Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2009 model cbf 150 mi 2016 model mondial z-one 150 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok merak edıyorum hero kullandınmı ?
    Tebrik ederim. Hero kullanmamış adamı nasıl da anlıyosun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim. Hero kullanmamış adamı nasıl da anlıyosun...
    Anladığımı söylemedim kullandınmı diye sordum ?

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Anladığımı söylemedim kullandınmı diye sordum ?
    Yahu ben de onu söyledim ya... Binmedim. Yakından takip ediyorum. Kullananlara soruyorum ama doğrusu kullanmadım. Hero Thriller kullandım. Ama Hunk'u da kullanmak farz oldu.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MoRFy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z-one 180 ile ehliyet aldım iğrenç bir motor. Rolenti tutmaz, vitesler adam akıllı geçmez Boşu ( N ) bulduramıyorsun sanki biri boşu almış saklamış orda yok o. he birde vites göstergesi var N ışığı yanıyor debriyajı salıyorsun istop ediyor meğersem 2 de imiş.... Bence 2 sinide alma az biraz daha koy daha düşük km li bir cbf veya ybr al. alıp yapacağın masrafları uğraşacağın vakitleri çekeceğin çileleri az biraz ekleyip peşin ver başın ağrımasın...
    En çok korktuğum şeylerden biri. Ehliyet alırken ben de Salcano CG100 (Panther miydi neydi) sürmüştüm. Vitesler geçmez, tepiklersin, frenler tutmaz...

Çinli sukuter derler, bunların hiçbrini yapmıyor yahu (çünkü otomatik vites)

Çok merak edıyorum hero kullandınmı ?
    hero ne marka ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RTR 150 bak bu konuda ciddiyim ybr de kullandım cbf de kullandım en iyisi rtr 150.
    Rtr hangi markanin bi de ona bakayim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

Hortlatayim basligi gormeyenler de fikir soylesin

Bu mondial motoru elinde taşırsın diyenleri anlamıyorum.Tamam japonun sorun çıkartma ihtimali daha az biliyoruz(ki kronik yağ yakma sorunu olduğu söylenen cbf 150 ile kıyaslıyoruz) ama motoru elinde taşımak istiyosan mondial al demek çok acımasızca ve seviyesizce bi söylem.Ben 150 zone ile Ankara çevre yolunda 116 km/h ile kaza yaptım ve o kazadan sonra bile motoru SÜREREK eve ondan sonrada SÜREREK tamirciye götürdüm, 150 lira masraftan sonra sürmeye devam ediyorum.Not:Motor 10 bin km nin üzerinde.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halilemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Ben 150 zone ile Ankara çevre yolunda 116 km/h ile kaza yaptım ve o kazadan sonra bile motoru SÜREREK eve ondan sonrada SÜREREK tamirciye götürdüm...

Başka ne oldu anlatsana, çok heyecanlı. Bişey olmamıştır, tamirciye götürmeseydin yaa

Motosikleti
    R25
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ben de onu söyledim ya... Binmedim. Yakından takip ediyorum. Kullananlara soruyorum ama doğrusu kullanmadım. Hero Thriller kullandım. Ama Hunk'u da kullanmak farz oldu.
    Kullanmadığın bi markayı niye öneriyosun hocam o Zaman bu yanlış yönlendirmeler yüzünden insanların başı ağrıyor zaten, banada Apache önerdiler hiç dedikleri gibi çıkmadı, irc lastik önerdiler aldım bildiğin çöp..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı halilemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mondial motoru elinde taşırsın diyenleri anlamıyorum.Tamam japonun sorun çıkartma ihtimali daha az biliyoruz(ki kronik yağ yakma sorunu olduğu söylenen cbf 150 ile kıyaslıyoruz) ama motoru elinde taşımak istiyosan mondial al demek çok acımasızca ve seviyesizce bi söylem.Ben 150 zone ile Ankara çevre yolunda 116 km/h ile kaza yaptım ve o kazadan sonra bile motoru SÜREREK eve ondan sonrada SÜREREK tamirciye götürdüm, 150 lira masraftan sonra sürmeye devam ediyorum.Not:Motor 10 bin km nin üzerinde.
    Motorun tezekten olduğu ne kadar belli 116 değil o 16dır 116 olsa duramazdın..Kadranı bozuk işte..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Hero karizma al

Motosikleti
    pulsar ns200
    bütçe kısıtlı ise mondial vulture 2.el düşük kilometre her türlü işini görür kısa bir süre kullandım vites boşa geçiyor gücü yerinde 2 kişi sıkıntısız gidiyor alınır bir çinli.

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rks al 180 zoneden daha güzel ikisinide kullandım 180 biraz rks yanında tahta kalıyor

Beyler cbf imle yola devam etme karari aldim. Simdilik.

Bugun mondial 180 z one ile bi tur atma firsatim oldu. Bana denk gelen motor mu cok kotu denk geldi anlayamadim. Cok yakisikli gosterisli. Cbf e gore cok guzel kaciyor. Egsoz sesi de cok mest etti lakin her yeri langir lungur oynuyor. Bu kadar kotu mu bu motorlar yahu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)