Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MCT 250 ALINIR MI ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar ismim Halit. Foruma yeni katıldım. Uzun zamandır motosiklet almak istiyorum. Epey araştırma yaptım. Ekipmanımı aldıktan sonra cebime 3000tl kalıyor. Bu kadar paraya alabileceğim motosikletler epey kısıtlı. Alacağım motor uzun yola gidebilmeli. En mantıklısı mct gibi geldi bana. Satıcı 2800tl istiyor. Gördüğüm kadarıyla bi kaç masrafı var. Şanzımanın keçeden yağ damlatıyor. Karbüratörden benzin kaçırıyor. Kontak değişecek. şimdi sorularıma gelince;
    Bu motor alınır mı ?
    Ne kadar masraf çıkarır?
    Bu paraya başka hangi motorları alabilirim ?

muayenesi 3 ay sonra bitecek. Arkama bakmadan kaçmalı mıyım yoksa ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

motosikletin linki de bu;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-galeri-hikmet-ten-2006-mondial-mct250-cohopper-aksesuarli-403327429/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende MCT yi çok düşündüm chopper sevgimden dolayı fakat yaşları beni korkuttu. Pek sanayiye uğrayacak ustaya gidecek vaktim olmuyor. XtremeMax aldım bi kaç problemi vardı yatmaktan kaynaklı hallettim kullanıyorum tavsiye ederim.

Motosikleti
    R25
    Arkana bakmadan kaçman gerekiyor çünkü, adamla konuşmuşsun sanırım arızaları öğrenmişsin ama adam zaten düzgün satıcı olsa ilan açıklamasına bakımlı masrafsız yazmazdı diye düşünüyorum

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hocam mct titrer, gitmez, çok yakar, sık arıza verir. Bu saydıklarım mctler daha yeniyken ben sorduğumda bana verilen cevaplardı. Ben soralı 3 yıldan fazla oldu, gerisini sen düşün. Ha bir de jant teli kırma problemi var. Tamirci arkadaşın iddiasına göre, çift silindir motorun iki pistonu da aynı anda aynı yerde ve aynı yönde hareketli oluyormuş. Yani tasarımın tek silindir 250 cc'den tek farkı çift karbüratör demişti tamirci.

Velhasıl, arkanı dönüp kaçman gereken bir motordur.

Zaten kararsızdım almaktan vazgeçtim teşekkürler. Peki bu fiyata başka ne alabilirim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)