Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Youtube'da dükkan açmayı ve gezerken 500 dolar kazanmayı kim istemez ki!

Motovento
    REKLAM ALANI
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"

Selam arkadaşlar,

Sizde youtube'da kanal açarak hayallerinize konu olan bir ducati sahibi olmak istemez misiniz?

Malum vlog rüzgarlarının sert biçimde estiği bir yıldayız. Yıllardır piyasada olan action kameralarının sanki yeni icat edilmişcesine yaygınlaştığı bu dönemde sizde youtube'da bir dükkan, pardon kanal açarak binlerce dolar kazanabilirsiniz.

Alttaki resimde kendi kanalımın istatistikleri yer alıyor. Kanalda 10 videom yer alıyor ve sadece 2 tanesi yüksek izleme sayısına sahip.

Bu videolar sayesinde muhtemel yıllık kazancım resmin sağ altında göreceğiniz üzere yaklaşık 490 DOLAR

Sizde bu geliri kazanmak için yazdıklarımı dikkatle okuyunuz.

https://socialblade.com/youtube/chan...pUAz-18fQqyKeA buraya tıklayarak meşhur kanalların gelirlerini inceleyebilirsiniz.

Sahip olmanız gerekenler:

1- Bir kamera (biraz iyi çeken birşey olursa iyi olur.)

2- Kamerayı monte edecek motorlu bir araç

3- Bir bankadan dolar hesabı

Bunlara sahipseniz kazanacağınız dolarlar için bir dolar hesabı açmayı da unutmayınız. Malum dolar kıymetli.

Şimdi gelelim youtube'da binlerce dolar kazanmak için yapmanız gerekenler.

1- Rakiplerinizin bir listesini yapın.

2- Bunların videolarının altına birkaç olumlu yorum yapın ve size cevap yazmasını bekleyin.

3- Ardından muhabbeti arttırın ve kanalınızın reklamını yapın.

4- 3-5 sahte youtube üyeliği açarak rakiplerin videolarının altına bak şu kanalda güzelmiş falan gibi şeyler yazıp kendi kanalınıza link verin.

5- Çektiğiniz videolarda rakiplerinize laf atın. Ardından sahte üyeliklerle yorum olarak şu eleman size laf atmış gibi şeyler yazın. Onun size cevap vermesini bekleyin.

6- Laf attığınız kişinin 3-5 bin takipçisi varsa ve size cevap vermişse işte reklamın kralını yaptınız. En az 100 abone garanti.

7- Forum forum dolaşarak "yeni youtube kanalıma davetlisiniz" şeklinde konular açın.

8- Forumlarda her vlog konusunun altında kendi reklamınızı yapın.

9- Rakiplerin canlı yayınlarına musallat olup kanal reklamınızı yapın.

10- 3-5 arkadaşınız sizden önce canlı yayına bakarken, siz girin ve onlar "ooo bakın xxxx kanalcı abi gelmiş, hoşgeldin" falan yazsınlar.

11- En önemlisi trafikte SAÇMA SAPAN HAREKETLER YAPARAK İLGİ çekin

12- Hatta kaza yapıp videosunu koyarsanız izlenme sayınız artar. Bunun için tehlikeli anlarda FREN YERİNE SÜREKLİ KORNAYA BASIN

Bunları yaptığınızda abone sayınızın arttığını gördükçe yeni motor ilanlarına bakmaya başlayabilirsiniz. Çünkü dolarlar yola çıktı bile

Merak edenler için kanalımın adresi: https://www.youtube.com/channel/UCaM...pUAz-18fQqyKeA

(Not: Ducati'yi youtube'dan elde ettiğim gelirle satın almadım.)
    Motor_Derili ve gitaristgkn bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

7. Maddeyi beğendim. Derhal uygulayacağım.
    Jemand bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Aa şu skoda fabia rs ile roll yapan senmiydin.

İzlemişim, beğenmişim nerde benim 1 dolarım.

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    13- Son zamanlarda artan vloger kirliliğine sende üye ol.

