Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şair Sigorta - Koru Mütüel

Motovento
    REKLAM ALANI
    efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    2016 rx3i motosikletime kasko yaptırmak için bir haftadır fiyat araştırıyorum. Yıllardır sigorta yaptırdığımız şirket Groupama firmasından 1165 lira liraya kasko buldu. Yaptırmayı düşünürken şair sigorta ile ilgili yazılar gördüm ve fiyat almak için başvurdum. Koru Mütüel diye bir sigorta şirketinden (adını ilk defa duydum) 900 lira 9 taksit şeklinde teklif verdiler. Şair Sigorta internette güzel yorumlar almış ama kolay erişebileceğim bir acenteleri olmaması ve ödeme için telefondan kredi kartı bilgilerimi istemeleri beni biraz düşündürdü. Telefondan kart bilgilerimi söyleyerek ödemeyi yapacakmışım, bir gün içerisinde poliçeyi mail ile göndereceklermiş. Bu firmayı kullanan, bilen arkadaşlar bilgi verebilir mi? İşlerin böyle yürümesi ilerde beni sıkıntıya sokar mı? Herkese keyifli sürüşler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    2014'ten beri aldığım sattığım tüm motosikletleri Şair Sigorta'da sigortalattım. Hatta Çağla hanım vardır, ben direk ona bağlanıp onla görüşüyorum. Şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım. En az 5-6 motosikletimi sigortalattım.

Motosikleti
    Evet ben de Çağla hanım ile görüştüm. Sigorta olsa umrumda olmaz en uygun fiyatlı olanı yaptırırım sonuçta bana faydası yok ama kasko olunca işler değişiyor

Motosikleti
    Tmax 530
    Mrt sigortayi da deneyebilirsiniz.
    Telefonla aliniyor bilgiler dogrudur.
    2 motorumu da sigortalatmistim, sikinti olmayacaktir.

Motosikleti
    Alıntı efemontana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ben de Çağla hanım ile görüştüm. Sigorta olsa umrumda olmaz en uygun fiyatlı olanı yaptırırım sonuçta bana faydası yok ama kasko olunca işler değişiyor
    Daha önce PCX'ime kasko yaptırmıştım yine Çağla Hanımdan. Aydın'dan Batuhan bey falan derseniz kendisi de tanır zaten. İçiniz rahat olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

[/COLOR]
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014'ten beri aldığım sattığım tüm motosikletleri Şair Sigorta'da sigortalattım. Hatta Çağla hanım vardır, ben direk ona bağlanıp onla görüşüyorum. Şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım. En az 5-6 motosikletimi sigortalattım.
    Teminatları kullanmak nasip oldu mu hiç?

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    geçen yıl şair sigorta aracılığı ile unico'ya kasko yaptırdım, kaza yaptım, masrafları falan da karşıladılar. 2-3 hafta evvel gene kasko ve trafik sigortasını da yaptırdım şair sigortaya; ben başka şehirdeydim her iki durumda da.

Motosikleti
    Alıntı enderbilgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

[/COLOR]

Teminatları kullanmak nasip oldu mu hiç?
    Kasko yaptirdiktan 1.5 ay sonra motoru sattım. Kaskonun ucret iadesini aldim. Bi teminat kullanmadim yani.

hiçbir koşulda Kredi kartı bilgilerinizi telefonda vermeyin.

İşletme yada orada çalışan iyi niyetli olabilir ama sonrasında küçük bir ihmal dahi başınızı çok ağrıtır.. ( bilgisayara, kağıda not edilmesi vs vs gibi durumlar )

Gidin bizzat pos cihazından şifrenizi girerek çektirin..
    espresso bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    8 yıldır kaskomu şair sigorta yeniler. Bana da bu sene "koru" yu önerdiler. İçime sinmedi, 100 tl fazla olan groupama dan yaptırdım. şaire ben de telefonda kart bilgileri vererek yaptırıyorum, sıkıntı olmadı şimdiye kadar. Zaten sanal kart kullanıyorum.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    açılın 3 gün önce Şair Sigorta kullandım.

Merhaba,

3 gün evvel en iyi teklifi verdiler. Ve telefonla SANAL KART bilgilerimi paylaştım. Çok sıkıntı yaşıcağımı düşünmüyorum sonuçta sanal kart'ın içine yükleme yaptığım zaman anında harcıyorum. Sizde varsa eğer sanal kart bilgilerinizi verebilirsiniz.

Birde not:
    Yeni aldığım motorda o plakaya ait üzerime poliçe olmadığından sbm teklif vermemişti. Poliçeyi yaptırdıktan sonra sbm'ye baktım yaklaşık 100 lira daha uyguna ziraat sigorta verdi. Aklınızda olsun..
    bpak bunu beğendi.

Motosikleti
    Sanal Kart yok, taksit yaptıracağım için kredi kartı kullanmam lazım ama bilgileri verip vermeme konusunda kararsızım. Belki başka bir ödeme şekli vardır. Cevaplar için sağolun yardımınız oldu baya

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Şahin şair beyden sıkıntı yaşamazsın, boş kağıda imza at.

Ben 2 yıl kadar kullandım, ama ne kaza nede çaldırdım o konuda tecrübe sahibi değilim.

Bugun motor aldım, Pazartesi hem sigorta hem kaskoyu onlara kestireceğim.

Güven problemin varsa Üsküdar da ofisi diye biliyorum, kendiside bizden motorcu.

Motosikleti
    Antalyada yaşıyorum, umarım acentelerini belli başlı şehirlere açarlar zamanla

Sigortayı bilmemde, bir defa kasko yaptırmıştım. Kaskonun yenileme zamanı gelince sadece çalınmaya karşı uzatmak istedim. Öyle olmuyor sadece full var dediler. Ben de uzatmadım.

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Rospa, diamond ve yanılmıyorsam ivv eğitim sertifikasına sahip sürücüler için groupamada indirim var. Bilginiz olsun. Ben kasko için fiyat aldığımda 2100 lira fiyat verdi acente. Bahsettiğim sertifikalar olsaydı 1750 civarına düşüyordu. Honda eğitim merkezini maalesef kabul etmiyorlar.

Motosikleti
    Şair sigorta güvenilirmiş ondan yana sıkıntı yok ama onların kasko yapacağı koru sigorta şirketi hakkında yüzlerce kötü yorum var kimse ulaşamıyormuş ve paralarını alamıyorlarmış. Koru sigortayla muhabbeti olan birileri var mı? Eğer sıkıntı olur derseniz 265 lira fazla verip Groupama'dan yaptıracağım

Motosikleti
    mondial rx3i
    Ben 2016 evo mu dün kasko yaptirdim. Sompo japan 873 fiyat verdi. Kiyafet kask gidon aksesuari hepsi dahil eklettirdim. 9 taksit cekicekler.

Motosikleti
    Araştıracağım, teşekkürler. Kask, gidon aksesuarı gibi şeyleri dahil ettirmek için ne yapmak gerekiyor? Sigortacıya sözlü olarak söyleyip poliçeye eklenmesini mi istiyoruz? Ekipman fiyatları neye göre belirleniyor ve fatura isteniyor mu?

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Online sigorta teklifi alabiliyorsunuz. Yani öyle telefon telefon aramanıza gerek kalmıyor.

Motorumu ve sigorta ücretini bildiğim birkaç arabayı sorguladım. neredeyse birebir aynı tutarlar çıkıyor burada.

https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif...leme/sorgu.sbm

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)