Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rks Titanic 150-S Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler 18 yaşında ilk defa motor alacak bir kardeşinizim hiç bir tecrübem yok bir kaç ay sonra ehliyet ve motoru almak istiyorum 1.68 boyunda zayıf birisiyim 60 kg. Sizce motor çok sorun yaşatır mı bana sıkıntı yaşar mıyım acaba çünkü uzun süre kullanacağım pişmanlık yaşamak istemiyorum yaklaşık 4.000 gibi bir bütçem var 2016 model rks titanic 150-s modelini alcam naçizane tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum tekeriniz düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    O paralara temiz YBR125ESD alınabilir. Tartışmasız şekilde de rks'den iyidir. Ama sıfır alacağım ben, ikinci el istemem diyorsan, araştırmakta fayda var. Kuba CR1 kullananlar memnun. Bence değerlendir. Rks titanic 150 çok hoş bir motor değildir. Zayıf, küçük, ikinci eli de çok zayıf. Hatta kullanan arkadaş var forumda CR1'igezegeze bir sor istersen.

Naçizane görüşlerin için öncelikle teşekkür ederim. Yamaha ybr125 esd bütçe aralığımdaki motorlar 2012 ve 20 bin falan km olarak pek sıcak bakmadım kuba cr1 güzel gibi duruyor araştıracağım teşekkür ederim

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Oguz1636 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naçizane görüşlerin için öncelikle teşekkür ederim. Yamaha ybr125 esd bütçe aralığımdaki motorlar 2012 ve 20 bin falan km olarak pek sıcak bakmadım kuba cr1 güzel gibi duruyor araştıracağım teşekkür ederim
    Mesajımda gezegeze yazan linke tıklarsan, CR1 kullanan arkadaşın sayfası açılır. Çok seviyor motorunu. Kötü olsa sevmezdi. Ona bi sor.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paralara temiz YBR125ESD alınabilir. Tartışmasız şekilde de rks'den iyidir. Ama sıfır alacağım ben, ikinci el istemem diyorsan, araştırmakta fayda var. Kuba CR1 kullananlar memnun. Bence değerlendir. Rks titanic 150 çok hoş bir motor değildir. Zayıf, küçük, ikinci eli de çok zayıf. Hatta kullanan arkadaş var forumda CR1'igezegeze bir sor istersen.
    Murat abi Cr1 S modelini inceledin mi? Tavsiye eder misin?

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat abi Cr1 S modelini inceledin mi? Tavsiye eder misin?
    Serhat, ne beklediğine bağlı. Hız vb. konularda işine yarayacaksa, senin için bulunmaz nimet. Yahu çubukta servisi var daha ne olsun

Ama sen de gezegeze nickli arkadaşa ulaş, sor. Benim Yunusun dükkanda incelediğim, güzel motor. Ama beni biliyorsun, ben Hondadan şaşma taraftarı değilim.

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Serhat, ne beklediğine bağlı. Hız vb. konularda işine yarayacaksa, senin için bulunmaz nimet. Yahu çubukta servisi var daha ne olsun

Ama sen de gezegeze nickli arkadaşa ulaş, sor. Benim Yunusun dükkanda incelediğim, güzel motor. Ama beni biliyorsun, ben Hondadan şaşma taraftarı değilim.
    Abi 1 martta honda efeden 2016 model kampanyalı cbf150 aldım. Şasesinde paslanma olduğunu gördüm. Sorunlar daha bitmedi vs vs. Japon olsun hatasız olsun dedim ayıplı mal çıktı. Motordan soğudum.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Boyunuz ve kilonuza en uygun motor ybr dir. Biraz daha kalipli olsaydiniz tvs yada cbf onerirdim ama bu boya en iyi ybr gider..

Yorumunuz için teşekkür ederim fakat ybr ilanlarına baktığım zaman hep eski km'si fazla motorlar var ve açıkcası hiç ilgimi çekmiyor rks titanic 150-S modeli hakkında ne düşünüyorsunuz yakın bir arkadaşımda titanic 150 var 2013 model 20 bin civarında sorunsuz kullanıyor veya önerebileceğiniz başka motor var mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyunuz ve kilonuza en uygun motor ybr dir. Biraz daha kalipli olsaydiniz tvs yada cbf onerirdim ama bu boya en iyi ybr gider..
    Yorumunuz için teşekkür ederim fakat ybr ilanlarına baktığım zaman hep eski km'si fazla motorlar var ve açıkcası hiç ilgimi çekmiyor rks titanic 150-S modeli hakkında ne düşünüyorsunuz yakın bir arkadaşımda titanic 150 var 2013 model 20 bin civarında sorunsuz kullanıyor veya önerebileceğiniz başka motor var mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Mesajımda gezegeze yazan linke tıklarsan, CR1 kullanan arkadaşın sayfası açılır. Çok seviyor motorunu. Kötü olsa sevmezdi. Ona bi sor.
    Kendisiyle konuştum fakat motor pek kafama yatmadı sevmedim, rks titanic hakında çok mu olumsuz düşünüyorsunuz? bir de bu hero tsportslar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bende 2015 model titanic 150 var. Tabiki de güçsüz motor ama başlangıç için tercih edebilirsin. Benim de başlangıç motorum bu gayet memnunum.

