Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kediler ile basim dertte

Motovento
    REKLAM ALANI
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Arkadaslar kedilerle basim fena dertte surekli motorun uzerine cikip pisletiyorlar. Tvs'nin derisinin yirtip tirmiklamislardi onceden.. Benelliyi alinca simdi diger kedilerde ona cikiyor sabah bir baktim kedinin biri regl olmus kanlari selenin uzerinde! derisi pürüzlü oldugu icin cikarmasi da cok zor oldu. Kedilerin motorun uzerine cikmasini engellemek icin ne yapmam lazim? Bazilari gaz yagi sur motora falan dedi bunun bir ilaci yokmudur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kediyi sahiplenmedigin ya da motorun yanina bir kedi yuvasi yapmadigin surece yok

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Iyi bak kedi regl simi hemeroid mi?
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alt tarafı seleye oturduk, büyütecek bir şey yok.
    [IMG][/IMG]
    nines, doghouse, mombohunter ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Hyosung GV650
    naylon masa örtüsü kestir en ucuz ve kalın olanından motordan inince selene güzelce bağla.
    espresso ve o1mtk1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sitede bir cok kedi yuvasi var zaten cozum degil.. yine seleye cikiyorlar. Motoru ciziyorlar onlem alamiyorum..

lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Naylon ser üstüne benim selede de tırnak izi var sökülmeye başladı ben kalın poşet koyuyorum

Herseyin cozumu alarm

Motosikleti
    Alarm otup durursa evden susturabiliyormuyuz?

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    bu konuda yalnız değilsin işyerindede evin otoparkındada kedilerden rahat yok,yıkıyorum sabah brandayı bir kaldırıyorum ta ta her yer çamur hayvanları genel anlamda severim ama gına getirdiler artık kaç kere kovaladım bana mısın demiyor adiler :D

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben selenin üzerine seccade büyüklüğünde eski kalın bir kilim örtüyorum üstüne branda çekip sele kısmındanda bağaj lastiği ile bağlıyorum.Kediler brandanın altına giremiyor.Üstüne çıksada kilimden seleye zarar vermiyorlar.Zaten brandanın üstü naylon gibi olduğu için soğukta kediler brandanın üstünü pek tercih etmiyorlar.Kapalı garajda yeni park eden araçların tavanı yada kaputun üstü onlara daha cazip geliyor.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben branda kullandığımdan rahatım ama branda kullanmayan bir arkadaşım akşamları selesine karabiber döküyor ve sabahları üfleyerek seleyi temizliyordu. Bu sayede kedilerin seleye çıkmadığını söylemişti. Birgün aceleden artçı selesindeki karabiberi temizlemeyi unutmuş ve kız arkadaşıyla gezmişler. Karabiber, olduğu gibi kızarkadaşının arkasına geçmiş kahverengi kahverengi. Çocuk da kıza durumu anlatamamış, kızcağız bütün gün altına kaçırmışlar gibi gezmiş..
    TimFx bunu beğendi.

Limon portakal mandalina gibi meyve kabukları koyun seleye ve bazı yerlere. Kediler bu tarz yoğun kokulardan nefret ederler. Tabi koyduğunuz kabuğun kaç saat etkisi kalır açık havaysa kestiremiyorum. koku uzun süre aktif olsun diye bir poşetin içine kabukları sıkıp ağzını hafif açık bırakarak da etkisini uzatabilirsiniz. Bu ucuz yolu. Birde kedi kovucu spreyler var, seleye vs. sıkılan fiyatlarını bilmiyorum ama onlarında çalışma mantığı hoşlanmayan koku yaymak. Kedilerin koklama duyuları çok güçlü, o yüzden onlara da zarar vermeden yapılabilecek en güzel yol koku yoluyla uzaklaştırmak.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Alıntı gncy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Limon portakal mandalina gibi meyve kabukları koyun seleye ve bazı yerlere. Kediler bu tarz yoğun kokulardan nefret ederler. Tabi koyduğunuz kabuğun kaç saat etkisi kalır açık havaysa kestiremiyorum. koku uzun süre aktif olsun diye bir poşetin içine kabukları sıkıp ağzını hafif açık bırakarak da etkisini uzatabilirsiniz. Bu ucuz yolu. Birde kedi kovucu spreyler var, seleye vs. sıkılan fiyatlarını bilmiyorum ama onlarında çalışma mantığı hoşlanmayan koku yaymak. Kedilerin koklama duyuları çok güçlü, o yüzden onlara da zarar vermeden yapılabilecek en güzel yol koku yoluyla uzaklaştırmak.
    Evet bende bunları söyleyecektim. Portakal Limon kabuğu yada Karabiber... Etkili oluyormuş...
    - - Booooobbbb... buuuuuuuuu - -

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    barodi olsa onlara ev yapardı. ne iyi adamdı be özledim iki videosunu izleyim bari
    espresso ve Akhunturk bunu beğendiler.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    bir ara sirke sıkıyordum ama sonra vazgeçtim. ha ne kadar işe yaradı bilmiyorum.
    şimdi her sabah kolonyalı mendille siliyorum.
    yatsınlar, bir şey olmaz...

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Hocam bi bakin isterseniz. Turkiyeden de alanlar olmus.

2016 güneş enerjisi kedi köpek ultra sonic flaş ışığı hayvan kovucu bahçe açık
    http://s.aliexpress.com/faUnAJvI
    (from AliExpress Android)
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Buzzard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husky Te 610-Nmax-X-Max 250-Ironmax-X-Max300-125
    Ernet(naftalin) kullanın.Ben naylon bir sele kılıfı kullanıyorum üzerine de ernet koyuyorum.(Karabiber de olabilir ancak ernet daha etkili) Sevimli dostlarmıza da bir zararı yok.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)