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E
    12madde doğru :D kaza videosu koydum 600 700 abone geldi

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    7-13 yaş arası çocuklara hita etmek önemli.Minecraft oynayın.
    reclusive, yedimsi, Boeing 787 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bu taktikleri uygulayıpta zengin olmayan vlogger görmedim arkadaşlar.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Yilda 490 dolar kazanmak icin 2 bin lira masraf yapip birde ustune video editlemekle ugrasamam.

Yılda 490 dolar kazanmak için harcanacak benzin de cabası.

Motosikleti
    2 hit video ile yaklaşık 490 dolar gösteriyor.

Siz 20 hit video yakalarsanız 4900 dolar yapar. 200 video çekin 49.000 dolar kazanın

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Boeing 787 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yılda 490 dolar kazanmak için harcanacak benzin de cabası.
    Konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok sanırım. Hadı sadece ıse guce gıderken cekıyosun, vıdeo ıcın ozel olarak gezmıyosun dıyelım. Kamera masrafı ve vıdeo edıtleme zahmetını cekmeye degmez. Yılda 1764 lıra ıcın nıcın ugrasır bır ınsan? Gunde 4.80 lıra ayda 144.90 lıra yapıyor. Bundan kamera masrafını cıkartmak lazım. Buna harcanacak bos vaktım varsa freelance tasarım ısı yaparım daha fazla kazanırım.

Herkesın yaptıgını yapmak yerıne kımsenın yapmadıgı bır seylerı yapmak daha fazla kazandırır. Bır laf vardır ya hanı "O ısın ekmegını en basta yapanlar yedı" dıye, o mısal.
    Boeing 787 bunu beğendi.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Ben de kendi çapımda videolar çekip atıyorum. Zaten izlenme sayısı, abone gibi bölümlerden fark ediyor kanallar.. Benim yapma amacım Adobe Premier bilgimi geliştirip eğlenmek gibi bir şey. Ancak ben yeni nesilden umudumu keseli çok oldu..

Motovlog bir yana, youtube'da binlerce hatta milyonlarca abonesi olan bir geri zekalı nesil ve milyonlarca bunların kopyası insan var. Ana sayfada önünüze düşüyor bakıyorsunuz. İzlenme sayısı milyonları bulmuş videolar. Yemin ediyorum 30 saniye dayanamıyorum. Bir insanın evinden okula gitmesini kim merak eder ya da sabahları nasıl uyanıyorum, burası benim odam.. Youtube'da en popüler videoları izlerken, o kişi nasıl tepki veriyor diye video çekiyor insanlar ve yüz binlerce kez izleniyor bu saçmalıklar..

Ya ben gerçekten yaşlandım kafam almıyor ya da gerçekten geri zekalı bir nesil geliyor. Motosiklet için de öyle arkadaş dokunmuş ucundan. Yok kızlara şunu sorduk, arabanın aynasını nasıl indirdim, polisleri trolledim ( Bu da dilimize yeni eklenen kelime)

Elbette yeri geldiğinde eğlenir insan, ciddi insanlardan hep aynı, Zeki Müren Türkçesiyle konuşmalarını beklemiyorum ancak bu saçmalıkları yaşam tarzı haline getirip günün 24 saati böyle yaşarsan, geri zekalı tabirini de hak edersin. Herkes popüler, herkes oyuncu, herkes komedyen, herkes ünlü anasını sattımının memleketinde.

Ve gerçekten asosyal, salak, sorgulamayan, okumayan, cahil bir nesil bu ülkede yerini almış da devam ediyor. Diyorum ya, Elektrikçi Mümtaz abinin kızının odasını merak eden, bir video izlerken acaba Bilal nasıl tepki veriyor diye merak eden... Türk gençliği yarın bu memleketin bugünü olacak.

Konunuzu biraz başka boyuta çektim, kusura bakmayın..

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bu yazı ciddi mi yazıldı yav...

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R

Bu kadar kasmaya gerek yok.. Biraz ağzını yavşatın, biraz editleme bilin, birde ergenlere hitap ettiniz mi tamamdır.

Not:Sadece bu videonun izlenme sayısı 13 milyon
    antilop_skul bunu beğendi.

