Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2017 model Mondial RX3i Evo'ya 14.000 lira verilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun maliyeti tl olarak 1500-2000 lira civarında. Dolar karşısında paramız çok değersiz olduğu icin fiyatlar dahada şişecektir. Fiyatı 20 bin bile olsa, emin olun kalitesi(sizliği) aynı kalacaktır.
    Honda 4 parmak koltuk koyduğu, koltuğuna oturunca 40 gün toto ağrıyan crf'yi yıllardır kaliteli diye kakalıyor ama

Şaka bir yana, bence sende bir araştır hocam, kullananlar memnun. Bu kadar marka odaklı olmaya gerek yok diye düşünüyorum. Sonuçta Bajaj'dan kaliteli olduğuna eminim.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Değerli arkadaşlarım 4 sene Honda Falcon nx4 400 cc kullanıp sattıktan sonra 2 senedir rx3i evo kullanıyorum . Honda falcon 29 hp ve 32 nm tork .Rx3i 25 hp ve 22 nm tork . Tabiidir ki 32 torkdan 22 torka düşünce biraz eksiklik hissettim. Lakin rx3i de iki kişiyle beni Bursa İst İzmir her yere taşıdı.
    Üzerinize afiyet ben 125 kiloyum , eşimse 85 kg. Hiç bir yere gitmem , götürmem demedi. Şunu da bilin ki
    Rx3i sıfır problem bir makina değil . Her 100 motordan 3 veya 4 ünde stop etme sıkıntısı olabiliyo. Amma
    öyle bir sorun çıkarsa UMA gerekeni yapmaya gayret ediyo. Örnek Mitmuallim isimlikullanıcı arkadaşımın
    yaşadıkları , en sonunda motoruna atladı İzmit'ten Nazilli'ye fabrikaya götürdü . Orada gerekenler
    yapıldıktan sonra 3000 km dir problemsiz kullanıyor. Eğer ben ara sıra uzun yol yapacam dersen rx3i al,
    Yok ben şehir dışına hiç çıkmacam diyorsan crf 250 al . Crf uzun yolda çekilmez. Selamlar.

değil. Her 100
    Samimi 46 bunu beğendi.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Enduro'yu çok ta şiapmamak lazım.. hah takmamak lazım.. O paraya güzel bir fazer alınabilir Tecrübe varsa tabi ki ama yok ise en iyisi rx tabi ki. Ha bir'de bandit lere felan bakmanızı öneririm tecrübe varsa... yoksa yine rx

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro'yu çok ta şiapmamak lazım.. hah takmamak lazım.. O paraya güzel bir fazer alınabilir Tecrübe varsa tabi ki ama yok ise en iyisi rx tabi ki. Ha bir'de bandit lere felan bakmanızı öneririm tecrübe varsa... yoksa yine rx
    Uğur bey, bana o fiyata alınacak fazer ve bandit (temiz olmak kaydı ile) bulup bir kaç tanesinin ilan linkini atar mısınız?

Ben 14 bine alınan 4 silindirin canı çıkmıştır diyorum.

Motosikleti
    Honda CBF 150 >> Suzuki Inazuma
    14 binin üzerine yeni lastikleri de ekleyin. Muhtemelen fabrika çıkışı lastikler kaliteli değildir.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı avmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cbr250 mi satıp rx3i evo aldım 216 model. konuda açmıştım profilimden görebilirsin belki. ben çok memnunum. 2. el 2016 düşük km almaya bak. 14 değilde 11 civarlarına bulabilirsin.

Fakat arazi motoru değil bu. hafif arazide gidebilirsin fakat parkura gireyim atlıyım zıplıyıma gelmez denedim biliyorum.
    benim amacım boyuma uygun büyük iri yol motoruydu. çantalar önemliydi benim için taşıycak çok eşyam oluyordu şehiriçinde bile. herşeyiyle bana uyan bir motor. şuan 700 km yol yaptım. ama çok seviyorum cidden istediğin aksesuarıda takabiliyorsun o ayrı güzellik. trafikte cidden saygı duduyorlar cbr250(13bin km kullandım)den sonra rahatlıkla söyleyebilirim.

