Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hyosung'dan yeni model GD 450

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Daha önce piyasaya çıkan GD250 den sonra. Hyosung piyasaya aynı alt yapıyı kullanan yeni bir motosiklet sürüyor.

KTM 390'a rakip olmaya çalıştığı belli olan motosikletin özelliklerinden şuan için bilinenler

Şuan için bilinenler motor gücünün 49HP olduğu, tork değerinin 47.7Nm olduğu ve 145kg olduğu

KTM 390 özellikleri
    Motor gücü 43.5hp
    Tork değeri 35.3Nm
    Ağırlık 139kg

Fuarda çıkan haliyle piyasaya çıkarsa çok canlar yakacağa benziyor.

Öhlins göz kırpıyor oradan

Makul bir fiyatla geldiği taktirde piyasada yer yapacağını bekliyoruz. Fakat ne zaman böyle birşey olsa anasının gözü gibi fiyat çaktıkları için piyasada tutulamıyor.
    DarkWheel, Pisman ve Green Arrow bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    şey bu fuar nerde acaba ? bu şubat ayında olucak fuar tarzımı ?

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    250 cc 14 satan bunu 20 ye satar tutulmaz kalıete zaten bellı fıyatta yuksek olunca zor bıraz

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    fiyat bandı cok önemli bu model için ciddi anlamda eger bu donanımla gelir ve 17 bin bandının altında olursa bencede iyi bir alternatif olacak.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat bandı cok önemli bu model için ciddi anlamda eger bu donanımla gelir ve 17 bin bandının altında olursa bencede iyi bir alternatif olacak.
    Hayallerde yaşamayalım boşuna. Kıytırık tek silindir 250cc lerin 13-14bintl ye satıldığı yerde. Çok güzel tasarımlı, tek silindir 450cc, Öhlins amortisörlü böyle bi motosiklete iyi fiyat çekeceklerdir.

CC olarak olmasa da kalite olarak Hyosung'un amiral gemisi olacak gibi duruyor.
    MhmtcnKoral ve Green Arrow bunu beğendiler.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Fuar İtalyada olması lazım.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayallerde yaşamayalım boşuna. Kıytırık tek silindir 250cc lerin 13-14bintl ye satıldığı yerde. Çok güzel tasarımlı, tek silindir 450cc, Öhlins amortisörlü böyle bi motosiklete iyi fiyat çekeceklerdir.

CC olarak olmasa da kalite olarak Hyosung'un amiral gemisi olacak gibi duruyor.

bir piyasa girip o piyasada kendine yer etme ve tutunma konusunda istersen kianın yaptıklarına bir bak derim
    zamanı evvelinde o sorentoları ne fiyatlara verdiklerini hepimiz biliyoruz. hoş şimdilerde adından eser kalmadı cünkü tamam olduk biz diyip tavan yapmayı denediler. hyosung ta yeni distribütörle ben türkiye piyasasında olacagım diyorsa o kaliteyi uygun bir şekilde servis etmeli. türkiyedeki vergi muhabbetleri pisayası iyi analiz edip ciddi anlamda güzel bir fiyat, lansman ve reklamla girmeli piyasaya. yoksa önümüzdeki yıl da yamaha egomanyasındaki piyasayı izleriz.

18-20 bin civarında bir fiyat söz konusu oldugunda hiç kimse ( sen ben ve greenarrow dan başka) bu makinelere bakmaz yok ohlis miş yok fren diski ve kaliperiymiş ilgilenmez. türk milleti japon olsun kırmızı olsun uygun olsun hesabı yapar.
    UNdocab bunu beğendi.
    Hyosung GT250R

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir piyasa girip o piyasada kendine yer etme ve tutunma konusunda istersen kianın yaptıklarına bir bak derim
    zamanı evvelinde o sorentoları ne fiyatlara verdiklerini hepimiz biliyoruz. hoş şimdilerde adından eser kalmadı cünkü tamam olduk biz diyip tavan yapmayı denediler. hyosung ta yeni distribütörle ben türkiye piyasasında olacagım diyorsa o kaliteyi uygun bir şekilde servis etmeli. türkiyedeki vergi muhabbetleri pisayası iyi analiz edip ciddi anlamda güzel bir fiyat, lansman ve reklamla girmeli piyasaya. yoksa önümüzdeki yıl da yamaha egomanyasındaki piyasayı izleriz.

18-20 bin civarında bir fiyat söz konusu oldugunda hiç kimse ( sen ben ve greenarrow dan başka) bu makinelere bakmaz yok ohlis miş yok fren diski ve kaliperiymiş ilgilenmez. türk milleti japon olsun kırmızı olsun uygun olsun hesabı yapar.

Hee zaten Hyosung'da Türk milletinin japon olsun kırmızı olsun hesabıyla dünyaya mal satıyor
    Senin dediğin gibi dönmüyor ne yazıkki. Yılda satılan + 250cc motor sayısı kaç ? Toplasan komedi rakamlar çıkıyor.

Adamların global fiyat politikaları var ona göre satıyorlar. Türkiye distribütörü fazladan 1500-2000tl koyuyor. Onu koymasa yeter. Benim dediğim sadece bu.

