Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sizcede motovlog kanalları kötü yönde etki yapmaya başlamadı mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Bu isi ciddi yapan insanlar sadece yamaha harley.. incelemeyi birakip sponsor paralarini degil motor kullanicilarini dusunup.. her motoru incelerlerse bu tip kanalari kimse izlemez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Arz talep mevzusu.

Nasıl ki evlilik programlarından sözde herkes şikayetçi.

Ama oldukça fazla izleniyor.

Bu motovlog mevzusu da aynı hesap.

Talep görmezse kimse bunları çekip,youtubeda yayımlamaz.

Bizlerin de seçici olmamız lazım ki kaliteli işler yapanlar aradan kolaylıkla sıyrılsın.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorcu vlogları takip etmiyorum. videoyuda yarısına kadar izledim beğenmedim.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Hiçbir vlog kanalına abone olmadım zaten çoğunun 15.saniyesinde kapatıyorum.Gamsızlık var biraz böyle tipler önümde kaza yapsa balatalarım eskimesin diye durmam bilr sonuçta 2 tip şemsiye vardır açılan şemsiyeler ve bazı anlarda açılmayan şemsiyeler

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gayet eğleniyorum izlerken. video sahibine gelecek olursak, herkesin tuttuğu gidon kendine..
    Cemınd cansın.

Tekere devam.
    Jemand bunu beğendi.

Motovlog kanalları artarsa kalitelileri artar. Hiç korkmayın, ama eleştirin elbette. Artış ilk önce kalitesizlik gibi görünebilir ama motor konusunda bilgi akışının artması bu kültürün yaygınlaşması anlamına gelir. Bilinenlerin aktarılması bunu sağlar. Daha da artsın ki daha da kalitelileri ortaya çıksın. Birileri farklı birşey yapma ihtiyacı hissedecektir.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlıkta belirttiğin eleştirinde haklılık payın çok, ama örnek kısmı, bilemiyorum.
    Bu (ismi Kemal di herhalde) Mt09 lu arkadaşı bir kaç kez izledim, belki ben rastlamadım ama, sağa sola sataştığını pek görmedim, ha yaptığı iş tehlikeli mi, evet çok. Ama her apaçi keşke bu kadarla yetinse. Hani Mt09 gibi bir aletin üstünde gaza gelmemekte zor yani.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    şimdi bu cameraların kullanım amacı aksiyonsa amacı doğrultusunda çoğu kişinin yapamıyacağı görüntüleri paylaşmak mantıksızca gelmiyor ancak böyle bilinçsiz insanlar trafikte kendi hayatlarınıda riske atmaları birşey değilde başkalarınında hayatlarını riske atmaları benıde deli ediyor .malesef bizde seviyesiz şeyler para ediyor

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Doğal seleksiyon gereğini yapacaktır diye düşünüyorum.
    gitaristgkn bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    şimdi bu hı..ar kaza yaptığında üzülmeli miyim? hayır üzülmem!! onun orada tehlikeye attığı yayalardan biri benim yakınım da olabilir!

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    toplumun seviyesini motovloggerlar gözler önüne serdi yerlerde sürünüyor...mide bulantısından öteye gidemeyen vloggerların birde 20 bin takipçisi felan varya toplumun ne kadar battığının göstergesidir.Bu insanları izlemek için harcanan internet kotalarına yazık...arada faydalı işler yapan vardır ama en cok tutulan geyık kufur aptalca konusmak ergen davranısları felan sanırım...insanların kendileri gibi yaptıkları vloglarında amacı yok...

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    yahu adam teker yaparak makas attığında, teker yaparak tünelden geçtiğinde falan o kadar mutlu oluyor ki, kıyamıyorum yahu böyle insanları dislike etmeye. çocuk gibi. bilinç yok. sadece yaptığından mutlu. kesinlikle bilinç yok. teker yaptığını daha çok kişi görsün istiyor, otobüs yanında, arabaların arasında teker yapıyor... ego... ama kıyamıyorum çok mutlu herif.

gençler bakın ego böyle bir şeydir işte. egonun küçüğü büyüğü olmaz. ego budur. bu adamın her yaptığını ego yaptırır.
    erenedip ve GP500-1st bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam yaya geçidine tek teker 120 ile girdi. orada masum bir insan bu motorcu yüzünden ölebilirdi.

bu tiplerin adresi tespit edilerek internete yüklediği kafa kamerası kayıtları incelenip, herbir trafik ihlali için ayrı ayrı ceza kesilmesi, ehliyetlerine uzun bir süre el konulması, ve böyle sorunlu tiplerin rehabilite edilmesi taraftarıyım.

biz eşek gibi kurallara uyarken, bunlar istediği gibi hareket etmemeli..

Motosikleti
    MT-07
    yapamıyorsunuz diye veya motorunuz tekere gelmiyor diye kıskanmayın beyler, çalışın sizin de olur

Alıntı fstx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapamıyorsunuz diye veya motorunuz tekere gelmiyor diye kıskanmayın beyler, çalışın sizin de olur
    bak, kendine bir şey olursa bir şey demem ama başkasına zarar verme potansiyelin var. derhâl bir psikiyatri kliniğine başvurmalısın..

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı fstx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu söz ve bu hareketler muhtemelen yapamadığın başka şeylerin acısıyla ortaya çıktı;)

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuda ikinci bahsettiğim kanaldaki çocuk kazayı yaptı mahalle arasında 90 la gidip öndeki araç yavaşlayınca duramayıp girdi, asıl komiğime giden yorumda bilerek yaptım yazması

Buda video

maalesef son videoda her şey görülüyor.

Bakın bu arkadaşın sonuda honda s2000 ve bmw ile yanlaya yanlaya videolar çekip sonra haberlere konu olan harun taştan gibi oldu. Atv habere çıkmış kendisi.

Habere çıkınca tüm videolarını gizlemiş haliyle. Yanlış hatırlamıyorsam harun'un ehliyetine filan el koymuşlardı. Tabii bir süre. Tekrarı sonrası ne gibi işlemler oluyor bilmiyorum.

Zaten bu haber olayından sonra da bu arkadaşın balonu sönmüş oldu. Gelecek videolarını bu hareketlerini tekrarlayacağını sanmıyorum. Yaparsa da anca farklı bir kanal ismi altında, kendini göstermeden yapacaktır.

Ranay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r + Transalp
    Alıntı peruwasa12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu muhabbeti gerçekten çok efendi işini hakkıyla yapan biri denk geldikçe izliyorum adam apaçilikten uzak bildiklerini anlatıyo Yine ferhat hakan mesela muhabbetini sevdiğimden izliyorum adam tın tın gidiyo zaten
    Sevmediğimden değil de ferhat hakan açılışını yapana kadar ömrümden ömür gidiyor & yaşlanıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)