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    13. Insanlara youtubedan nasil para kazanilir diye konu açarak kanalinin reklamini yap
    hyanax100 bunu beğendi.

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de kendi çapımda videolar çekip atıyorum. Zaten izlenme sayısı, abone gibi bölümlerden fark ediyor kanallar.. Benim yapma amacım Adobe Premier bilgimi geliştirip eğlenmek gibi bir şey. Ancak ben yeni nesilden umudumu keseli çok oldu..

Motovlog bir yana, youtube'da binlerce hatta milyonlarca abonesi olan bir geri zekalı nesil ve milyonlarca bunların kopyası insan var. Ana sayfada önünüze düşüyor bakıyorsunuz. İzlenme sayısı milyonları bulmuş videolar. Yemin ediyorum 30 saniye dayanamıyorum. Bir insanın evinden okula gitmesini kim merak eder ya da sabahları nasıl uyanıyorum, burası benim odam.. Youtube'da en popüler videoları izlerken, o kişi nasıl tepki veriyor diye video çekiyor insanlar ve yüz binlerce kez izleniyor bu saçmalıklar..

Ya ben gerçekten yaşlandım kafam almıyor ya da gerçekten geri zekalı bir nesil geliyor. Motosiklet için de öyle arkadaş dokunmuş ucundan. Yok kızlara şunu sorduk, arabanın aynasını nasıl indirdim, polisleri trolledim ( Bu da dilimize yeni eklenen kelime)

Elbette yeri geldiğinde eğlenir insan, ciddi insanlardan hep aynı, Zeki Müren Türkçesiyle konuşmalarını beklemiyorum ancak bu saçmalıkları yaşam tarzı haline getirip günün 24 saati böyle yaşarsan, geri zekalı tabirini de hak edersin. Herkes popüler, herkes oyuncu, herkes komedyen, herkes ünlü anasını sattımının memleketinde.

Ve gerçekten asosyal, salak, sorgulamayan, okumayan, cahil bir nesil bu ülkede yerini almış da devam ediyor. Diyorum ya, Elektrikçi Mümtaz abinin kızının odasını merak eden, bir video izlerken acaba Bilal nasıl tepki veriyor diye merak eden... Türk gençliği yarın bu memleketin bugünü olacak.

Gerı zekalı mı? Bu mudur yanı? Bu kadar mı? Sadece gerı zekalı mı? Bence cok hafıf bır ıtham. Zıra ıddıaya gırıp sacını boyatanlar mı dersın, sırf ızlenmek ıcın bırbırlerıne turlu ıskenceler yapan mı dersın. Cocuk olsa, cocuktan kastım 13-14 yasında bebe olsalar neyse, ortalama 20 yasında adamlar oyle aptal hallere gırıyorlar kı, bakın abartıyorsam serefsızım, hıcbır para bana o hareketlerı yaptıramaz.

Kıskanmak falan degıl varsın daha cok kazansın ama olur ya hayat, bır gun bır yerlerde karsılasmayalım. Insan yerıne koyup yuzlerıne ıkı kelıme soyleyecegımı sanmıyorum. Para, ün her neyse hıc bır sey ınsanı boylesıne kucuk dusurmemelı. Yazık. Bunlara prım verenlere de yazıklar olsun.
    hyanax100 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı alasehirli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13. Insanlara youtubedan nasil para kazanilir diye konu açarak kanalinin reklamini yap
    Bunu da ekleyebilirim listeye.

Tabi benim öyle bir iddiam yok. Olsa konu açmak yerine 1 TeraBayt 1000RR, 1 TeraBayt ducati videosunu editleyip kanalıma yüklerim
    Ducati 1198SP _ RedLove

zanaatkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 yıldır Google'dan para kazanıyorum, bu kadar saçma tavsiyeler görmedim.
    MotorKafa bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ya Allah aşkına ne güzel şeyler yazıyorsunuz siz öyle.

Helal olsun hekim amca.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Bu gun izledigim videoya ne dersiniz 18-20 yaslarinda iki kiz bi erkegin donunu gormek icin istanbulun gobeginde pantolonunu indiriyorlar ve bunu videoya cekiyorlar. Yazik o gencleri yetistiren aileye.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)