CBR250 14.000tl olmuş sen 17bin altına satsınlar alayım diyosun. Eğilsinler bide sürttür istersen :D
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hee zaten Hyosung'da Türk milletinin japon olsun kırmızı olsun hesabıyla dünyaya mal satıyor
    Senin dediğin gibi dönmüyor ne yazıkki. Yılda satılan + 250cc motor sayısı kaç ? Toplasan komedi rakamlar çıkıyor.

Adamların global fiyat politikaları var ona göre satıyorlar. Türkiye distribütörü fazladan 1500-2000tl koyuyor. Onu koymasa yeter. Benim dediğim sadece bu.

CBR250 14.000tl olmuş sen 17bin altına satsınlar alayım diyosun. Eğilsinler bide sürttür istersen :D

eğilmesinlerde versinler işte şu makineyi 16 bine alalım birer tane
    kıcımız ohlins amortisör görsün. yaw ne takıldım bu ara amortisör e
    Green Arrow bunu beğendi.
    Hyosung GT250R

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    250 - 600 cc ara model gelmesi güzel olmuş
    sdirer bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    baya güzel 17.999 çıksın duke 390 yerine gerçekten düşünülür ama bence 21 felan yapcaklar yok olcak gidicek motor
    UNdocab bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Türkiyedeki sayılı GD serisi sahiplerinden biri olarak bu haliyle 18-19 bin lira civarında çıkar ise kesinlikle alırım :D. GD250'de önde ve arkada KYB var. Ön çatal çapı 37mm idi. Yeni modelde 41 yapmışlar KYB'dir muhtemelen ve arkada Undocab'in yakaladığı Ohlins mevcutmuş. Motor zaten hp ve tork olarak bence muazzam durumda. Kilo ve kuvvet değerleri ile güç ve ekonomi arasında mükemmel bir orantı yakalayacaktır. Kafa kesinlikle değişecektir ve oraya bir far monte edeceklerdir bana göre. Tek arzum motorun ABS'li olması. GV300'de Bosch ABS var kesinleşti. GT300R ve GT650R'da da standart olarak ABS'li gelecekmiş motorlar. Sanırım Hyo artık ABS'yi standart olarak sunacak bundan sonraki çıkan bütün motorlarında...

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Gidon çok hoşuma gitti benim.

Ben beğendim. Fiyatı uygun tutarlarsa düşünülebilir.
    UNdocab bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Baba ikitane mercek far var ya orada.
    ABS Avrupanın zorunluluğu oluyor o sebeple koyuyorlar. Hyoya kalsa koymazdı :D

Öhlins de yazıyor fotolarda aslında

Şu sarı yay ve mavi yazıyı her yerde tanırım

Green Arrow bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ya şu kafayı neden transformerslara benzetirler anlamıyorum.illa uzaylı gibi yada robot gibi yapmak zorundalarmı acaba. onun dışında tipi gayet güzel bence. cc ve beygir olarakda çok güzel bir sınıfta bence tam başlangıçtan sonraki motor. fiyatıda 18 den aşağı olmaz bence. ama türkiyedeki sistemlerini değiştirmezlerse hiç birşey olmaz...
    UNdocab bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon çok hoşuma gitti benim.

Ben beğendim. Fiyatı uygun tutarlarsa düşünülebilir.
    X5'in gidonu ile aynı gidon. Orta 28mm kenarlar 22mm. Kuralkan daha bırakmadan, önce 180tl ye satın almıştım. Taa Korelerden 15 günde elime ulaşmıştı. (Kuralkan parça konusunda iyiydi ya. Gelen gideni aratacak gibi)

Kendi GT 650 motorumda kullanıyorum. Ergonomisi çok çok iyi bir gidon. Her kullanan çok beğendi
    beko12345 bunu beğendi.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hyosung'un stanti olursa 2 hafta sonra fuarda görürüm bu motoru fiyatini da ögrenmis oluruz.
    Hyosung'un en pahali motoru 5.500€
    Bu da yaklasik o civarda olacaktir diye tahmin ediyorum ama üstüne öhlins ve ABS olayini koyacaklardir o zaman isler degisir.
    Fiyat 7bin civarina firlar ki o fiyatlara çok saglam rakipleri olacaktir.
    Bakalim görelim.
    UNdocab bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung'un stanti olursa 2 hafta sonra fuarda görürüm bu motoru fiyatini da ögrenmis oluruz.
    Hyosung'un en pahali motoru 5.500€
    Bu da yaklasik o civarda olacaktir diye tahmin ediyorum ama üstüne öhlins ve ABS olayini koyacaklardir o zaman isler degisir.
    Fiyat 7bin civarina firlar ki o fiyatlara çok saglam rakipleri olacaktir.
    Bakalim görelim.
    Eskiden en pahalı motoru klasik cruiser olan ST7 modeliydi.
    O motor V motor bol karenajlı, intruder gibi bi göstergesi olan maliyetli bir motordu. Bunun da o sebeple 6000€ da kalması lazım fiyatının. İşte üstüne 2bin daha koyarsa Türkiye distribütörü motor anca 4-5 tane satılır. Ama 6000€ fiyatında kalırsa yine baya satılacağını düşünüyorum.
    ver gazı... ver çoşkuyu

Bence baya güzel olmus biz almazsak o almazsa markalar ülkemizde nasıl gelişecek

Ben düşünürdüm valla :D

Motosikleti
    Yamaha YBR 125ESD
    Bende merakla bekliyorum, tasarım hariç nitelikli bir motosiklet gibi görünüyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)