Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

R25 İçin bu kilit yeterlimidir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultimateFB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 Race Blue
    Merhabalar Konya'da apartmanın açık otoparkında demire kilitlemeyi düşünüyorum r25'i
    Kilit olarak

http://www.hepsiburada.com/abus-granit-detecto-xplus-8077-alarmli-disk-kilidi-12ks-zincir-kilit-120-cm-pm-otfe49537

bu alarmlı zincirli kilit işimi görürmü ? yoksa abusun disk kilidi ile zincir kilidini ayrı ayrımı almam daha iyi olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Bence yeterli .O modeli alsam mı diye ben de çok düşündüm. Sonra çalınma olayları çok artınca paranoya yaptım bu modeli aldım:
    http://www.hepsiburada.com/abus-59-12hks170-black-extreme-zincir-kilit-170-cm-p-OTFE48819

Tabi ayrıca disk kilidi de alacağım. Evin önünde kaldırımda direğe bağlayacağım motoru. Şimdilik kapalı garajda duruyor, henüz kilitleri deneme fırsatım olmadı.

Kasko yaptırmayı da ihmal etmeyin. Kilitler yalnızca uğraştırır ama çalmayı kafaya koyan yine çalar.

Motosikleti
    YZF-R25 Race Blue
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence yeterli .O modeli alsam mı diye ben de çok düşündüm. Sonra çalınma olayları çok artınca paranoya yaptım bu modeli aldım:
    http://www.hepsiburada.com/abus-59-12hks170-black-extreme-zincir-kilit-170-cm-p-OTFE48819

Tabi ayrıca disk kilidi de alacağım. Evin önünde kaldırımda direğe bağlayacağım motoru. Şimdilik kapalı garajda duruyor, henüz kilitleri deneme fırsatım olmadı.

Kasko yaptırmayı da ihmal etmeyin. Kilitler yalnızca uğraştırır ama çalmayı kafaya koyan yine çalar.
    kapalı garaj derken katlı otopark gibi bir yeremi koyuyorsunuz şuan ?

direğe bağladığınızda benimki gibi açıktamı duracak?
    YZF - R25 Race Blue

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Bütçe ile alakalı ne kadar büyük bütçe ayırırsan riski o kadar aşağı çekersin. Çalınma motosiklet modeli ile değil de çevredeki kansızların oranıyla daha çok alakalı. Kasko fiyatlarını da araştırmanı öneririm.

Kapalı garaj içerisinden motor çalınması ile ilgili bir konu vardı, yada İzmir Buca'daki arkadaşın motoruna gerçekleşen düzenli çalma girişimlerinde büyük boy demir makası ele geçirilmişti.

Bütçe belirtilmediği için en maximumu yazıyorum (biraz geyik olması açısından):
    Kilitli kapılarla kapalı, kamera ve 3vardiyadan 24 saat güvenlik görevlisi ile korunan özel bir garaj yaptırıp bu garaj içerisinde önce jantı şaseye sonra motosikleti sabit bir yere bağladıktan sonra ön ve arka disklere disk kilidi takılır. Üzerine branda çekilir. Kasko, gps takip sistemi ve alarm'ın olduğunu söylemiyorum bile.

Yine bile garantisi yoktur ancak riski minimum'a çekecektir.
    ultimateFB ve espresso bunu beğendiler.

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu fiyata gerçekten aldınız mı ?

Bir dakika konuyu açan arkadaşınkini şimdi gördüm gerçekten alacak mısınız ?
    ultimateFB ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    YZF-R25 Race Blue
    Alıntı X-Slim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata gerçekten aldınız mı ?

Bir dakika konuyu açan arkadaşınkini şimdi gördüm gerçekten alacak mısınız ?
    alacağım hocam fiyat yüksekmi geldi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

Alıntı cenkyenmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe ile alakalı ne kadar büyük bütçe ayırırsan riski o kadar aşağı çekersin. Çalınma motosiklet modeli ile değil de çevredeki kansızların oranıyla daha çok alakalı. Kasko fiyatlarını da araştırmanı öneririm.

Kapalı garaj içerisinden motor çalınması ile ilgili bir konu vardı, yada İzmir Buca'daki arkadaşın motoruna gerçekleşen düzenli çalma girişimlerinde büyük boy demir makası ele geçirilmişti.

Bütçe belirtilmediği için en maximumu yazıyorum (biraz geyik olması açısından):
    Kilitli kapılarla kapalı, kamera ve 3vardiyadan 24 saat güvenlik görevlisi ile korunan özel bir garaj yaptırıp bu garaj içerisinde önce jantı şaseye sonra motosikleti sabit bir yere bağladıktan sonra ön ve arka disklere disk kilidi takılır. Üzerine branda çekilir. Kasko, gps takip sistemi ve alarm'ın olduğunu söylemiyorum bile.

Yine bile garantisi yoktur ancak riski minimum'a çekecektir.
    bütçemi 1000 lira üzerine çıkarmama taraftarıyım..
    YZF - R25 Race Blue

vdeger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Intruder C800
    Dikkat edin motoru bırakıp kiliti çalmasınlar
    ultimateFB, espresso, acgh1907 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    bence kalın çelik zincir ve sağlam bir kilit alın.. bir komşum xmaxı bu şekilde bağlıyor çalmaya yeltendiler zinciri kesemediler..
    ultimateFB bunu beğendi.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Kasko, alarm ve kilit...
    Kamerası olan bir mekanda da tutarsanız riskiniz epey azalır.
    Benim kullandığım dörtlü bu. Çalınmasını imkansızlaştırmaz ama girişecek kişi de epey riski göze almış demektir.
    espresso bunu beğendi.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Kardeşim 80 100 lira ver koy otoparka

Motosikleti
    YZF-R25 Race Blue
    fotosunu attığım ürüne ne diyorsunuz ??

