Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

19.000 bütçe için motosiklet önerisi ? 2017 /Yamaha/Kawasaki/Hyosung..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Bu arada yakit oranlarina da bak bugun r25 i olan arkadasimla erdeke gittik geldik 100 km de 9 litre yakti r25..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Duke250>YBR125
    Güvenlik şekilden sukuldan topspeed den önce gelmelidir diye düşünüyorum.Mümkünse absli bir motora yönelmenizi tavsiye ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada yakit oranlarina da bak bugun r25 i olan arkadasimla erdeke gittik geldik 100 km de 9 litre yakti r25..
    abi hangi arkadaşın o 9 litre yaktırtmış motora?? r1 i 250 ye bağlarsan heralde o kadar yakabilir.arkadaşın o motoru yaksın baya iflah olmaz o motor.yada hesap kitap öğrensin

Motosikleti
    R25
    Litresi 5,30 olsa km ye 47.7 kuruş yakmış oluyor :-) param olsa almayı düşündüğüm tek motor r25 ama yakıt olarak doğruluk payı var ise hayatta almam

Motosikleti
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hangi arkadaşın o 9 litre yaktırtmış motora?? r1 i 250 ye bağlarsan heralde o kadar yakabilir.arkadaşın o motoru yaksın baya iflah olmaz o motor.yada hesap kitap öğrensin
    Cok ciddiyim yakit olcumu icin gidip geldik motorlara oldukca gaz actik sert kullandik r25 9.1 lt yakti.. bu konuda forumda bircok konu var. İstersen aea in r25 ve ayni bloga sahip mt25 incelemerini izle oda bahsediyor yakittan..

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Cok ciddiyim yakit olcumu icin gidip geldik motorlara oldukca gaz actik sert kullandik r25 9.1 lt yakti bu konuda forumda bircok konu var. İstersen aea in r25 ve ayni bloga sahip mt25 incelemerini izle oda bahsediyor yakittan..
    9 Lt. mi ? Abovvvv..

Motosikleti
    Alıntı zulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 Lt. mi ? Abovvvv..
    https://www.youtube.com/watch?v=wqa5qkl6AKs&t=333s

videonun 6:30 dakikasını izlerseniz görürsünüz..
    72km de yarım deponun altına inmiş motor! R25 ile aynı blok mt25 de var. fabrika verileri tamamiyle aynı.

Kuvvet ile muhtemel yanlış ölçmüşlerdir yada motorda ciddi ayarsızlık hava filtresi artık hava alamıyacak kadar falan doludur. Yada ne biliyim 3 üncü viteste dip gaz yapmışdır . 6 vites dip gaz yapsan 9 litre görmesi imkansız.. O hesap makinesine ters bakmıştır veya telefon o an tesi dönmüştür o 9 degil 6 dıdır..

Motosikleti
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuvvet ile muhtemel yanlış ölçmüşlerdir yada motorda ciddi ayarsızlık hava filtresi artık hava alamıyacak kadar falan doludur. Yada ne biliyim 3 üncü viteste dip gaz yapmışdır . 6 vites dip gaz yapsan 9 litre görmesi imkansız.. O hesap makinesine ters bakmıştır veya telefon o an tesi dönmüştür o 9 degil 6 dıdır..
    vallahi bizde ciddi olarak ölçtük. arkdaşım motrum 9 lt yakıyor dedi bende aynı senin dediğin gibi davrandım aldım r25 i verdim benim motoru fulledik depoları. gazladık 121km sonra girdik aynı pompaya tam 11 lt benzin aldı motor. 100 km ye hesaplayınca yaklaşık 9.1 lt çıkıyor.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kedidir kedi

