Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ARTIK BİR MARKA DÜŞÜK CC KALİTELİ V MOTOR CRUISER GETIRSIN

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Ucuz yollu tek alınabilecek tek cruiser motor var oda superlıght birazda teknik bilginiz varsa yeterli gelir yakışıklılık olarakta benim gözümde şuan için blackster paran varsa hyosoung en babasını istersen harley amca

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    blacksteri nasıl yakışıklı buluyorsunuz bilmiyorum orasınıda arkadaşlar, motoru gerçek hayatta görmediniz diye sanırım bu sevginiz, parça kalitesi olarak vasat bi alet bence, giderken dökülecekmiş gibi duruyor...
    ergunerbaş bunu beğendi.

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beyefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    blacksteri nasıl yakışıklı buluyorsunuz bilmiyorum orasınıda arkadaşlar, motoru gerçek hayatta görmediniz diye sanırım bu sevginiz, parça kalitesi olarak vasat bi alet bence, giderken dökülecekmiş gibi duruyor...
    Fuarda yakından görmüş biri olarak katılıyorum. Fotoğraflarda çok felaket duruyor. Almayı ciddi anlamda düşünenler mutlaka yakından bir görsün derim.

Yedek parça ve cok basarılı bulmasam da bir ithalatçı firmanın arkasında olması ve piyasa da diğer modellerinin (pulsar) epeyce bir rağbet görmesinden dolayı ben de avenger 150 almak zorunda kaldım...sizin gibi çok araştırdım sordum soruşturdum,şu an piyasada bu segment de malesef orta sınıfa hitap eden bir motor yok ....boyle giderse de olmayacak gibi...

Motosikleti
    Honda CB 250R
    Alıntı tulumbake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parça ve cok basarılı bulmasam da bir ithalatçı firmanın arkasında olması ve piyasa da diğer modellerinin (pulsar) epeyce bir rağbet görmesinden dolayı ben de avenger 150 almak zorunda kaldım...sizin gibi çok araştırdım sordum soruşturdum,şu an piyasada bu segment de malesef orta sınıfa hitap eden bir motor yok ....boyle giderse de olmayacak gibi...
    aldığından beri sıkıntı yaşadığın bir durum oldu mu? birde mümkünse motor+plaka vs kaça patladı söylersen sevinirim. tekerin düz bassın

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı tulumbake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayide baya incelemiştim. Tasarım itibarı ile tam manası ile cruiser diyemem. Ancak fiyat/performans olarak iyi olabilir. Standart olarak, cruiser motorun v-twin olması gerektiği kanısındayım.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)