Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikleti sattım artık veda ve ardakalanlar :( (video-resim)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Evet arkadaşlar bugun motorumu sattım , normalde sürüş sırasında kamera felan açmam pek alışkanlığım değil notere yetişme acelem de vardı o yüzden kısa bir video oldu. Açıkçası üzüldüm çünkü ilk gün ki gibi pırıl pırıl tertemiz her köşesini detailing yaparak temizlerim zincirine kadar , jantında yağ sıçraması bile bulamazsınız velhasıl kısa bir süre beraberliğin üzerine ayrılık vakti geldi...
    Satma sebebim aslında tam olarak yok diyebilirim , kışı geçirip aciliyetim olmadan sezon üzeri satmam saçma ve mantıksız oldu.. Amacım 20bin civarı bir bütçe ayırmak motora bunun için 20 ay kadar beklemem gerekliydi ödemelerimi bitirmem lazım fakat böyle yaparak ödemelerimi hızlandırdım bir kısmını ödedim kalan kısmını sene sonuna kadar hızlı bir şekilde bitirip sene sonu kısmetse bütçemin yettiğine bir motor almak gönül ister 4 silindir alalım ama o paralara temiz bulamayız. Tercih dolayısıyla r25 olur yada cbr 250r olur.
    Bugun konu açmıştım hemen 3 ile 3.500 arası motor alayım diye bir iki motora baktım fakat satarken elden çıkacak temizlikte de değillerdi o yüzden kalan paramı da borçlarıma yatırmaya karar verdim. Bu yaz soluğu aracımda alıcam bol trafikle sanırım .
    İnşallah herşey planladığım gibi yolunda gider aksilik çıkmaz ekipmanları toplayıp bazamın altına koymak içimi burktu bir süre ara veriyor olmak moral bozucu hayırlısı diyelim stresim bugunden başladı akşam eve gelip park yeri bulamamalar felan ))

Bunlar da elimde kalan ekipmanlarım :( Temizleyip rafa kaldırmak içimi burktu
    68charger bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başın sağolsun diyelim

Motosikleti
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başın sağolsun diyelim
    Teşekkür ederim çok sağolun

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam niue söylemedin ya ben satardım sana 3500e.Ama motoru yattı kalktı haberin olsun.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Üzülme kardeş, her bitiş yeni bir başlangıçtır, gün doğmadan neler doğuyor..
    Belki de çok daha iyisini alacaksın..
    Hayırlısı olsun hakkında.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Sıkma canını, ileride çok daha iyilerini alırsın inşallah.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Yaz geçmeliydi kardeşim :(

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Farklı Bir Bakış açısı;

Özellikle Kasklarınızı vizörleri açık bir şekilde havadar bir yerde muhafaza edin yoksa birdaha takılamaz hale geliyor.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı ahmetyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı Bir Bakış açısı;

Özellikle Kasklarınızı vizörleri açık bir şekilde havadar bir yerde muhafaza edin yoksa birdaha takılamaz hale geliyor.
    ek olarak, kaskın o vizöre temas eden lastik kısımlarına silikon yağ mıdır nedir bi şey sürmek de lazım, yoksa sertleşip işlevini kaybedebilir

biglebowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla ben de satali bes yil oldu ama hala butun ekipman duruyor.

Hala girer bakarim. Yeni modellere, kasklara; yeni rotalara; forumdaki yazilara...

Sen bitti dersin ama kendini o dag yollarinda, Konya ovasinin corak arazisinde terleyip bir agacin altinda dinlenirken, Karadeniz'de Ege'de hic tanimadigin bir yerde bir koy kahvesinde cay icerken, akdenizin sahillerinde, ama hep o iki tekerin ustunde, hep o motorun buyulu sesinde bir bulur bir kaybedersin...
    yürekçe, gncy ve bpak bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial rx3i
    Ayni davranisi gecen yazin basinda bende yapmistim. Motorsuz gecirdigim bir sezon beni derinden yaralamisti. Ama borclarimi odemistim

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elveda dedikten sonra tekrar pulsarla mı meraba dicen ? önemli olan nokta bu