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    o paranın yarısından fazlasını markaya verdiğinizi bilin. Alternatif olarak aşağıdaki ürünü öneriyorum. ben bu kadar kalınını almadım ama zincir ve kilit gayet iyi bir çözüm. Abus ile eşdeğer korumayı sağlar
    http://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/grade-80-10mm-zincir-250cm-yale-80-mm-kilit-P170952183?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwtu3GBRDY6ZLY1e rL44EBEiQAAKIcvugflFpjAOJk9_5rgtlZKM1WzMaVKkWe1P5h yjL7VSIaAuBQ8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

Zippo's ve BIYIKLI bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Tabi ki sağlam. Kesemezler. Ama doğal etkilerden de koruyor otopark. Yaümur çamur soğuk vs.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:27 ----------

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o paranın yarısından fazlasını markaya verdiğinizi bilin. Alternatif olarak aşağıdaki ürünü öneriyorum. ben bu kadar kalınını almadım ama zincir ve kilit gayet iyi bir çözüm. Abus ile eşdeğer korumayı sağlar
    http://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/g...Q&gclsrc=aw.ds

http://cdn1.n11.com.tr/a1/1024/07/73/02/85/70051764.jpg
    Çok ağır oluyor. Yanında taşınayı planlıyorsa bu uygun değil

Motosikleti
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://urun.n11.com/kilit-ve-alarm/grade-80-10mm-zincir-250cm-yale-80-mm-kilit-P170952183?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwtu3GBRDY6ZLY1e rL44EBEiQAAKIcvugflFpjAOJk9_5rgtlZKM1WzMaVKkWe1P5h yjL7VSIaAuBQ8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

http://cdn1.n11.com.tr/a1/1024/07/73/02/85/70051764.jpg
    n11 den almasına gerek yok. nalburdan bulabildiği en kalın zincirle bu kilidi alabilir. kilidi çözünce bağladığı yere tekrar kapatıp kilidi orda bırakabilir. akşam gelince tekrar bağlar. abus aea reklamını yaptıktan sonra patlayan bir marka. paranın %90 marka parası.

Motosikleti
    YZF-R25 Race Blue
    ilk attığım resimdeki abus için görüşleriniz nelerdir?

Motosikleti
    Alıntı ultimateFB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim görüşüm gereksiz derecede pahalı.

waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Alıntı ultimateFB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmini attığın ürüne sahibim.
    Mt-25'te kullanıyorum.

Açıkçası ben ürünü tavsiye etmiyorum. Neden olduğunu şöyle açıklayayım. Disk kilidini diskten geçiriyorsunuz, daha sonra zinciri, disk kilidine bağlayan aparatı geçiriyorsunuz. Mt-25'te disk ile jant çapı arasındaki mesafe dar kalıyor ve rahat bir şekilde birleştiremiyorsunuz. Çoğu zaman kilitlemeyi başardığınızda alarm aktifleşmiş oluyor. Alanınız çok dar bu sebeple işkenceye dönüşüyor. Eldivenle falan alarm takmayı unutun mümkünatı yok.
    R25'te farklı olduğunu sanmıyorum. Şuan zinciri kullanmamaktayım, o derece kanser etti beni.

Motosikleti
    Alıntı waldorf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resmini attığın ürüne sahibim.
    Mt-25'te kullanıyorum.

Açıkçası ben ürünü tavsiye etmiyorum. Neden olduğunu şöyle açıklayayım. Disk kilidini diskten geçiriyorsunuz, daha sonra zinciri, disk kilidine bağlayan aparatı geçiriyorsunuz. Mt-25'te disk ile jant çapı arasındaki mesafe dar kalıyor ve rahat bir şekilde birleştiremiyorsunuz. Çoğu zaman kilitlemeyi başardığınızda alarm aktifleşmiş oluyor. Alanınız çok dar bu sebeple işkenceye dönüşüyor. Eldivenle falan alarm takmayı unutun mümkünatı yok.
    R25'te farklı olduğunu sanmıyorum. Şuan zinciri kullanmamaktayım, o derece kanser etti beni.
    sat arkadaşa o zaman kilidi :D

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Zincir kilitler motorda taşınmaz. Bazen görüyorum arkaya bağlıyorlar plakayı kapatıyor, ayrıca görüntüyü bozuyor. Onu bağlayacağınız yerde duracak yani evinize yakın nereye bağlıyorsanız orda. Gittiğiniz yerde uzun süre kalacaksanız ayrıca disk kilidi kullanabilirsiniz. Taşıması problem olmaz. Bir markaya bu kadar para fazla bence de 1000TL oha çüş hatta bir kilit için.
    musclegent bunu beğendi.

waldorf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin
    Valla olur aslında yer kaplıyor haybeye

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sat arkadaşa o zaman kilidi :D
    Valla olur aslında haybeye yer kaplıyor )

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)