Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

alın size egzoz hemde 50 tl ye

Motovento
    REKLAM ALANI
    hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orijinallik falan diyon da, garanti bitmeden subaplık-mubaplık ya da egsozun direkt etkileyeceği başka elemanlarda bi arıza olduğunda, servis bu deliği görünce, çok güzel kitler hesabı; siz de "ama garanti vardı"...
    4-5 mt 07 kullanan arkadaşım daha sifir motorlar tabi garantide duruyor yaptirdilar bir arkadaşım yamaha fjr 1300 cc 70 bin tlye aldı bu sistemi yaptırdı onun motorun egzoz almak istedi 5000 tl demişler 50 tl bu sistemi yaptırdı keşke video cekseydim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Cehalet ve cehaletten gelen özgüven birleşince böyle şeyler çıkıyor ortaya.

Hadi diyelim bu işlem motora hiç bir zarar vermiyor, çıkan sesin etrafa verdiği zarar ne olacak? Gürültü yapmak hoşunuza mı gidiyor? Çok mu havalı sanıyorsunuz kendinizi böyle gürültü çıkarınca? Çıkan zehirli gazların artmasının zararı ne olacak? Hiç mi kendinizden başkasını düşünmüyorsunuz? Cahillik ve salaklıktan başka bu yapılan tam bir ahlaksızlık.

Batının teknolojisini almak yerine önce ahlakını alsaydınız o teknolojiyi zaten kendiniz de geliştirebilirdiniz.
    Adnan B bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu zaten kuranda yazıyordu
    espresso bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlayan anladı
    Merak etme herkes ne yazdığını çok iyi anlıyor. "Ben istediğim gibi etrafı kirletirim gürültü yaparım. Rahatsız olan avrupaya gitsin" diyorsun. Üstüne birde milletin düşüncesinin önemini motosikletinin modeline göre belirlemeye kalkıyorsun.

Senin gibi medeniyetsiz ve cahil kişiler yüzünden ülke bu halde. Gürültü yaparak milleti rahatsız eden, metroda inenler inmeden binmeye çalışan, yürüyen merdivenin sol tarafında dikilen, arabasını yolun ortasına bırakıp bakkala alışverişe giden, sıranın önüne kaynak yapan, kaçak elektrik kullanmayı vergi kaçırmayı normal gören, başkalarının haklarını zerre umursamayan bencil tipler yüzünden ülke bu halde.
    espresso ve Merdo bunu beğendiler.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    espresso ve ardem80 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı hn33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Motosiklet ve egzost susturucu modifiyesi avrupalılardan türemedir, bu kapaklı sistemle açık susturucu tüpün sesleri aynı hatta katalizör iptal olmadığı gibi alttan vidalı sök tak sistemle, çıkışıda komple boşaltıp tekrar karbon ayarı gerektirmez diye düşünüyorum.Komple açık susturucuda katalizörde iptal oluyor bu arkadaşın yaptığında iptal olmuyor o yüzden çevreye zarar vs vermez, xj6 kutu susturucuda katalizör 4 ten 1 e düşen egzost borusunun hemen başlangıcındadır.Motorcuların çoğu hem ses olsun hem performans olsun hemde yolda diğer araçlar tarafından farkedilsin diye takıyorlar.Ayrıca bu internet sosyal medya ve forumlarda psikolojik olarak anlık öfke kıskançlık hırçınlık içteki kontrol altına alınamamış nefsin tepkileri çok oluyor.Kendini bilen adam yüzyüze konuşurkende burada yazarkende aynıdır.Facebookta gereksik siyasi vs gibi şeylerden birbirini silenler sivildede çoğu arkadaşlıklarını sürdürmüyorlar....Arkadaş motor dediğindede az bi ses olacak yani 😉

Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet ve egzost susturucu modifiyesi avrupalılardan türemedir, bu kapaklı sistemle açık susturucu tüpün sesleri aynı hatta katalizör iptal olmadığı gibi alttan vidalı sök tak sistemle, çıkışıda komple boşaltıp tekrar karbon ayarı gerektirmez diye düşünüyorum.Komple açık susturucuda katalizörde iptal oluyor bu arkadaşın yaptığında iptal olmuyor o yüzden çevreye zarar vs vermez, xj6 kutu susturucuda katalizör 4 ten 1 e düşen egzost borusunun hemen başlangıcındadır.Motorcuların çoğu hem ses olsun hem performans olsun hemde yolda diğer araçlar tarafından farkedilsin diye takıyorlar.Ayrıca bu internet sosyal medya ve forumlarda psikolojik olarak anlık öfke kıskançlık hırçınlık içteki kontrol altına alınamamış nefsin tepkileri çok oluyor.Kendini bilen adam yüzyüze konuşurkende burada yazarkende aynıdır.Facebookta gereksik siyasi vs gibi şeylerden birbirini silenler sivildede çoğu arkadaşlıklarını sürdürmüyorlar....Arkadaş motor dediğindede az bi ses olacak yani 😉
    ne konuştugunu bilen insan başka olur 👍👏👏👏
    bassturbin bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    deneyen var mı

