Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DERİMONTA YAMA İSTEYENLER İÇERİ - PATCH

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Aşağıdaki yamayı beğendim, bunu ülkemizde imal edecek bir yer var.

http://www.simnakis.com/piko-ceyiz/19/Motorcu-Mont-Armalari-Nakis

Aşağıda maliyet hesapları var. Uzunluk: 38 cm ve Genişlik: 33 cm olacak şekilde fiyat almıştım.

Kalıp ücreti bir sefere mahsus ödenmeli 150 tl

20 adet için birim fiyatı 90 tl
    40 adet için birim fiyatı 70 tl
    60 adet için birim fiyatı 55 tl
    100 adet için birim fiyatı 40 tl

İstekli olanlar varsa buradan ya da özelden bana ulaşırsınız, maliyeti düşürebiliriz ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Eskiden tish-o'da patch vardı diye hatırlıyorum. Bugün baktım bulamadım. Sanırım kaldırmışlar. Zamanında çok sipariş vermiştim tish-o'dan. Baskıları nefes alabilir kumaştan olduğu için yıllarca solmuyor ve yıkamayla silinmiyor.

Şimdi buradaki fiyatları görünce oha dedim. Onun yerine yine tish-o'dan bir t-shirt üstüne bastırıp kesebiliriz diye düşündüm. Belki şu linkten kendinize göre tasarlayıp fiyat alabilirsiniz: http://www.tisho.com/kendin-tasarla/...im-tisort_70_4

Maksadım reklam değil, siteyle alakam da yok. Ben de bir müşterisiyim, memnunum ve alternatif olsun diye önermek istedim.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Patch işinde yapılacak logo tasarımının detayı ne kadar fazla olursa kalıp maliyetide o kadar artar.Buna renk ve detay oranı etki eder.Göstermiş olduğunuz patch örneğinin detayı çok fazla olmakla birlikde hernekadar çok fazla renk görülmesede kullanılan renklerin kontür çeşitliliği yapılacak patch işini zorlaştırdığından ekstra maliyet getirmekde. motosiklet grubumuza yaptırdığımız patch 2 renk ve detayı bir nebze az olduğundan istedğimiz sonucu almıştık ancak göstermiş olduğunuz örnek spesifik,maliyeti elbette olacakdır ama birde nakışlı değilde deri baskı yapan yerlerlede sormak lazım,onun maliyeti nakışdan daha uygun olabilir.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Bir de MotoSAY ile mutlaka irtibata geçin. Uygun fiyata deri ve tekstil işlerinde üstüne yok. Belki bir yardımı dokunur.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Benzer başka yasalarda var ama bu yayınladığım yamadaki detayı görünce diğerleri solda sıfır kaldı, siyah deri mont arkasında bu çok iyi dururdu tek başıma alsam 300 TL istiyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Benzer başka yamalarda var ama bu yayınladığım yamadaki detayı görünce diğerleri solda sıfır kaldı, siyah deri mont arkasında bu çok iyi dururdu tek başıma alsam 300 TL istiyorlar

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de MotoSAY ile mutlaka irtibata geçin. Uygun fiyata deri ve tekstil işlerinde üstüne yok. Belki bir yardımı dokunur.
    motosay,her türlü çanta (deri yada tekstil) ,kılıf (elcik,sele vb) ve sıfırdan sele yapımı gibi işleri yapan bir işyeri.Yelek patch için herhangi bir çalışmaları yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Benzer başka yamalarda var ama bu yayınladığım yamadaki detayı görünce diğerleri solda sıfır kaldı, siyah deri mont arkasında bu çok iyi dururdu tek başıma alsam 300 TL istiyorlar
    Tek yaptırırsanız maliyeti söylediğiniz rakamlar gibidir,ancak örnek vermem gerekirse aşşağıdaki çalışma için biz topluca alım yaptığımız için adam başı 100 tl verdik (gördüğünüz tüm patchler dahil olup,ekstra yan yazıda bulunmakdadır ,toplam 10 patchdir)

sizin sadece arka patch için 300tl çok fazla bir fiyat gerçekten.
    polo34 bunu beğendi.

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Zozik t-shirt e de bakın mutlaka. Büyük işler yapan bi çok klube patch ve deri işleri yapan bi yer. Yeri yenibosnada. Yardımcı olacaklardır.

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    Kalitesini bilmem, birebir aynısı da değil ama Ebay'de şu var mesela.
    http://www.ebay.com/itm/LONE-WOLF-NO-CLUB-JUMBO-10-X-11-BIKER-PATCH-Embroidered-patch-iron-on-/350888830599

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zozik t-shirt e de bakın mutlaka. Büyük işler yapan bi çok klube patch ve deri işleri yapan bi yer. Yeri yenibosnada. Yardımcı olacaklardır.
    Eyvallah, zoziğe de soralım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

Alıntı computeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalitesini bilmem, birebir aynısı da değil ama Ebay'de şu var mesela.
    http://www.ebay.com/itm/LONE-WOLF-NO...-/350888830599
    Onların alayını inceledim, gönlüm yukarıya eklediğim de kaldı, bir tane de Romanya'dan Ebayda satan var, buraya yollamıyor, sordum kaça olur diye Bulgar da var, anormal çok para istiyor, bu dediklerim de yazılarda kurt kafası da ayrı satılıyor.

Siyah montla bütünleşik dursun, orjinal gibi görünsün, anormal dikkat çekmesin istiyorum

konu hakkında son durum nedir acaba tesekkürler

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grafik filan iyi ama kurtlar yalnız gezmez ki
    Eğer bir kurt yalnızsa ya çiş yapmaya gidiyordur ya da psikolojisi bozulmuştur
    espresso ve RAMİREZ bunu beğendiler.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Klübünüz olsaydı toplanıp beraberce yaptırırdınız , yalnızlığın elbette bir bedeli olacak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)