aliexpressden 300 liralık aksesuar aldım gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum mesela gelsinde takayım led sis telefon tutucu osu busu stickerı ) cidden mutlu etti beni. eminim senide eder.

en çok sevdiğim şeyi unuttum :D tümsek kaldırım demiyor çıkıyorsun ya bayıldımm.. düz yolla kaldırım yan yana mesela kaldırıma çıkıp parketmem gerekecek. ben yokuştan değil kaldırımdan çıkıyorum :D
    cbr250 ile çok yol arıyordum kaldırıma çıkmak için.
    Titreşim ve konfor açısından kıyaslar mısınız? Örneğin 100-110 km aralığında sabit ilerlerken durum nasıl
    Az silindir, çok iş

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur bey, bana o fiyata alınacak fazer ve bandit (temiz olmak kaydı ile) bulup bir kaç tanesinin ilan linkini atar mısınız?

Ben 14 bine alınan 4 silindirin canı çıkmıştır diyorum.
    Canı çıkmıştır , çıkmamıştır bilemem, o kadar teknik bilgim yok. Ama şimdi bir rx aldığımızı varsayalım (0km) plaka , ruhsat masrafları ve kaliteli bir de lastik alayım dediğiniz zaman zaten fazer alıp ağır bakımlarını yaptırmış oluyorsunuz o bütçe ile.. Aynı paraya geliyor demek istediğim.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canı çıkmıştır , çıkmamıştır bilemem, o kadar teknik bilgim yok. Ama şimdi bir rx aldığımızı varsayalım (0km) plaka , ruhsat masrafları ve kaliteli bir de lastik alayım dediğiniz zaman zaten fazer alıp ağır bakımlarını yaptırmış oluyorsunuz o bütçe ile.. Aynı paraya geliyor demek istediğim.
    Ruhsat masrafı dediğiiz 0 km motor ile 2. el motor arasında 150-200 lira kadar oynuyor. Lastiğe gelince, kim motorunu yeni lastikle satıyor ki?

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    ne olursa olsun ben mondiale o parayı vermem

Motosikleti
    yamaha x city 250
    Ben bişeyi bitürlü anlamış değilim.Soru sıfır 14.000 tl ye bu motor alınırmı gibi bir soru,buna karşılık onu alma crf al zart al zurt al gibi cevaplar geliyor.yahu adama 14.000 gibi bir rakama başka bir bu tarz motor alternatifi sunabiliyorsan sun.20.000 liralık,25.000 liralık motor öneriyors bazıları.Zaten adam okadar paraya çıkabiliyorsa gider alır omotoru sormaz zaten.Yorumların bazıları inanılır gibi değil yani,...

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı nalkapon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bişeyi bitürlü anlamış değilim.Soru sıfır 14.000 tl ye bu motor alınırmı gibi bir soru,buna karşılık onu alma crf al zart al zurt al gibi cevaplar geliyor.yahu adama 14.000 gibi bir rakama başka bir bu tarz motor alternatifi sunabiliyorsan sun.20.000 liralık,25.000 liralık motor öneriyors bazıları.Zaten adam okadar paraya çıkabiliyorsa gider alır omotoru sormaz zaten.Yorumların bazıları inanılır gibi değil yani,...
    Aradan 1 yıl geçmiş ama olsun, RX3 hala 14000
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O paraya tertemiz crf250 alıp kafan rahat binebilirsin.

Senin kafandaki enduro modeli r1200 tarzı anlıyorum ama 14 bini o alete yatırmak bilemiyorum. Yine Bursa mt den Akın abi rx3 ü alıp çok kısa bir zaman sonra satıp crf ye geçti ve çok memnundu. Şuana kadar en sevmediği motorunun rx3 olduğunu söylemişti laf arasında.

Şunuda paylaşayım kendisi 2. Crf ye biniyor şuan artık kopamıyor

Kendisinin crf sinide 1-2 tur sürdüm hakikaten güzel alet , o paraya alınacak en mantıklı seçenek bence.
    benim kurye işi yapan arkadaş var zımba gibi rx3 evo ya biniyor mondial parasına göre iyi motor diyor heybetli araçlar bana yol veriyor dedi güzelde motor tutupta bmw ile kıyaslamayın komik oluyor

mondial mühendsileride biliyor bunun bmw olmadığı :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)