Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR Yedek Parça Konusunda

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Geçenlerde gidon topuzum düşmüş, servis bana uzak, dedim internetten alıp kendim takıveriyim. Sonra internette orjinalini aradım, satıcıdan aldığım cevapları çok tutarlı bulmayınca servisi aradım, gidip taktırdım. Servis 25 tl topuz, 1 tl vida parası alıyor. Tekrar düşmesin diye locktite benzeri bir şey sürüp takıyor ve takma işlemi için herhangi bir ücret talep etmiyor. Ona da mı para istesinler demeyin, servis bu, ne yapacağı belli olmaz. Aynı ürün için internetten bulduğum orjinal ürün fiyatı ile ilgili;

25 tl topuz, 10 tl vida. Kargo bedeli de bana ait.
    Dolayısı ile anladım ki bir parça lazım olduğunda servisten de fiyat almak gerekiyor. Bazı durumlarda dışardan ucuz olabiliyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Size katılıyorum.

Sattığım pcx vardı. Ayna kırıldı. Sahibiden de hep 50 60 tl yazıyordu o zaman. Honda Marmara'dan 43 küsüre almıştım. Araştırmak lazım. Millet yerleştirme peşinde.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ben araştırmadan eve deterjan almam müdür araştır bazen inanın ikinci eli sıfırından pahalıya iteliyorlar..Bizim burgmanin stop üstündeki plastiğine usta 130 tl yan sanayisi 90 lira dedi..Gittim yetkili servisinden orjinalini 70 tlye aldım..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)