Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aksiyon kamerası seçme meselesi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Elimizdeki seçenekler belli zaten . GoPro öncelikli olarak Sony ve SJCAM var . Ama Sony ve SJ almak istemiyorum. Güzel fikirler gelirse değerlendiririm

İkinci el alıcam 500-550₺ yi geçmesini istemiyorum . GoPro Hero 3 lere bakıyorum son zamanlarda . Nasıllar acaba ? Kullanan var mı ? Birde istediğim en şey mikrofon girişinin olması. Olursa güzel olur yani .

Varmı başka tavsiyeleriniz ? Tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gitup Git2 kullanıyorum,
    Memnunun,,,

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Gopro Sony ve Sjcam Kullanmış biri olarak soruyorum Sony ve sjcam istememenizin sebebi nedir?
    Wokiie bunu beğendi.

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ben bi ara Tchibo'dan almıştım, 100-150 tl bir şeydi, acaip memnun kaldım ama mikrofon girişi yok. Bir dünya da aksesuarı var. Şimdi bir kenarda duruyor, geçici bir heves galiba.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Xiaomi lere bakabilirsin, görüntü kalitesi malzeme kalitesi çok iyi, akıllı bilekliği de var bende su geçirmez taş gibi alet üretiyor adamlar. Para varsa gopro yoksa ikinci seçenek kesinlikle xiaomi bence, sjcam daha basit bir chipe sahip amatörü eğlendirir

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Ben Eken H9 kullanıyorum. Memnunum.

Tabi benim vlogger olma amacım yok. Ben sadece kaza vb. durumlarda kanıt olması için kullanıyorum.

Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı ahmetyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gopro Sony ve Sjcam Kullanmış biri olarak soruyorum Sony ve sjcam istememenizin sebebi nedir?
    Sony den çok çektim. Neredeyse tam bir fiyasko . TR deki temsilcileri çok sallabaş. Elimde Z2 var hiç bişey yapmamama rağmen anakart sorunu verdi . Bundan öncede Xperia Z vardı elimde halıya düştü yarım metre yükseklikten iç ekranı yandı 670₺ para istemişlerdi. Geçenlerde arkadaşın kamerasını verelim dedik servise, gittik ildeki sony yetkili servise adamlara verdik kargoya göndericez dediler 3 martta . 2 hafta geçti hiç bişey demediler ben gittim adamların yanına mesajı daha yeni attık haber bekliyoruz dediler . Bende bekledim aradan bi hafta daha geçti. Servisi aradım yine adamlar bu kısa bi süre isterlerse bi yıl vermezler dedi . Sonra direkt sonyi arayayım dedim TR deki ana temsilciyi. Onlarda bize 24 ünde geldi kargo dediler . ÖH artık usta yani.

Yani ölme eşşeğim ölme. SJ yide şundan dolayı istemiyorum TR de bir temsilcisi yok galiba . Ha birde nedense hiçbir modeline mik girişi üretmiyor .
    (Bir parantez açayım ; Sony action cam çok zahmetli bir kamera aparatları hem pahalı hemde hepsi TR de yok )
    ahmetyildiz bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Sony as15 ve as20 gibi eski modelleri $100-$120 arasına bulmak mümkün bu aralar...

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    sjcam almayı düşünüyorsan xiaomi yi ile karşılaştırmalarına bi bak derim.

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Xiaomi kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

Alıntı Wokiie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SJ yide şundan dolayı istemiyorum TR de bir temsilcisi yok galiba .
    e sony'nin varda ne faydasını gördün azizim. buntemsilcilerin alayı herşeye kullanıcı hatası deyip elinde patlatır aldığın şeyi. kimse yanlış anlamasın ama o gopro'ya (profesyoneller hariç) o parayı verenlerde zerre kadar akıl yok. 40 dolara dbpower aldım canavar gibide kullanıyorum. yanında bir torba aparat ve yedek piliyle göndermişler. 1 saat çekim gidiyor pili. çakmak soketine takıp çözünürlüğüde düşürdümmü sdkart dolana kadar kayıt yapıyor. düşse kırılsa çalınsa canım yanmaz. bi tane daha alırım. yazık o goprolara sonylere verilen paralara. sonuçta profesyonel medya shovları hazırlamıyoruz.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öyle bi kamera seç ki suya girsin havada uçsun, 300 bassan dursun. kutuplardan çöl sıcaklarına düşsün erimesin. köpekbalıkları dişlesin filler ezsin. aksiyon kamerası deyince aklıma her türlü aksiyon geliyo tüm bunları karşılıcak bi makine varsa üçe beşe bakma derim

Yi2 olabilir ama diger hepsinden farkli olarak 170 degil 155 derece acili, farkli markalarin iyi modelleri olabilir gopro 3 4 2. El olabilir

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Geçtiğimiz günlerde eken H9 aldım,1080/60fps harici diğer çözünürlükler çöp,oturdum başına mikrofon girişi yaptım kendi mikrofonunu da iptal etmeden. Şimdi sesi azaltmanın yollarını arıyorum, aşırı fazla geliyor ses...

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Arkadaşım ve ben Sony as50 aldık. Senin bütçene uygun bir model. Kibar boyutlarda ve çok memnunuz. Tavsiye ederim. Tek dezavantajı kask aparatı 100₺ civarı.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı selcukx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ve ben Sony as50 aldık. Senin bütçene uygun bir model. Kibar boyutlarda ve çok memnunuz. Tavsiye ederim. Tek dezavantajı kask aparatı 100₺ civarı.
    Cırt cırt la gayet güzel duruyor Sony kaskta.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)