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    19 milyara r25 mi, ülkenin haline bak yav.
    Capitao_3 bunu beğendi.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha kaliteli parçalar 0 kronik sorun abs ve daha fazla tork. Tabiki de listede kazanan motor RC 250 ama tek silindir bir motor. Uzun yol yapayım dersen R25 e oranla daha çok zorlar. Şehir içi motorudur KTM. Şehir içinde rakibi olduğunu düşünmüyorum hiçbir KTM modelinin. Normal 2017 duke lere de bakabilirsin. 17 ydi sanırım fiyatı ve yeni kasası efsane.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Cok ciddiyim yakit olcumu icin gidip geldik motorlara oldukca gaz actik sert kullandik r25 9.1 lt yakti.. bu konuda forumda bircok konu var. İstersen aea in r25 ve ayni bloga sahip mt25 incelemerini izle oda bahsediyor yakittan..
    ben daha hayatımda 9 yakıyor diyen ne duydum ne gördüm.7 bile yakan var ohaa dedim 9 yakması motorun ciddi bir sorunu olması diyebilirim.ben daha rodajdayım o yüzden deneyim sahibi değilim.motor 120 kmde 7000 devri geçmiyorum şehir içi tüketimim şu an içinde rodaj yağı ile birlikte 4.2 litre ortalamam var.basmazsan ekonomik olan bir motor ok ama basınca 250 cc için fazla bir yakan motor onuda biliyorum.ama 9 litre gerçekten bir yamaha servisine ustasına göstermesi bu olayı onada anlatması lazım arkadaşın.benim aklıma gelen 9 yakması için motorda egzoz olması lazım spor hava filtresi lazım.anca heralde bu donanımlarla belki tuttururabilir bu rakam

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Lütfen saçmalamayın arkadaşlar r25 9 litre yakamaz.İzmir'den Çeşme'ye dip gaz gittik 180-185 6.4 yaktı.

Şuan şehiriçi ortalamam 4.6

Motosikleti
    Honda Forza 250
    KTM'nin R25'e göre artıları: Parça kalitesi, lastik, abs ve kaydırmalı debriyaj.Eksileri ise tek silindir, titreşim servis yedek parça, ikinci el piyasası ve bana göre en önemlisi rahatsız oturuş poızisyonu.

Motosikleti
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha hayatımda 9 yakıyor diyen ne duydum ne gördüm.7 bile yakan var ohaa dedim 9 yakması motorun ciddi bir sorunu olması diyebilirim.ben daha rodajdayım o yüzden deneyim sahibi değilim.motor 120 kmde 7000 devri geçmiyorum şehir içi tüketimim şu an içinde rodaj yağı ile birlikte 4.2 litre ortalamam var.basmazsan ekonomik olan bir motor ok ama basınca 250 cc için fazla bir yakan motor onuda biliyorum.ama 9 litre gerçekten bir yamaha servisine ustasına göstermesi bu olayı onada anlatması lazım arkadaşın.benim aklıma gelen 9 yakması için motorda egzoz olması lazım spor hava filtresi lazım.anca heralde bu donanımlarla belki tuttururabilir bu rakam
    Dostum gonderdigim videoyu izlesene adamlar video cekmisler kadranida gostermisler saniyesine kadar da yazdim ben niye durduk yere yalan soyleyeyim ne karim olacak cok yakiyor deyince olcum yaptik veri bu. hadi benim karim var diyelim aea yamahayi bu sekilde kotuler mi sence adamin gecim kaynagi yamaha..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Dostum gonderdigim videoyu izlesene adamlar video cekmisler kadranida gostermisler saniyesine kadar da yazdim ben niye durduk yere yalan soyleyeyim ne karim olacak cok yakiyor deyince olcum yaptik veri bu. hadi benim karim var diyelim aea yamahayi bu sekilde kotuler mi sence adamin gecim kaynagi yamaha..
    yalan diyen yok zaten motorda sıkıntı var diyorum.mt25 videosunuda r25 videosunuda kaç kez izledm zaten hatırlamıyorum.yine izledim adam basa basa sürdüm diyo ekrandada 6.2 yazıyor hocam.artık kendim görücem zaten rodajdan sonra ne kadar yakacağını.neyse arkadaşın konusunu benzin konusuna çevirmeyelim.

Motosikleti
    Café Racer
    Yamaha R25'i devirli kullanırsanız eğer (7K-13K) rahatlıkla 100km/8-10lt değerlerini görebilirsiniz.

Ha senin ki 4-5 yakıyordur, doğrudur. Çevirmezsen yakmaz.

24000 KM'dir yakın arkadaşım kullanıyor, yakıtı haricinde memnun olmadığı nokta yok.

Benim ki yakmıyor diyen arkadaş getir bana nasıl yakıyor beraber görelim.

Motosikleti
    72 km de yari deponun altina dustu diyor. En kisa zamanda sana video cekip atacagim. Ayrica youtube a yazarsan yurt disinda r25 ile volvonun yakitini kiyaslayan videodan ulkemizde r25 su iciyor yolda kaldim videosuna kadar her turlu video bulabilirsin..

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19 milyara r25 mi, ülkenin haline bak yav.
    çok fena yedirdi bu lafları bana akp.
    karacaa ve zazenya bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)