Motosikleti
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam niue söylemedin ya ben satardım sana 3500e.Ama motoru yattı kalktı haberin olsun.
    Selam ilginiz için teşekkür ederim , ciddi bir sorun olmadıktan sonra yatıp kalkması sorun değil fakat planlarım doğrultusunda bu sezonu motorsuz geçirmem gerekiyor. çok tak ederse haziran temmuz gibi 3 4 aylığına bir tane alırım birşey ama almazsam sene sonu daha yüksek fiyatlı motor alabilirim
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzülme kardeş, her bitiş yeni bir başlangıçtır, gün doğmadan neler doğuyor..
    Belki de çok daha iyisini alacaksın..
    Hayırlısı olsun hakkında.
    Teşekkür ederim abim çok sağol , amacım daha iyisini almak içindi.. Umarım öyle de olur planlarım şaşmaz inşallah
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıkma canını, ileride çok daha iyilerini alırsın inşallah.
    TEşekkür ederim desteğiniz için çok sağolun
    Alıntı Süleymantnz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaz geçmeliydi kardeşim :(
    Ah abim deme valla içim burkuluyor )
    Alıntı ahmetyildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı Bir Bakış açısı;

Selam , kaskları çantasına koydum ama 10 günde bir felan camı pencereyi açıp bazanın altını havalandırırım diye düşündüm bir sorun olmazsa eğer..
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ek olarak, kaskın o vizöre temas eden lastik kısımlarına silikon yağ mıdır nedir bi şey sürmek de lazım, yoksa sertleşip işlevini kaybedebilir
    Merhaba tavsiyeniz için teşekkür ederim,resimde gözüküyor sanırım silikon sprey var yağlayıcıların orada , onunla lastik kısımları yağlayıp kaldırdım aynı şey aklıma geldi demekki doğruymuş
    Alıntı biglebowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben de satali bes yil oldu ama hala butun ekipman duruyor.

Hala girer bakarim. Yeni modellere, kasklara; yeni rotalara; forumdaki yazilara...

Sen bitti dersin ama kendini o dag yollarinda, Konya ovasinin corak arazisinde terleyip bir agacin altinda dinlenirken, Karadeniz'de Ege'de hic tanimadigin bir yerde bir koy kahvesinde cay icerken, akdenizin sahillerinde, ama hep o iki tekerin ustunde, hep o motorun buyulu sesinde bir bulur bir kaybedersin...
    Motor alınca sonunda işten çıkıp keyfi aleme akacağım türkiye turu felan , okurken hayal ettim
    Alıntı loxorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayni davranisi gecen yazin basinda bende yapmistim. Motorsuz gecirdigim bir sezon beni derinden yaralamisti. Ama borclarimi odemistim
    Benimde bunu yapmamda ki amaç borçları hızlıca bu sene içerisinde kapatıp sene sonu tekrar motor almak büyük kısmını ödedim 15 16 bin kaldı kalmadı diyebilirim 7 8 aya ödeyeceğim hepsini inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:49 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elveda dedikten sonra tekrar pulsarla mı meraba dicen ? önemli olan nokta bu
    Kafamda bütçe olarak 15 20 bin tl arası bir fiyat belirledim o paralara 4 silindir bulmak zor gibi malesef o yüzden r25 yada cbr 250r olur tahmini
    Potenza bunu beğendi.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    tam da yaza girerken...
    talihsiz olmuş

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Dert etme, bozulup can sıkacaktı zaten.

Ben de motoru satıp borçları ödemeyi düşündüm, önümüzdeki sezona 600'lük bişeyle girebilirim öyle olursa, ama bu sezonu düşündüm, çıkıp motoruma baktım, boşver, borç ödenir nasıl olsa dedim. Hatta bir de yıkadım motoru

Motosikleti
    Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam da yaza girerken...
    talihsiz olmuş
    Bir anlik kararla yaptim hayırlısı artik
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dert etme, bozulup can sıkacaktı zaten.

Ben de motoru satıp borçları ödemeyi düşündüm, önümüzdeki sezona 600'lük bişeyle girebilirim öyle olursa, ama bu sezonu düşündüm, çıkıp motoruma baktım, boşver, borç ödenir nasıl olsa dedim. Hatta bir de yıkadım motoru
    Bozulmasi konusunda birsey diyemem ben sorun yasamadim memnundum siz en guzelini yapmissiniz )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)