Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yine Honda Yine Saçmalık.

Motovento
    REKLAM ALANI
    banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Yıllardır bu Honda namlı firmamsıya CB500X namlı güzelliği getirsin diye dil döküyoruz,herifle X-ADV namlı ucubeyi getiriyor. Bre Humar Simpson benzeri adamlar, bu ucubenin Alamanya satış fiyatı 11.115 Avro, Türkiye karşılığı 44.000 TL cik.Vergi kıyağını da yüklesen 50.000 falan olacak. 750cc bu kılıksızı kime satacaksınız. Africa twin varken kim alacak bunu? Sonra çıkıp yeni model getiriyoruz satmıyor geyikleri. Honda pazarlama departmanı diye bir birim varsa, pazarda limon falan satsın, onu bile yapacakları şüpheli ama. Şimdi biz kızmayalım ne yapalım.

https://honda.com.tr/x-adv/genel-bakis

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

keşke Honda CB500X i getirse ... Ama bu satış stratejilerini nasıl belirliyorlar anlamak mümkün değil..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke rebel 300 ü getirse..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Önler iyi ama arkalar ı ıh. O arka teker, üzerindeki boşluk sayesinde minnacık görünüyor. Hiç olmazsa sele altı bagajı falan koyup doldursaydınız orayı.

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Bi cümlede üç kere namlı kelimesini kullananda ilk defa görüyorum. Ne kadar sinirlendirdiyseler adamı.
    redlion999 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr250R -> Yamaha MT-07
    Arka teker ön tekerden küçük mü bana mı öyle geldi? Teknik özelliklerine bakayım dedim ama eklememişler daha herhalde.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haklısın arkadaşımda, cb500x gelse de çok bişey değişmeyecek, bu günün şartlarında bi35 bin fiyatla gelir herhalde, benim de çok ilgimi çeken bir model fakat aşmamız gereken daha öncelikli sorunlarımız var. Misal şu Ötv 500 cc ye çıkarılsa ne hoş olur(muy)du?

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    Keşke yurdumun kafası avrupa kafası olsada level atlasak......

honda'da suç yok, sen fakirsin.
    banro bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150 >> Suzuki Inazuma
    Vergiden dolayı CB500X ile NC750X arasında çok fark olmayacağından ve insanlar buna vereceğim paraya biraz daha koy 750'yi al diyeceğinden getirmiyorlar. Türkiye, dünyada gelir dağılımı adaletsizliğinde 3. sırada. 1-Şili, 2- Meksika, 3-Türkiye, 4-Amerika diye gidiyor. Dolayısıyla ona para verecek adam çok, para bizde yok.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın arkadaşımda, cb500x gelse de çok bişey değişmeyecek, bu günün şartlarında bi35 bin fiyatla gelir herhalde, benim de çok ilgimi çeken bir model fakat aşmamız gereken daha öncelikli sorunlarımız var. Misal şu Ötv 500 cc ye çıkarılsa ne hoş olur(muy)du?
    CB500X ile CB500R Avrupa da aynı fiyat. 27.800Tl olur.

Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda'da suç yok, sen fakirsin.
    X-ADV adlı suaygırına gücüm yetmez de, oradan buradan bulup buluşturup CB500X alabilirdim. Gerçi bıkkınlık geldi, yılların Honda cısı olarak, orta karar tek enduro modellerini getirmemelerine anlam veremiyorum. Soğudum motordan artık, resimlerine bak bak, yaz çiz ,müşteri hizmetlerini ara, telefonda iş bilmez tipler, fuarda cahil kasıntı tipler, yok arkadaş, artık BMW 310GS bakacağız. Marka sadakati de bir yere kadar.
    zapalka bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)