Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kapora verildi, Allah hayırlısını göstersin..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hocam simdi gordum 50 ₺ lik sacma bir egzost var uzerinde.Motor belli pek bakimli degil,kaporayi alabiliyorsaniz alin.Alamiyorsaniz saglik olsun kotu motoru goz gore gore almaktan iyidir.Baska motorlara yonelmenizi oneririm cbr 125 10.000 km kullandim cok guzel bir motor,temizini alin motordan sogumayin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sikayetname - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    ya kardeşim napıyım insanları tezgaha getirmeye çalışan varlıklar oldugunu gördükçe malesef agresifleşiyorum k. bakmayın idare edin artık

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:37 ----------

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah daha iyisini nasip eder inşallah. Dert etmeyin, ben de birkaç kez o yollardan geçtim.

Bu arada kişisel görüşünüze saygı duyarım, ancak, ben emniyetteki pdy yapılanmasını bildiğim için, maalesef polislere şaibeli bakıyorum.
    Temizlenmiş midir temizlenmemiş midir hiç emin olamıyorum.

Bu arada, full ekipman kullanmanız konusunda da tebrik ederim. Saçım bozulur diye kask takmayanlar örnek alsa keşke.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Hayırdır hocam agresifleşmişsin? Normalde çok kibar yazardın sen?
    ya kardeşim napıyım insanları tezgaha getirmeye çalışan varlıklar oldugunu gördükçe malesef agresifleşiyorum k. bakmayın idare edin artık

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Megelli faciasından sonra arayışa girdik ve 2013 model 25.000'de cbr125 bulduk. Motora bindim. Direksiyon azcık sertti. ss motorlarda normal midir? Nasıl görünüyor? Fikrinizi duymak isterim?

http://i.hizliresim.com/4P1aW7.jpg
    usta hayırlı olsun da bu makinayı 1 yılda alış büyüt bence sana ufak gelmiş gibi kazasız belasız

Motosikleti
    Cbr 600RR Hrc 2017
    Hocam arkadaşlar yazmış ama yinede dayanamadım bak bu kadar kişi alma demiş haklıda biz motoru bilmiyoruz sonuçta incelemedik ama görünüşten bariz belli duruyor sıkıntılı bir motor olduğu hani demek istediğim başka seçenekler mi yoktu derler adama memlekette bunu buldun diye kaporanizi isteyebilirsiniz rica edersiniz sonuçta uzun bir süre bekletmemissiniz. Bu arada arkadaşımın motorunu kullandım çok tatlı bir motordur öyle sert falan değil. Birde direk gidip böyle kırmızı almaktansa bi hrc bulun kolay satılır malum onu da düşünmek gerek nacizane fikrimi sundum karar sizin.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    her motor alınmaz dıye bır kaide yok helekı kazalı motor fıyatı uygun ıse alınabılır ama sanırım fıyat yazılmamıs yada ben goremedım fıyatıda yazarsanız en azından o fıyata alınıp alınmayacagı konusunda fıkır verebılırz evet barız kaza yapmıs gıbı camurluk vıdalarına bıle dıkkat edersenız yok ve sankı farın orta kısmı normalde orası sıfır gıbı tamamen yapısmalı ama sankı mılımetrık acık gıbı belkıde tam yerıne oturtamamıslardır yanlıs bılgı vermeyeyım sız fıyatı yazın en azından o fıyata eder etmez bu konuda fıkır yapalım

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Motor boyalı yalnız bilginiz var mı bilmiyorum. HAYIR'lı olsun, Allah kaza bela vermesin.
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Kısaca polisimi savcıyım doktorum öğretmenim deyipte bu güveni kötüye kulanan çok insan var piyasa da
    200 tl az görünsede alın teri gözüme her 1 kuruşu batar gidersin memur arkadaşa hocam o gün iyi hoş konuştuk kapora verdim velakin sonrasında egzoz orjinal olmayışı stikırların olmayışı sinyaler orjinal deyil ön cam keza deyil şunu bi honda servisinde expertise soksak malına saten kefilsin sıkıntı olmaz diye sorarsın yok benim zamanım kısıtla oraya buraya gelemem polisim yalan borcumu var derse

Kısaca içim rahat etmedikten sonra babam dan alsam ne fark eder deyip madem uğraşamıyorsunuz saygı duyuyor 200 tl geri istiyorum dersin

Ve ayrıca paran beliki bir limite kalmış 30 bin km relerdeki motorlara bakıyorsun biraz daha zamanla üzerine biriktirip koyarsan sıfıra yakın bir motor alır çok mutlu olursun

Atalarımız ne demiş

1. Geç olsun güç olmasın
    2. Zaman her şeyin ilacıdır
    3. Damlıya damlıya göl olur aka aka deniz olur ( Para için geçerli )

Güveni kötüye kulananlar içinde

Bey ile bostan ekenin hıyarı g... girer ( Atacıklarımız böyle munasip görmüş )
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendimizden olmayan birini görünce öcü görmüş gibi korkuyoruz. dostlarım, maalesef "kasabalı zihniyeti"ni hala aşabilmiş değiliz.

