Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Baslangic motoru

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hero karizma r
    Arkadaslar hayirli forumlar ilk motorumu alcam baslangic icin yormayan ama atik olan bi motorla baslamak istiyorum fazla butcem yok bu motorlardan hangisino onerirsiniz
    Bajaj discovery125 st
    Hero thriller
    Rks 150s
    Kuba cr1.
    Tvs apache rtr150
    Buyuk ihtimal ikinci el alcam bi yardim edin arkadaslar lutfen, bu motorlarin pek pahali olmayan ikinci elini buldum ama hangisini aliym bilemedim ,2el tvs apache 13000 de buldum ama pahali biraz , cr1ise digerlerine gore ucuz kalio ,o biraz kafami karistirio . yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar hayirli forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Turkzade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hayirli forumlar ilk motorumu alcam baslangic icin yormayan ama atik olan bi motorla baslamak istiyorum fazla butcem yok bu motorlardan hangisino onerirsiniz
    Bajaj discovery125 st
    Hero thriller
    Rks 150s
    Kuba cr1.
    Tvs apache rtr150
    Buyuk ihtimal ikinci el alcam bi yardim edin arkadaslar lutfen, bu motorlarin pek pahali olmayan ikinci elini buldum ama hangisini aliym bilemedim ,2el tvs apache 13000 de buldum ama pahali biraz , cr1ise digerlerine gore ucuz kalio ,o biraz kafami karistirio . yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar hayirli forumlar
    Bütçe nedir?

Motosikleti
    Hero karizma r
    4-4.5lira 5 e cikabilirim zorlarsam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Tabiki tvs apache
    Seri motorlar
    2013 model üstü yeni kasa olandan tavsiye ederim

Motosikleti
    -
    Çinlilerden sen hintliler her zaman daha iyidir,listendekilerden bence en mantıklı thriller ama hero Hunk ta ekle bence listeye.

Apachede güzel motor fakat çok fazla titreşimi vardır,rahatsız eder çoğu kullanıcıyı.

Motosikleti
    Hero karizma r
    Arkadaslar bu thriller nasil atak midir youtube da falan hic inceleme videosu bulamadim pek tutulan bi motor diil galiba? bu arada sizin dediginiz gibi cinlileri cikaralim o zmn listeden bi de hero hunki arastircam biraz daha gerci onunda ikinci eli 5 ten asagi bulamadim ankarada

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben de geçen sene başlangıç için senin listendeki motorları inceliyordum. Ek olarak da 2.el Cbf ve Mondial 150 MR de listemdeydi. Ancak 2. el bulduğum motorların çoğu hor kullanılmıştı. Biraz daha bütçemi arttırarak sıfır RKS 150 S aldım. (Ekipmanlarım tamdı) O zamanlar 4500 TL.ye aldığım sıfır RKS'den çok memnunum ki karda, yağmurda her şartta kullandım. Gerçi RKS'nin de sıfır fiyatları uçtu. Öncelikle motorun sınırlarını bilip ona göre kullanırsan, bakımını aksatmazsan, iyi bakarsan seçeneklerinin hiçbiri seni üzmez. Ben RKS'den memnunum, tavsiye ederim. Depo ve yan stickerları söktüm, motor gözüme daha bir hoş geliyor. İstanbul Maltepe'deki servisimden de memnunum.

Motosikleti
    Hero karizma r
    Aslinda 2 el rks 4000 e buldum bi kactane ama cinli forumda cok elestiriliyor bazi tereddutlerim var Gerci ilk motorum saga sola dusersem parca yonunden sikintisi az olmasi itibariyle arada cinliye kayiyom ama , cok zor is ya bu motor secimi

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Ybr yi 10 bin km kullandım gıcır gıcırdı gören bidaha bakıyordu. Değişen sadece debriyaj maneti oldu 50 kmh ile düştüm.

Çok abartıyosunuz bu işleri koruma demiri ve far koruma tak bi şey olmaz motora kendi kendine düşmelerinde ,he arabaya geçirirsen ne olur orasını bilemem deneyimlemedim.

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    Japon neden düşünmüyorsun? Özellikle YBR falan? Bu bütçenin içine ekipmanlar dahil mi?

Motosikleti
    Hero karizma r
    Alıntı stabiliz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon neden düşünmüyorsun? Özellikle YBR falan? Bu bütçenin içine ekipmanlar dahil mi?
    Hocam bu ybr falan saglam ama dusuk km bulmak cok zor ayrica dusuk kmleri de 5000 e alamam ekipmani aldim ama garajim olmadigi icin zincir alcam onu da saglam bise almak istiom saglamlarida pahali(abus falan)... en fazla 5000e ikinci elini bulabilecem atik ama fazla da sikinti cikarmiyacak bise ariyom . Ne biliym arada 20000-30000km ybr alsam mi diye bende dusundum ama onlarda hasat olmus oluyo genelde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr yi 10 bin km kullandım gıcır gıcırdı gören bidaha bakıyordu. Değişen sadece debriyaj maneti oldu 50 kmh ile düştüm.

Çok abartıyosunuz bu işleri koruma demiri ve far koruma tak bi şey olmaz motora kendi kendine düşmelerinde ,he arabaya geçirirsen ne olur orasını bilemem deneyimlemedim.
    Dikkate alcam tmmdir ins bizde arabaya falan girmeyiz Allah korusun tum motorcu arkadaslari

Motosikleti
    WR125R
    4 ay önce 1000km 2015 ybr125esd aldım 5000'e kocaeliden. Pazarlık yaparsan ve araştırırsanız her türlü bulursunuz. İlk motosikletim , görünüş hariç hiçbir eksi yönü yok ki commuterlerin en yakışıklısı bence. Şehir dışı denemedim ama şehir içi gazi açtığında korkutur , tatmin eder yeni başlayan adamı , atik motosiklet.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Turkzade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda 2 el rks 4000 e buldum bi kactane ama cinli forumda cok elestiriliyor bazi tereddutlerim var Gerci ilk motorum saga sola dusersem parca yonunden sikintisi az olmasi itibariyle arada cinliye kayiyom ama , cok zor is ya bu motor secimi
    Rks Titaniclerde sıkıntı vardı, en basidinden gösterge paneli gibi ama Titanic S'lerde bu sorunların hiçbiri yok, Titanic S forumuna girdiğinde de göreceksin alanlar memnun. Parça konusunda gelince ben motorla giderken bana ambulans çarptı, motorla kaldırıma çıkıp motoru sağa yatırdım. Ön çamurluk, egzoz koruma çizildi ve de arka fren pedalı yamuldu. 3 parça da tamir edilebiliyordu ama ben değişsin istedim. Servisin elinde o parçalar yoktu, fabrikaya sipariş verdiler, 2 gün sonra parçalar ellerindeydi ve montajı yaptırdım.

Motosikleti
    Cbf 150
    ybr cbf'yi de ihtimallere katın bence. km'si 20bin olsun fark etmez. temizini bulursanız üzmez, satarken zarar ettirmez.

Motosikleti
    Hero karizma r
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rks Titaniclerde sıkıntı vardı, en basidinden gösterge paneli gibi ama Titanic S'lerde bu sorunların hiçbiri yok, Titanic S forumuna girdiğinde de göreceksin alanlar memnun. Parça konusunda gelince ben motorla giderken bana ambulans çarptı, motorla kaldırıma çıkıp motoru sağa yatırdım. Ön çamurluk, egzoz koruma çizildi ve de arka fren pedalı yamuldu. 3 parça da tamir edilebiliyordu ama ben değişsin istedim. Servisin elinde o parçalar yoktu, fabrikaya sipariş verdiler, 2 gün sonra parçalar ellerindeydi ve montajı yaptırdım.
    Hocam bu 150s in tipi hosuma gitmedi diil biraz forumunu inceledim yorumlar guzel ozellikle arka tek suspansiyon gorunusune renk katmis ,bunlar icin diger cinlilere gore biraz daha saglam diyolar ayrica evime yakin serviside var buda biraz aklimi karistirdi ekipmanim tam zinciride alinca alcam ins motor bir iki haftaya dusunuyorum 4250 ye falan guzel ikinci elleri var yorumlarinizi da attim sepete tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:03 ----------

Alıntı taffijun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr cbf'yi de ihtimallere katın bence. km'si 20bin olsun fark etmez. temizini bulursanız üzmez, satarken zarar ettirmez.
    Hocam biraz baktim da bu motorlara yanlis anlamayin ama tipte ariyorum motorda saglamligina lafim yok ama biraz daha yakisikli olaydi keske , elden cikarmada da kolay satilmasi da iyi , ama dedigim gibi biraz tip arayanlardanim ,yinede bakcam biraz daha

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...61400976/detay Nasil sizce arkadaslar? Tipi fena diilmis aslinda biraz pazarlikla alinabilir gibi gelio , elden cikarirkende zorlanmam heralde dediginuz gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...12596485/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09651767/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70596201/detay arkadaslar 4 unden hangisi

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Kişisel düşüncem; cbf150 ya da TVS apache.

Yıllardır piyasada olan, kuryelerin bile kullandığı, sorunsuz motorlar.

Motosikleti
    Hero karizma r
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişisel düşüncem; cbf150 ya da TVS apache.

Yıllardır piyasada olan, kuryelerin bile kullandığı, sorunsuz motorlar.
    peki hocam bu thriller 14000 de alinir mi sizce

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)