Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA CBR125R KASK+ELDİVEN HEDİYELİ BUYRUN İÇERİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA-CBR125R-KAWASAKİ NİNJA250R
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-cbr125r-kask-pluseldiven-hediyeli-kazasiz-402133023/detay/

motorum temiz sorunsuzdur sahibinden.com la forumu karıştırmadım yanlış anlamayın..

expertize ustanızla gelip bakmanıza açıktır.. kaza tramer hasar kaydı yoktur söylediğim gibi yanında kask ve motorcu eldivenlerini veriyorum..

ilgili arkadaşlar varsa ulaşsın.. sitedeki numara bana ait değil numaram 539 599 14 71

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    yanlıs yerde yanlıs konu
    efendy06 bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bildiğin karıştırmışsın... herkez saatığı motoru burada paylaşssa burada okuyacak konu kalmaz.

forumda satılık motosiklet ilanları bölümü var.
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğin karıştırmışsın... herkez saatığı motoru burada paylaşssa burada okuyacak konu kalmaz.

forumda satılık motosiklet ilanları bölümü var.
    çok teşekkürler kardeş en mantıklı yorum seNinki köStek değil destek olmuşsun bilmiyordum o bölümü .. gerçekten teşekkürler kazasız belasız inşallah..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim insanımız okumayı pek sevmez direk yapıştırır geçer aslında yukarıda yazan forum sekmesine tıklasa daha ne yerler var görecek

Motosikleti
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim insanımız okumayı pek sevmez direk yapıştırır geçer aslında yukarıda yazan forum sekmesine tıklasa daha ne yerler var görecek
    kardeş bizi türk yapan bunlar değil mi guru duyuyorum bu düzensizliğimizle..

ve ayrıca forumda eski değilim olsaydım sen bana değil ben sizlere ders verirdim bu konularda.. yorum için tşk..kazasız belasız iyi günler..

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı BarisBurak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ve ayrıca forumda eski değilim olsaydım sen bana değil ben sizlere ders verirdim bu konularda.. yorum için tşk..kazasız belasız iyi günler..
    Foruma ilk üye olduğum dönemde 1 haftada hangi konu nerede paylaşılır, forum kuralları nedir biliyordum. 8 ay bence öğrenmek için yeterliymiş. Bu arada kask vermek çok işlevsel olmayabilir. Mesela ben alsam senin motoru, kaskı almazdım.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Motosikleti
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma ilk üye olduğum dönemde 1 haftada hangi konu nerede paylaşılır, forum kuralları nedir biliyordum. 8 ay bence öğrenmek için yeterliymiş. Bu arada kask vermek çok işlevsel olmayabilir. Mesela ben alsam senin motoru, kaskı almazdım.
    kardeşim makinan ne bilmiyourm.. benim motorla neden ilgilisin bunuda bilmiyorum.. ayrıca vereceğim kaskı görmeden neden yorum yaptın bunuda bilmiyorum tartışmakta istemiyorum.. forum konusunda karakter meselesi diyorum başka sö yok..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BarisBurak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA (Herkes Okusun)
    http://www.motosiklet.net/forum/son-...uncements.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)