Motosikleti
    MT07
    Bu konuyu aynı arkadaş daha önceden açmıştı.Hatırlıyorum.Aynı videoları koymuştu.Şimdi yeniden bir deneyeyim demiş heralde ama yine tutturamamış

Hocam 92314 tane mühendisin oturup yazıp çizip hesaplayıp tasarladıkları motoru "bozuk para çapında delmek" nedir ya? Benim motoruma bunu yapacak adamda bende bozuk para çapında delik açarım

Bide kötü eleştiriyi kaldıramıyorsan neden burda insanlarla paylaşıyorsun fikrini? Herkes seni pohpohlayacak diye bir şey mi var ?
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 150NS>CBR125R>PULSAR RS200>CBF150>CB125F
    Ya arkadaş ne kadar doğrucu insanlar var yaa. Adam sizden para pul istemiyor. Yapmak isteyen için bir paylaşımda bulunmuş. Yok avrupa yok medeniyet. Ne alaka lan çok küçük bi konu bu?!? Yok karbondioksit salınımı yok ıvır zıvır? Herkez anında mühendis kesilmiş. Egzoz işinden anlamam ama zaten susturucu abart falan takılırken katalizör sökülmüyor mu? Burada klavye medeniyetçiliği yapmaya gerek yok güzel kardeşlerim. Bütüüün hayat düzeniniz çağdaş medeniyet düzeyine yükselmiş de tek eksiğiniz karbondioksit salıyosunuz vah yavruum. Altınızdaki motor EURO4'e uygun mu? Değilse konuşmayın gidin motorunuzu değiştirin evvela.

Kardeşim teşekkür ediyorum kendi adıma. Ben şahsen motorumu deldirmek istemem ama yapılası birşey yani iyi fikir.

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Ben yaptım çokta güzel oldu . Sesi değişti artık daha farkedilir yakıt konusunu pek test edemedim güç konusundada pek sıkıntı çektğimi söyleyemem. Neden yaptıgıma gelince ya motosiklet ama ses yok yani trafikte goren duyan yok mecburdum yaptım daha tok oldu :D

Bu yöntem Honda cbr 250 ya da r25 de de yarar mi
    webingo bunu beğendi.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Alın size çok daha garantili bir yöntem. Hem subaplara zarar verme riski de yok

espresso, mertrichards ve alimcanbey bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı TskMuvazzaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yöntem Honda cbr 250 ya da r25 de de yarar mi
    evet yarar. zararıda yok eski cbr 250ımde yaklasık 1 yıldan fazla boyle kullandım ne subab sesı nede baska bı sorunum olmadı

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yarar. zararıda yok eski cbr 250ımde yaklasık 1 yıldan fazla boyle kullandım ne subab sesı nede baska bı sorunum olmadı
    sorunun henüz olmamış olması, olmayacak anlamına gelmez.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorunun henüz olmamış olması, olmayacak anlamına gelmez.
    Sen nereden biliyosun böyle bi sonuç vereceğini ?
    Egzozdan olması gerekenden daha hızlı gaz çıkısı zamanlamayı bozmaz fikrime göre sadece geri sıkıştırma olayı olmamış olur bu subap sorununa sebep olur mu ? Bilemem.
    Merak ettiğim sende böyle bi sorun oldu mu olduysa bunu yaptıgın için mi ve ne kadar sürede olduğu ?

Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla o zaman hiç two brothers egzosa 2-2.5 milyar para vermeyek.Peki yakıta etkisi oluyor mu?
    webingo bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı TskMuvazzaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla o zaman hiç two brothers egzosa 2-2.5 milyar para vermeyek.Peki yakıta etkisi oluyor mu?
    Cbr 250 de yakıt bir nebze artmıştı ama bunda daha deneyemedim.

Sorun olmayacağı anlamanıza gelmez diyen arkadaş sattığım çocuk kuzenim ve hala 3 yıldır aynı motosikleti sorunsuz kullanıyor. ve yürüyen bir alet bu neyin ne zaman sorun cıkaracagını kimse bilemez Zira bu uygulamayı yapmayıpta ne sorunlar cıkaran motosikletler var neler neler
    bpak bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)