Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

11 senedir üyeyim hala motorum yok

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAİM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125(yakında)
    Tehlikeli olması, çalınma riski, kışın zorluğu gibi konulardan dolayı tercihimi otomobilden yana kullandım. İçimde hep bir ukte kaldı motosiklet. Bugün motosiklet forumlarında gezerken şans eseri hatırladım burda üyeliğimin olduğunu.

Herkese tekrar merhaba.
    GT250rAlanya, hattoi, bpak ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Güvenemiyorsun kendine sadece şehir içi kullan motoru

bi scoter filanda mı kullanmadın ya
    bi vespa al takıl biraz kanına işler sonra arabayı satar r 1200 gs filan bakarken bulursun kendini
    enescanatar bunu beğendi.

jonvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha Xmax 400 ABS
    İkinci el falan, küçük müçük deme, cc sini şeklini şemalini umursama; al bişey. Trafiğe çıkma, kışın kullanma, çalınana kadar bindiğini kar say ama ne olursa olsun bir motosiklet keyfini yaşa be hocam. Neden ukte kalsın. Hele hevesin de varmış. Muhakkak bu keyfi yaşa.
    efendy06 bunu beğendi.

bi scoter filanda mı kullanmadın ya
    bi vespa al takıl biraz kanına işler sonra arabayı satar r 1200 gs filan bakarken bulursun kendini

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizinki platonik aşk galiba. uzaktan sevmek gibi.
    shooter1 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    arkadaşlarin bahsettiği gibi cc,tipi vs takilmadan al birtane cebini üzmeyen motor kullan,otomobil tecrubende varmiş trafigi kitap gibi okursun,.ilk motoru 14yaşimda surdum 10yillik A2 ehliyetim var garaj sorunu ve şehir dişi çalişmalarimdan dolayi yillarca erteledim motosiklet tutkumu 30yaşimda ilk motorumu aldim belki boylesi daha iyi oldu 18-20li yaşlarda motor alsaydim kanin damarda durmadigi zamanlar belki şimdi mezardaydim (otomobil tecrubem 200bin km civarinda trafik anlaminda vs.cok faydasi oluyor)motorda herşey sağ elde sağ ayakta bitiyor.. kal saglicakla

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aha aynı benim kayıtlı halim Bi dene derim..Vitesli olsun..

Kimbilir belki arabayı da satarsın! Kışın 1 dereceye kadar da binersin..Hırsıza önlem bi de ucuz aldın mı tadından yenmez he. Hem neyin tehlikesi yok. Ama ikarusa dikkat et ben etmedim..

Belki de neden geç aldım diyeceksin sen de

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Hocam duygulandırdınız.

buberk bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    deneme aşaması için en güzeli eğitim almak,bir taşla 2-3 kuş vurmuş olursunuz.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Su garibana para toplayip bir motor alalim calinirsa da o calinsin yaziktir yaw

Alıntı sezgingulmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su garibana para toplayip bir motor alalim calinirsa da o calinsin yaziktir yaw
    sonrada bana alalım 2. Sırayada beni yazın 😂

OZARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 300 ABS - Bekleniyor
    18 yaşından belli İstanbul'da araba kullanıyorum , neredeyse 30 yaşında motor ile tanıştım ... Geçen zaman için kendime kızdım , neden daha evvel kullanmadım diye ...

Binip 500 metre yol gitsen , ne demek istediğimi anlayacaksın

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı SAİM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tehlikeli olması, çalınma riski, kışın zorluğu gibi konulardan dolayı tercihimi otomobilden yana kullandım. İçimde hep bir ukte kaldı motosiklet. Bugün motosiklet forumlarında gezerken şans eseri hatırladım burda üyeliğimin olduğunu.

Herkese tekrar merhaba.
    tehlikeli mi? evet. kaza yapıp asfaltı öptüm mü? evet. kışın ortasında aralık ayında istanbuldan edirneye sağanak yağmurda sadece ciğer yemeye gittik mi? evet. motorum çalındı mı? evet daha geçen ay çalındı :D şimdi napıyorum dersiniz. temmuza kadar ayarladığım parayla yine motosiklet almanın hesabını yapıyorum :D eğer rahatınıza fazla düşkünseniz uğraşamam montla eldivenle dizlikle kaskla diyorsanız hiç girmeyin tabi motosiklet olayına. ama bi girerseniz çıkamazsınız onu da bilin yani. kendimi anlattım işte çekincelerinize örnek vererek :D

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hatırladım. yebere önermiştik.. 11 senede bişey değişmedi ama enjeksiyonlu yebere gelicek beklediğimize değdi. 1 sene daha beklersen hayalindeki motora kavuşucaksın
    ahmetyildiz bunu beğendi.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    "Riske girmeyen ilerleyemez. Kaplumbağa bile ilerlemek için boynunu dışarı çıkarmak zorundadır... " derler...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Öldükten sonra öte dünyada tercihini huriden değil de hayabusadan yana kullanırsın artık
    ismail57 bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Akillica bir karar. Motosiklet arabanin yerini tutmaz. Ulasim icin arabaya gore en az yirmi kat daha riskli bir araca zorunda kalmak mantiksiz ve kotu bir karar.

biglebowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de yedi yildir uyeyim ve iki motosiklet degistirdim. Ilk motorumun oldugu donemde (98 model NX650 Dominator) yani 2006'da bu siteden haberim yoktu zaten. Ikinci motorum olan WR125 ilk ciktiginda satin aldim ve burda deneyimlerimi paylastim. Onu da sattiktan sonra -zaman bulamayacagimi bildigimden- motosikletlere sadece baktim, forumdaki gezi yazilarini okudum durdum, hatta gecen subatta fuar icin kalktim istanbula bile gittim. Seni uzaktan sevmek meselesi varya iste alp010'un dedigi, iste aynen oyle bisey bizimkisi.

Gel gor ki yine de hic belli olmaz! Bir bakmissin yeniden merhaba demis Saim, ya da biglebowski ve digerleri...

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Şimdi motosiklet.net i arıyorum bütün forum üyeleri arasında bir para toplanıp hesabına motor parası yatırılacak sayın abim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)