Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yalova motorsiklet festivali eksoz yarışı

Motovento
    REKLAM ALANI

Tiplere bakarmısınız bi kere aygır gibi tipler elde biralar falan (kimsenin içmesine karışmıyorum ama gündüz gündüz çocuklar var orada sonra o motoru o kafayla sürecek),hani sokakta görsen yol değiştireceğin tipler geçmişte paketçi olup abartı egzoz takarak hava atmaya çalışan tipler sonradan parayı görünce böyle oluyor.Hiçbirinde ne ekipman var ne de başka bişey. Yazık diyorum o motorlara .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Niye şaşırıyosunuz ki buna ?

Ben o tarz motosikleti olup dikkat çekme budalası olmayan, dallamalık yapmayan, efendi gibi kullanan birini görünce şaşırırım esasen. normal yani bunlar, yurdum motorcusu.
    Uğur Gündüz bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    ya aga bunlar seyir zevki olmayan maganda işleri. memlekette şöyle eğlenceli şeyler çeken yok ki anasını satıyım.
    bkz. yok efendim brezilyalıydı bilmem ne;
    https://youtu.be/oCPDOaA-xOY?t=375

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen iyi bilirsin çamurcu, Royal Jordinian mı ne var vlogger, Husqvarna Nuda sı var yanlış hatırlamıyorsam, hiç bir atraksiyon yapmadan bile bunlardan daha hoş bir ses çıkarıyor motoru.
    Sırf Nudayı görmek icin çokça videosunu izledim, dediğin gibi hiç bi atraksiyon yapmasada sıkılmadan izliyorsun çünkü adamın kendiside kaliteli.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ya 4 ya 5 sene önce, Kültür Üniversitesinde bir konsere gitmiştim. Arabalar makineler, çok fena ortam. Anlatılmaz yaşanır..

Baktım makinenin biri kolda kask yaktı lastiği, dedim öyle olmaz. O zaman da 2007 hyosung vardı hemide mat siyah, carbon egsoz filan. O biçim. Herneyse kalktım ayağa sıktım ön freni asıldım hafiften gaza hemen 2 ye attım vitesi, yanıyor lastik koku var ama duman yok.

Velhasıl kelam ulan 2 metre gitmedim bile motor kaldı öyle. Yürümüyor. Herkes dağıldı konser bitti kamyonet bulduk sabah aldık motoru yallah tamirci. Balata ve tas değişti sağlam kaçmıştı ogün bana...

Ama hiç unutmam hyonun şasi alev gibi nar gibi oldu. Ulen ne apaçiymişim be..

OZARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 300 ABS - Bekleniyor
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya 4 ya 5 sene önce, Kültür Üniversitesinde bir konsere gitmiştim. Arabalar makineler, çok fena ortam. Anlatılmaz yaşanır..

Baktım makinenin biri kolda kask yaktı lastiği, dedim öyle olmaz. O zaman da 2007 hyosung vardı hemide mat siyah, carbon egsoz filan. O biçim. Herneyse kalktım ayağa sıktım ön freni asıldım hafiften gaza hemen 2 ye attım vitesi, yanıyor lastik koku var ama duman yok.

Velhasıl kelam ulan 2 metre gitmedim bile motor kaldı öyle. Yürümüyor. Herkes dağıldı konser bitti kamyonet bulduk sabah aldık motoru yallah tamirci. Balata ve tas değişti sağlam kaçmıştı ogün bana...

Ama hiç unutmam hyonun şasi alev gibi nar gibi oldu. Ulen ne apaçiymişim be..
    Aslında her insanin içinde dip köşelerde vardır apaçilik ... Apaçilik yaparken iyi de sonrası hep pişmanlık

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Alıntı nTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=ILguZoAJqfA

Bu nedir yahu? Bu insanlar kendisine motorcu mu diyor? Motorlara yazık günah.
    bunların çoğu yalovadan değil zaten
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)