Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2012 cbr 250 mi ? yoksa 2016 pulsar 200rs mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mikail19o5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200NS
    Bir çok kişi gibi sürekli git geller yaşadım.hatta düşük model 4 silindir falanda düşündüm ama en son bana uygun bu iki motor arasında kaldım.sizce 2012 cbr 250 mi yoksa 2016 pulsar 200rs mi..ikisininde fiyatı 10 bin tl pulsar siyah renkli honda turuncu renkli..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    rs bence aynı soruda kalmıştım rs almıştım. Cbra göre eksileri parça kalitesidir.Cbr belki 1 tık daha kalitedir ve 50 cc daha yüksek.Ama rs de ABS var çelik fren hortumu var. cbr lara göre kesinlikle daha büyük. Sen bilirsin tabi zevk meselesi.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    ikiside sıfır olsa kesinlikle cbr ama bahsettiğin modellerde kesinlikle RS.. Çünkü o yıldan bu yıla o kadar çok teknoloji değişti ki.. ABS tek başına bir neden zaten..

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Cbr apaçinin elinede geçiyor düzgün kullananın elinede.Kimden alacağına bağlı bence.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Cbr alırdım bulunabilir üzerine biraz daha eklersin belki )

Motosikleti
    Honda Cbr250R -> Yamaha MT-07
    Birebir aynı ikilemde kaldım ve Cbr250 tercih ettim. Sebebi marka güvenilirliği servis ağı sorunsuzluk. Pulsar hakkında çok kötü şey duydum. Öncelikle distribütörü çok sorunlu malın arkasında durmuyor dediler. Sonra bir yerde jantının kırıldığını okudum. Göstergenin bazen çalışmaması sorunlarını okudum. İlk motorum olduğu için eski olsun ama sorunsuz olsun dedim de aldım. Çok memnunum.

sikayetname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    japonmu hintmi ( tabikide japon )

Motosikleti
    Alıntı sikayetname adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    japonmu hintmi ( tabikide japon )
    motosikleti kadın olarak düşünürsek burdaki japon 50 yaşında eski bir manken. hintli ise 20 yaşında normal bir kadın
    Norton772 ve GT250rAlanya bunu beğendiler.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti kadın olarak düşünürsek burdaki japon 50 yaşında eski bir manken. hintli ise 20 yaşında normal bir kadın

rebirth, emrb, Merdo ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    kadın dedim hintli kadın demedim mankenide 50 yaşında japon manken yapsan olurdu
    redlion999 bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    kadın dedim hintli kadın demedim mankenide 50 yaşında japon manken yapsan olurdu
    Seni mi kırayım hocam

Kusura bakma 50 değil de 43 bulabildim ancak manken değil sonuçta aradaki farkı kapatır sanıyorum.

Neyse konu çok saçma yerlere gidiyor.. Japon iyidir
    GT250rAlanya, jimi_hendrix ve SweentLy bunu beğendiler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Rs de gösterge dışında kronik problem pek yok.Onuda servisler değişmeye başladı.Ben ABS için tercih ettim belki CBR250 yada R25 de alabilirdim.İlk motorum olduğundan acemilik ve düşme kalkma olursa diye bunu tercih ettim.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni mi kırayım hocam

http://www.redflava.com/gallery/albu...Mizutani_7.jpg

http://1.bp.blogspot.com/-Zjf0etxPVv...Mizutani10.jpg

Kusura bakma 50 değil de 43 bulabildim ancak manken değil sonuçta aradaki farkı kapatır sanıyorum.

Neyse konu çok saçma yerlere gidiyor.. Japon iyidir
    rs200 demeye gelmiştim ama bunu gördükten sonra kesinlikle cbr (japon)
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Bizim mahallede 2013 model cbr250 var. 7.000 TL hasar kaydı mevcut 2 kaza yapmış toplamda (6.000+1.000 TL). Şuan gidonda biraz sağa çekme var, aynalar çatlak, yan granajda birkaç çizik var, birde biraz titrşjm var çalışırken, depoda birkac cizik var. gidonda pasli bolgeler var.

Son 5 bakimini Honda servisinde yaptirmis çocuk. Motorun Km 40.000 de.

Buna kac Lira versem iyidir beyler konuya daldım ama kusura bakmayın 6000 TL veriyim mi

Depo vs ön taraf tamamen kaza sonrası degismis 2 sene once bir kaza yapmis o zaman cok cikmis kaza kaydi

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Hocam asıl sıkıntı 2012 Hondaya 5 yıldır neler yapıldı bilemezsiniz. Bu racing görüntülü motorları genelde genç arkadaşlar aliyor ve normal bir sürüş yapmıyorlar stopi denemeleri tek tekerler kesicide gitmeler ara gaz vere vere süreler ucuz egzoz takip motora zarar vermeler gibi milyon tane şey sayılabilir riskler arasında. Bunu inazuma sürücüsu chopper sürücüsü genelde yapmayı tercih etmez ve motor diri kalır. O yüzden riskli bir alan ss modeller 2. Ellerine güvenmekte çok zor bence. Sonuç olarak da paranız 2015 2016 cbr yetmiyorsa 5 yıllık motordansa 1 yıllık 200rs alırdım ben. Bunlar benim fikirlerim yanlış anlaşılmaz umarım. Kazasız sürüsler

Temiz bir cbr çek gitsin kafan rahat olur

Almışken 250cc al bari alternatif olarakta aynı fiyata 2016 model tnt 25 alabilirsin oda 250cc tabi şuan indirimde olduğu için aynı fiyata normalde 13.500 civarında bi fiyatı vardı Hintli'den uzak dur.

MoRFy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600 - BMW R25/3
    cbr 250 derim hocam. Pazarlıkla birçok cbr bulabilirsin kesene göre. Götürürsün servise yaptırırsın bakımını arkana dönüp bakmazsın kafan rahat olur. İlla 0 olsun derseniz benim kendi şahsi görüşüm NS200 olur. RS e bir türlü alışamadım ısınamadım hep bi itici geldi bana.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Pulsarı kullanmadım mutlaka güzel motordur.Ancak cbr ile yan yana anıldığında böyle ne bileyim eziliyor,büzülüyor,dış kapının dış mandalı gibi,sülalede sevilmeyen adamıymış gibi bir hisse kapılıyorum.Ama kullanıcılarının gözünde başkadır.

Not:Şahsi görüşüm.

sikayetname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    50 yaşındaki japon hatun 20 yaşındaki hint kadına taş çıkartır yalnız hintlileri hiç sevmiyorum yaw çok pis bi ırk

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim mahallede 2013 model cbr250 var. 7.000 TL hasar kaydı mevcut 2 kaza yapmış toplamda (6.000+1.000 TL). Şuan gidonda biraz sağa çekme var, aynalar çatlak, yan granajda birkaç çizik var, birde biraz titrşjm var çalışırken, depoda birkac cizik var. gidonda pasli bolgeler var.

Son 5 bakimini Honda servisinde yaptirmis çocuk. Motorun Km 40.000 de.

Buna kac Lira versem iyidir beyler konuya daldım ama kusura bakmayın 6000 TL veriyim mi

Depo vs ön taraf tamamen kaza sonrası degismis 2 sene once bir kaza yapmis o zaman cok cikmis kaza kaydi
    en fazla edecegi o zaten makinanın perti çıkmış

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)