Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İzlenmeyecek olan youtube kanalım için yardım eder misiniz? :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim yoğun çalışıyorum vaktim yoktu 5 dakika uğraştım buyur istediğin gibi olmuştur umarım.
    senin istediğinde kız yoktu ama ben kızda koydum, yakışır kardeşimize.

http://i.hizliresim.com/ldjgDB.jpg

orjinali: http://www.ngmhero.com/wp-content/up...r-FINAL-AD.jpg
    Abi eline emeğine sağlık:-) cok Tesekkurler 5 dk olsa dahi senin emeğin cok fazla orjinaliyle arasin da daglar kadar fark var :-) abi eger senin meslek buysa seninle bir konusalim islerin yoğunluğu bitince aklimda ufak tefek seyler var bir ticaret yapmis oluruz hem sizinle :-)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hiç zannetmiyorum o kadar binlerce takipçi filan
    Olursa da zaten çok bir şey farketmez asosyal bir kişiyim havaya girecek bir tarafım yoktur [COLOR="Silver"]
    yarın birgün kızlar peşini bırakmayınca bakalım sorarım tekrar. bu arada mambanın yaptığı afiş çok başarılı. daha ilk vloğunu çekmeden şans ayağına gelmeye başladı. kıskanmadım desem yalan olur
    Mr.Yldrmdmr bunu beğendi.

Hocam tavsiyelerim şöyledir:

Logon önemli, Şakaya gelmez, bionluk.com gibi bi sitede çok ucuza yaptırabilirsin.

Video edit için en basitinden bi programla başla (Windows Movie Maker mesela) ama başka bir programı da edinip öğrenmeye bak. Nerden öğreneceğiz dersen youtube derim. Bir sürü ders var. Ayrıca programı seversen programın facebook grubunu filan bulup takıldığın yerleri sorabilirsin.

Bence konsept güzel. Vlogger izleyen bir adam değilim ama kulağa hoş geliyor.

Sadece kanala motorun adını koyma derim.

Başarılar.
    Mr.Yldrmdmr bunu beğendi.

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın birgün kızlar peşini bırakmayınca bakalım sorarım tekrar. bu arada mambanın yaptığı afiş çok başarılı. daha ilk vloğunu çekmeden şans ayağına gelmeye başladı. kıskanmadım desem yalan olur
    Hahahaha scooterlı hayvan gibi yemek yiyen göbekli ben ve kızlar buna gülerim abi
    Abi bence hayallerini gerçekleştir yani kim ne derse desin ben şuna inanıyorum ki hiçbir şey için geç değil.
    Bu işi ne kadar çok uzun süreden beridir düşünüyorum biliyor musun ama arkadaşlarıma ilk söylediğimde yıllar önce kameraya vereceğim paraya gülmüşlerdi o yüzden kimin ne dediği umrunda olmasın bence sende bu işe girmek istiyorsun ve hayallerini gerçekleştir kaybedecek bir şey yoktur çok çok kanal kapatma

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

Alıntı ülgenhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tavsiyelerim şöyledir:

Logon önemli, Şakaya gelmez, bionluk.com gibi bi sitede çok ucuza yaptırabilirsin.

Video edit için en basitinden bi programla başla (Windows Movie Maker mesela) ama başka bir programı da edinip öğrenmeye bak. Nerden öğreneceğiz dersen youtube derim. Bir sürü ders var. Ayrıca programı seversen programın facebook grubunu filan bulup takıldığın yerleri sorabilirsin.

Bence konsept güzel. Vlogger izleyen bir adam değilim ama kulağa hoş geliyor.

Sadece kanala motorun adını koyma derim.

Başarılar.
    Hocam dash ismini koyma diyen 2. kişisiniz Yani isim hoş olmadı yakışmadı anlamında mı yoksa değiştirirsin filan gibi mi düşündünüz biraz daha konuyu açabilir misiniz

Bu sekilde bir kabataslak fikir ortaya çıkarttım (tamami paintten yapilma tas atmayin):-D :-)
    @Mamba09 batuhan abi sagolsun bizlere bunun ustunden grafik şeklinde bir logo hazirlayacak bakalim hazir olduğunda da nasil bisey çıkacak ortaya burda da paylaşırım :-)
    Uzun muhabbetler sonucu aldığım kararla kanal ismini degistirmeyecegim GurmeDash olarak kullanacağım. Motoru değiştirirsen saçma olcaktir demisti bi abimiz haklidir fakat Altin Elbiseli Adam her videosunda altin renklu kıyafetiyle çıkmıyor izleyici karşısına birde burdan düşünmek lazim :-)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler