Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2017 model Mondial RX3i Evo'ya 14.000 lira verilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

14.000 liraya mondial ayarından daha iyi bir motor bulunur mu bulunmaz mı onu çok bilmediğim için böyle bir soru sorma gereksinimi duydum. Enduro tarzına kafayı takmış biri olarak alacağım motoru iyi seçmek istiyorum. :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Enduro tarzında sıfır km başka alternatif yok o paralara. İkinci el bakarsan güzel seçenekler var.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    O paraya tertemiz crf250 alıp kafan rahat binebilirsin.

Senin kafandaki enduro modeli r1200 tarzı anlıyorum ama 14 bini o alete yatırmak bilemiyorum. Yine Bursa mt den Akın abi rx3 ü alıp çok kısa bir zaman sonra satıp crf ye geçti ve çok memnundu. Şuana kadar en sevmediği motorunun rx3 olduğunu söylemişti laf arasında.

Şunuda paylaşayım kendisi 2. Crf ye biniyor şuan artık kopamıyor

Kendisinin crf sinide 1-2 tur sürdüm hakikaten güzel alet , o paraya alınacak en mantıklı seçenek bence.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Endurodan kastin uzun yol da yapmaksa enduro o onlama gelmiyor malesef. Eger derdin arazi amacli olarak enduroysa cook alternatif var. Yok yol motoru bakiyorsan halen 14 bin lira kalitesi rezalet olmayan gayet yerinde RX3i icin iyi bir rakam, ozellikler yerine dusunebilecegin her alternatifin en az 20lerden basladigini dusunursek.

Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alidogansala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14.000 liraya mondial ayarından daha iyi bir motor bulunur mu bulunmaz mı onu çok bilmediğim için böyle bir soru sorma gereksinimi duydum. Enduro tarzına kafayı takmış biri olarak alacağım motoru iyi seçmek istiyorum. :/
    Uzun bir süre facebook grubunu takip etmiştim. Bu motosikleti aslında Zongshen üretiyor. Dünya da bir çok ülkede farklı farklı isimler ile satılıyor. Genel olarak bir sıkıntısı olanı görmedim kronik, sürekli hata veren vb. Genel olarak kullanıcı kitlesi memnun durumda. Parça kalitesi falan bence yeterli yakından incelemiştim. Bu tarz motosikletlerden zevk alıyorsan, şu an kendi alanında fiyat performans ürünü. Şu parayla bu tarzda bir motosiklet almak isteseydim kesinlikle düşünürdüm. Ancak arkadaşlarında dediği gibi, crf falan gibi biraz daha araziye girmeye uygun bir şey düşünürsen tarz olarak, rx3i yerine bir sürü model var. Bence fikir vermesi açısından motosikletin facebook grubuna bir göz at.
    bursalıali bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ne istediğini biliyorsan markanın hiç bir önemi yok.Fiyat baya artmış.Bendeki 2015 model.Sonradan değişim olan 2016 modelleri sevmedim.Zevk meselesi tabi.
    emrb ve bursalıali bunu beğendiler.

OZARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 300 ABS - Bekleniyor
    1 $ = 3.7 TL olduğu bir ekonomi ortamında kime kızacağımızı bir daha düşünelim mi ?

EVET Yersen !

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Bence 2.el olanlara bak. Özellikle 2016 olsun. Ben kullanıyorum. Çok ta memnunum. Herhangi bir kronik arızası yok. Fakat iki adet scooter lazım olduğu için satmak istiyorum.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Paramız değersiz, yakında 15 te olur 16 da rx3..Böyle giderse..

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Ben cbr250 mi satıp rx3i evo aldım 216 model. konuda açmıştım profilimden görebilirsin belki. ben çok memnunum. 2. el 2016 düşük km almaya bak. 14 değilde 11 civarlarına bulabilirsin.

Fakat arazi motoru değil bu. hafif arazide gidebilirsin fakat parkura gireyim atlıyım zıplıyıma gelmez denedim biliyorum.
    benim amacım boyuma uygun büyük iri yol motoruydu. çantalar önemliydi benim için taşıycak çok eşyam oluyordu şehiriçinde bile. herşeyiyle bana uyan bir motor. şuan 700 km yol yaptım. ama çok seviyorum cidden istediğin aksesuarıda takabiliyorsun o ayrı güzellik. trafikte cidden saygı duduyorlar cbr250(13bin km kullandım)den sonra rahatlıkla söyleyebilirim.

aliexpressden 300 liralık aksesuar aldım gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum mesela gelsinde takayım led sis telefon tutucu osu busu stickerı ) cidden mutlu etti beni. eminim senide eder.

en çok sevdiğim şeyi unuttum :D tümsek kaldırım demiyor çıkıyorsun ya bayıldımm.. düz yolla kaldırım yan yana mesela kaldırıma çıkıp parketmem gerekecek. ben yokuştan değil kaldırımdan çıkıyorum :D
    cbr250 ile çok yol arıyordum kaldırıma çıkmak için.
    efendy06 ve bursalıali bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bizim memlekette 0 km takintisi oldukça 14 degil 24 te olsa bu motora alici çıkar
    Halbuki vatandaş gidip 2. El alsa sıfır km lere bakalim bu kadar zam yapacaklar mi

Motosikleti
    mondial rx3i
    Bende çok kararsız kalmıştım. crf 250 arasında gittim geldim. sonunda 1 ay önce rx3 ü aldım. şimdilik çok memnunum. rahat motor. motor sesini sevemedim bitek. biraz gürültülü çalıuşıyor ama bu almamam için bi neden değildi
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı avmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cbr250 mi satıp rx3i evo aldım 216 model. konuda açmıştım profilimden görebilirsin belki. ben çok memnunum. 2. el 2016 düşük km almaya bak. 14 değilde 11 civarlarına bulabilirsin.

Fakat arazi motoru değil bu. hafif arazide gidebilirsin fakat parkura gireyim atlıyım zıplıyıma gelmez denedim biliyorum.
    benim amacım boyuma uygun büyük iri yol motoruydu. çantalar önemliydi benim için taşıycak çok eşyam oluyordu şehiriçinde bile. herşeyiyle bana uyan bir motor. şuan 700 km yol yaptım. ama çok seviyorum cidden istediğin aksesuarıda takabiliyorsun o ayrı güzellik. trafikte cidden saygı duduyorlar cbr250(13bin km kullandım)den sonra rahatlıkla söyleyebilirim.

aliexpressden 300 liralık aksesuar aldım gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum mesela gelsinde takayım led sis telefon tutucu osu busu stickerı ) cidden mutlu etti beni. eminim senide eder.

en çok sevdiğim şeyi unuttum :D tümsek kaldırım demiyor çıkıyorsun ya bayıldımm.. düz yolla kaldırım yan yana mesela kaldırıma çıkıp parketmem gerekecek. ben yokuştan değil kaldırımdan çıkıyorum :D
    cbr250 ile çok yol arıyordum kaldırıma çıkmak için.
    Karşılaştırma yaz da bence, insanlar fikir edinsin. Çünkü ha deyince RX3i kullanıcısı bulunmuyor. Bulduklarımızın da çoğu ilk motor olarak almış olunca yorumlar çok sağlıklı olmuyor.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bu motorun sıfırı 11 bin sıraları değil mi?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    2017 modelde bir değişiklik olmuş mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:08 ----------

Alıntı loxorist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende çok kararsız kalmıştım. crf 250 arasında gittim geldim. sonunda 1 ay önce rx3 ü aldım. şimdilik çok memnunum. rahat motor. motor sesini sevemedim bitek. biraz gürültülü çalıuşıyor ama bu almamam için bi neden değildi
    Ses korkunç zaten. O ses olmasa ve titreşim de olmasa herkese tavsiye edilir.
    bursalıali bunu beğendi.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    düzgün bir 2.el bulunsa bile alınır paşa paşa binilir,taş gibi motor,kaldı ki zongshen yıllardır üretiyor bu tarz motorları,yok ben japoncuyum falan deyip muallakta kalırsan alınca da zevk alamazsın...
    bursalıali bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece 3.800 dolar, bir de bu açıdan bak. Maalesef bu fiyata sıfır başka alternatif yok.

Burada arkadaşlar sayfa sayfa konuşuyorlar konu hakkında.
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/139208-mondial-rx3-enduro-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html?prefixid=03_Mondial_Motosiklet&dayspr une=-1
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Bende çok almak istedim bayaaaaa araştırdım ve motorun gürültülü motor sesi dışında hiçbir sıkıntısını göremedim duyamadım. İllaki arıza yaşayan vardır ama hiç arızasız motor yok sanırım. Kronik problemi olmayan bir motor olduğunu biliyorum.
    Alternatif olarak ben olsam birazdaha para koyup üzerine düşük km li ikinci el bir crf250 alır süpermoto ya çevirerek kullanırdım.

altayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-hatasiz-dolu-dolu-rx3i-enduro-super-fiyat-395740306/detay

bu motora bir bak istersen fiyat ve diğer etkenler mantıklı duruyor

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bu motorun maliyeti tl olarak 1500-2000 lira civarında. Dolar karşısında paramız çok değersiz olduğu icin fiyatlar dahada şişecektir. Fiyatı 20 bin bile olsa, emin olun kalitesi(sizliği) aynı kalacaktır.
    Potenza bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)