ne zaman ki insana sadece insan olduğu için değer verip saygı gösterir ve o kişiyi davranış, tutum ve dürüstlüğüne göre değerlendiririz; işte o zaman huzur ve refah bu topraklarda boy gösterir.

ne zaman ki insan haklarına saygı göstermeyi düstur ediniriz, işte o zaman siyasal birliğimizi sağlar, yolumuza daha emin adimlar ile devam ederiz.

ne zaman ki bilim, teknoloji ve araştırma geliştirme faaliyetlerine önem veririz, o zaman müreffeh bir toplum olma yolunda dev bir adım atmış oluruz.

eyyorlamam bu kadar, hayırlı işler.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F

Arkadaşlar aldık. Temiz bi motor. Yürüyeni sıkıntısız. Yağ gibi gidiyor. Pilot street lastikler var. Ciziği çürüğü yok. Dünkünden birazcık daha fazla ama çok daha temiz. Yorumlar?

http://i.hizliresim.com/qbjXAQ.jpg
    Arkadaşlar aldık. Temiz bi motor. Yürüyeni sıkıntısız. Yağ gibi gidiyor. Pilot street lastikler var. Ciziği çürüğü yok. Dünkünden birazcık daha fazla ama çok daha temiz. Yorumlar?
    Hocam artık yorum olmaz. Aldınız sonuçta, tadını çıkarın. Allah kaza bela vermesin. Merak ettim kaporayı geri alabildiniz mi?

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    ende kaçlık ya şu cbrları bi ayırt edemedim,125 lik mi 250 lik mi hayırlı olsun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hayırlı olsun inşallah.

Bunu aldıysanız,demek ki nasibinizde bu varmış,bize de hayırlı olsun demek icab eder

Kırmızı cbr'dan vazgeçmeniz iyi olmuş.

Bariz sıkıntılı gözüküyordu.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Sanırım 125, 250 olsaydı arkaya 150'lik lastik sıkıştırırlardı

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Hayırlı olsun kardeş kazasız belasız inş

Motosikleti
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam artık yorum olmaz. Aldınız sonuçta, tadını çıkarın. Allah kaza bela vermesin. Merak ettim kaporayı geri alabildiniz mi?
    Arkadaş sağolsun aradı gel abi vereyim dedi. Teşekkür ederim

Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ende kaçlık ya şu cbrları bi ayırt edemedim,125 lik mi 250 lik mi hayırlı olsun
    Teşekkür ederim 125

Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun inşallah.
    Teşekkür ederim

Bunu aldıysanız,demek ki nasibinizde bu varmış,bize de hayırlı olsun demek icab eder

Kırmızı cbr'dan vazgeçmeniz iyi olmuş.

Bariz sıkıntılı gözüküyordu.
    Aynen kardeşim nasip başımız üstüne nasıl çıkarsa artık

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Sanırım 125, 250 olsaydı arkaya 150'lik lastik sıkıştırırlardı
    Teşekkür ederim kardeşim

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    kardeşim almışsın artık yorum yapmak hoş olmaz ama o gidonu eski haline çevir mümkünse. o amörtisörler bi kaza anında kafana girer.
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim almışsın artık yorum yapmak hoş olmaz ama o gidonu eski haline çevir mümkünse. o amörtisörler bi kaza anında kafana girer.
    Eski hali derken hocam?

Motosikleti
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor ön amortisörlerden alçaltılmış. Onu diyor mamba.

Hayırlı olsun. Allah kaza bela görmeden kullanmayı nasip etsin.[COLOR="Silver"]
    Hee evet söylemişti arkadaş. Evet yükselttireceğim aklımda. Teşekkür ederim. Bir de şeyi sorucam, benim 150ns çok iyi uzardı. Bunda o kadar iyi değil gaz tepkisi. Motor hacmi ile mi alakalıdır bu durum?

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hee evet söylemişti arkadaş. Evet yükselttireceğim aklımda. Teşekkür ederim. Bir de şeyi sorucam, benim 150ns çok iyi uzardı. Bunda o kadar iyi değil gaz tepkisi. Motor hacmi ile mi alakalıdır bu durum?
    Aradaki 25 cc'nin farkını enjeksiyon tölere eder diye düşünüyorum açıkçası. Bir bakım yaptır. Zaten ne alırsan al, ilk önce bakım yaptırmak lazım.

Benim bakımları serviste yapılmış 200NS'in hava filtresini yaycılar motorda Mahmut usta söktüğünde bildiğin harfiyat çıkmıştı hava filtresinden. 10 bin bakımı yetkili serviste yapılan motoru 12 binde alıp bakıma sokuyorum, yetkili servis 10 bin bakımında lütfedip hava filtresini kontrol etmemiş bile. Ama bir diğer serviste Mahmut usta "kontrol etmezsem için rahat etmez" deyip 2 bin km sonra yapılan ara bakımda açıyor, o da ne? Hava filtresinden her türlü pislik çıkıyor...

İşte bu yüzden, her motor ilk alındığında önce bir bakım görmelidir.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Gidonun ağır olması motosikletin önden kazaya karışmış olma ihtimali var. Ön grenajlar boyalı görünüyor ve ön sol çamurluğun vidası yok. Bunlarda kaza ihtimalini destekliyor. Uygun fiyata elbette alınır ama normal piyasasınında ise başka bakın derim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)