Alıntı mece14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 2015 model titanic 150 var. Tabiki de güçsüz motor ama başlangıç için tercih edebilirsin. Benim de başlangıç motorum bu gayet memnunum.
    biraz parayı zorlayıp 2012 cbr 125 almak istiyorum fakat hiç tecrübem yok araba kullanıyorum ama motor hakkında hiç bilgim yok kullanmadım hiç yapabilir miyim acaba zorlanır mıyım motora hakim olabilir miyim?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Youtube'da araştırırsan bir sürü Titanic 150 inceleme videosu bulabilirsin. Bu motor onların bir tık iyisidir. Bana göre alınır, olumsuz bir yanı olacağını sanmıyorum. Yalnız dikkat et, ilanlara baktım bir sürü eskisini S diye satıyorlar. S'te arkada tek amortisör var ve göstergesi tamamen dijital.

Hero T-Sports çok güzel motor ama kesin titreşim vardır.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube'da araştırırsan bir sürü Titanic 150 inceleme videosu bulabilirsin. Bu motor onların bir tık iyisidir. Bana göre alınır, olumsuz bir yanı olacağını sanmıyorum. Yalnız dikkat et, ilanlara baktım bir sürü eskisini S diye satıyorlar. S'te arkada tek amortisör var ve göstergesi tamamen dijital.

Hero T-Sports çok güzel motor ama kesin titreşim vardır.
    Evet ilanlar da farkettim bu durumu arkasında 150-s diye yazıyor ve dijital gösterge var s modellerde hero da daha yeni geldi Türkiyeye ne olur bilemiyorum cbr 125 düşünüyorum 2012 25 binde falan ne düşünürsünüz maddi durumumu zorlayıp?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kardeşim motor güzel, RKS Titanic S sayfasına baktığında kimsede şikayet olmadığını görürsün. Lakin motorun bir YBR, bir CBF gibi piyasası olmadığı da aşikar. Yani alayım 6 ay sonra satayım diyorsan biraz beklersin. Ben ilk motor olarak geçen sene sıfır aldım. Şehir içi beklentilerimi karşılıyor. Motor güzel de görünüyor.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim motor güzel, RKS Titanic S sayfasına baktığında kimsede şikayet olmadığını görürsün. Lakin motorun bir YBR, bir CBF gibi piyasası olmadığı da aşikar. Yani alayım 6 ay sonra satayım diyorsan biraz beklersin. Ben ilk motor olarak geçen sene sıfır aldım. Şehir içi beklentilerimi karşılıyor. Motor güzel de görünüyor.
    Arkadaşım da kullanıyor gayet memnun sorun yaşamadı, cbr 125 düşünüyorum 2012 falan bakalım hayırlısı.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 1 martta honda efeden 2016 model kampanyalı cbf150 aldım. Şasesinde paslanma olduğunu gördüm. Sorunlar daha bitmedi vs vs. Japon olsun hatasız olsun dedim ayıplı mal çıktı. Motordan soğudum.
    Soğuma Serhat, git hondayı soğut. Öyle var mı paslı motor satmak. Ne diyor Efe? Değiştirmeye yanaşırsa sorun yok, her malın ayıplı üretimi olur illaki, yok eğer değiştirme işine yanaşmıyorsa önce Honda Türkiye ile iletişime geç. Baktın olmadı aşağıdaki adımları uygula.

İlçede hakem heyeti var ya, elinde fatura, garanti belgesi vs. ile git, onlara bir danış. Yeni motor verdirirler. Gerekirse bana özel mesaj ile ulaş, biradere sorayım ben, avukat. İcap ederse hukuki olarak fikir verir ne yapılabilir diye.

Tamam honda seviyorum, ama kimse kimseye paslı motoru sıfır diye satamaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)