Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Üniversiteden sonra Motosiklet alıcam Sizce Uygunmudur ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Kanka biz nisandan sonrasını düşünemiyoruz, sen Üniversiteden mezun olunca diyosun.
    Akhunturk, Taner YILMAZ ve emrb bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Üniversiteden sonra askere git ,evlen motosiklet asıl üniversitede lazım...

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    Alıntı Grumpy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben öleceğim gün h2r alıp pistte motor üstünde can vermeyi düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir motosiklet tulumu var mı? Teşekkürler.
    tuluma gerek yok kardeş amacın ölmekse kolayı var genç kardeşlerimize bu şekilde köstek değilde destek olsak hepimiz ne güzel olur dimi..

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanka biz nisandan sonrasını düşünemiyoruz, sen Üniversiteden mezun olunca diyosun.
    İnceyi gördüm. Güzeldi..
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

Motosikleti
    mondial r3xi evo
    Alıntı Grumpy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben öleceğim gün h2r alıp pistte motor üstünde can vermeyi düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir motosiklet tulumu var mı? Teşekkürler.
    bende hayabusa ile tır dorsesine yapışcam hayırlısıyla dizlik önerebilecek varmı kask takmayı düşünmüyorum teşekkürler.
    Enduro candır , Enduro heycandır.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Motosiklet muhabbeti için tabii ki motosiklet forumu doğru yer ancak bu belirsizlikte o kadar uzun zaman sonrasına dair ciddi konuşulması pek mümkün olmadığı için konu geyik muhabbetine dönecektir. Hevesin kırılmasın yada alınganlık sergileme genç. Kimse seni aşağılayıp alay etmiyor. Sadece geyik yapılacaktır. Tadını çıkarmaya bak, en azından hala troll damgası yemedin.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Okumaya niyetliyseniz, çok geç olmadan imla ve noktalama kurallarını öğrenin derim.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Uygundur. Üniversiteyi bitirmenize en az 7-8 sene var. O süre zarfında bu forumu okursanız sorularınızın tüm cevaplarına ulaşır, hatta soran arkadaşlara cevap verecek aşamaya gelirsiniz.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnceyi gördüm. Güzeldi..
    Arasıra yapıştırıyorum.

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    Bende gecen sene böyle hayaller içindeydimde şuan atlatmış sayılırım diğer abilerimizin de dediği gibi bi süre buralada takıl çoğu şey hakkında kafanda soru işareti kalmaz.
    Bende seninle aynı yaştayım ve benim düşüncem şuan bu motosiklet işlerine kafa yormanın pek bi manası yok çünkü en erken üniversiteyi bitirip iş sahibi olunca motosiklet sahibi olurum. Buyüzden zamanıyken iyice çalışıp gayret ederek hem sevdiğim hemde güzel maaşı olan bir işim olursa gönlümün istediği motora binebilirim diye... Sende benim gibi düşünürmüsün bilmem , hevesinide çok iyi biliyorum ama işte yukarda yazdığım şeyden başka bir yol yokmus gibi geliyor bana.

Birde foruma hoşgeldin. Kafana takılan soruları ilk önce forumda araştırıp sormazsan eski üyeler biraz huysuzlanabilir ama çok takma. Saygılar
    Kes traşı, ver kontra'yı!

lOğuzcanl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-Treme Max
    Aga be duygulandım yemin ediyorum . Ben 3 yıl bu forumlarda gezdim, kaç tane hesap açtım ve hep kendimi büyük gösterdim bu muameleyi görmeyeyim diye. Cesaretli çocuk, aramızda 2-3 yaş var. Çok uzun zaman önce değil 3 yıl boyunca hayalleriyle uyurdum, 7 ay önce ilk motosikletime kavuştum. Şimdi ise daha büyüğünü istiyorum, hayaller kuruyorum. Sonu yok bu sevdanın, gelmeyecek hiç sonu. Hayallerin için çabala, kötü örnek biliyorum ama ben hayallerim için okulu açığa aldım. YAŞAYAMADIĞIN BİR HAYAT SENİN DEĞİLDİR DOSTUM.

Yeni uyandım, ne yazdığımdan emin değilim. Yarın okuyup daha güzelini yazarım

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    15-18 yaşlarında bende senin gibiydim.araba ilanlarına bakardım,düşük bütçeli beni aşmayacak,beğendiğim bütün arabaların artılarını eksilerini saatlerce okurdum,öğrenirdim,kıyaslama yapardım.Sonra noldu biliyon mu hepsi çöp oldu.gereksiz bilgi oldu.Hiç araba sahibi olamadım.vaktim boşa geçti.Hele sen 10 yıl sonrasının sigortasını sormuşsun,cbr 125 sormuşsun.Bu işte bi tuhaflık var hacı

Sana tavsiyem derslerine asıl okulunu bitir.Önceliğin derslerin olsun.Motorada arta kalan zamanlarda bakarsın.

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Caiz değildir

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    muhtemelen 10 sene sonra ilk motorum diye gelip burda konusunu açıcak. şimdiden para biriktirmeye başlarsan mt125 gibi bişey alabilirsin erman. 10 sene sonra yine şuan ki gördüğün modeller olur en fazla bi abs eklenir belki kafanda ki motora o kadar. şimdiden modeli belirle hedefe odaklan

Motosikleti
    R25
    Yaş 15 üniversite bitecekte motor alacanda kim öle kim kala, küçükken büyüyünce doktor olucam a benziyo bu iş..

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş 15 üniversite bitecekte motor alacanda kim öle kim kala, küçükken büyüyünce doktor olucam a benziyo bu iş..
    elemanın isminin doktor olması da manidar olmuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Doğmamış bebeğe don biçmek!

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gideceğime göre bildiğim anlamına mı geliyo.. akrabalarına sormuyoda bana soruyo.. yada, iki sn ayırıp araştırmıyo.. veya, bizimle gelmeceyeceği halde bana sorup boşa oyalıyo gibi düşünmüş olabilir. konuyu kitlemiş o yüzden burdan yazıyorum grafik olarakta paylaşıyorum

[COLOR="Silver"]

https://amerikapostam.files.wordpres...ng?w=700&h=412[/QUOTE]

bu da bayanlarıda kapsayan tablo

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)