Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cup plaka çıkartma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL 100 SFC SNAPPY X
    Herkese merha abilerim kardeşim benim Mondial Snappy x 100 cup motorum var.Ben bunu 2015 te ikinci el olarak aldim ben 3.sahibiyim.Faturasini satin aldigimda vermişlerdi ama İlk sahibinin uzerine fatura ve motor 2013 yilinda alınmış.Sorun şu bu motorun plakasi nasıl cikacak cezasi kac Tl olur ve toplam maliyet yaklaşık nekadar çikar.Motorumu köyde ve ilçede kullaniyorum taşinma gibi bi ihtimalimiz var ve şehirde kullanmam icin plaka şart yardimlarinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ahmet.58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merha abilerim kardeşim benim Mondial Snappy x 100 cup motorum var.Ben bunu 2015 te ikinci el olarak aldim ben 3.sahibiyim.Faturasini satin aldigimda vermişlerdi ama İlk sahibinin uzerine fatura ve motor 2013 yilinda alınmış.Sorun şu bu motorun plakasi nasıl cikacak cezasi kac Tl olur ve toplam maliyet yaklaşık nekadar çikar.Motorumu köyde ve ilçede kullaniyorum taşinma gibi bi ihtimalimiz var ve şehirde kullanmam icin plaka şart yardimlarinizi bekliyorum.
    plaka masrafını boş ver sigortası ne kadar çıkacak sen onu düşün. senelerdir sigorta yapılmadığı için muhtemelen en yüksek katagori

Motosikleti
    MONDİAL 100 SFC SNAPPY X
    Anladım hocam astarı yüzünü geçiyor yani.Ozaman plakasiz bi sekilde saticam artık

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Motorunu plakasız satıp şehirden plakalı alman doğru ama yine de bilgi olsun diye yazıyorum
    Plakayı sadece adına faturası kesilmiş kişi çokartabilir. Yada o kişi sana vekalet verecek onun adına çıkarıcan sonra sana satış olacak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)