Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

En Beğendiğiniz Moto Vlog Youtube Kanalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    .

Evet dostlar böyle bir anket açıldı mı bilmiyorum ama sen sevdiğiniz moto vlog youtube kanalı konusunda bir anket açmak istiyorum...bu husus da anket şıkları oluşturmak çok zor hatta imkansız...çünkü o kadar çok kanal var ki birini illaki unutabilir gözden kaçırabiliriz...anket açıyoruz şık seçenek yok..o zaman sadece moto vloglarla alakalı bir konu başlığı olsun diyelim...

ben kendim şahsen bizzat BETA SÜRÜMÜ adlı kanalı takip ediyorum... hoppidi zıppidi şeyler yok belki veya ne söylediklerini anlıyorum...yani düzgün Türkçe..argo olmayan samimi seviyeli bir bakış açısıyla sektördeki gelişmeleri yorumluyorlar...yani neden beğendiğinizi veya beğenmediğiniz kanallar varsa neden beğenmediğinizi yazarsanız ilgili kanal sahipleride bunları burada okur değerlendirir..kendilerine pay çıkarır...çok argo var denilen çoğu kanal sahibi artık ya ettiği küfürleri biplemeye başladı ya da küfür etmemeye başladı..kendilerini geliştirme konusunda önemli detaylar bence bunlar..

ikinci kanalım ise TEKTABANCA..oda temiz Türkçesi ve akıcı üslubuyla keyifle izlediğim bir kişi...

150-200 liraya alınacak bir action kamera ve pc sahibi herkesin kanalı olduğu bir dönemdeyiz..farklı yaş grupları yüksek egolar vs..yani bu işi insan neden yapma gereği duyar bilmem...bişeyler katmak bişeyler sunmak beğenilmek vs her türlü amaca SAYGI duyarım..ama zor zanaat olduğu aşikar..bunları kayda almak kesmek hazırlamak yüklemek geri dönüşleri beklemek..işlerini iyi yapanlarla kötü yapanlar bir şekilde zaman içinde kendini belli ediyor...

malzeme bulmak zor..malzeme yaratmak için kaygılar taşıyan hatta sırf kanalına video koymak için aylak aylak gezinen kişilerde vardır illaki...hepsine saygı duyuyorum..sonucta bir emek var...emeğe saygı babında sadece tıklanması yükselsin diye bazı beğenilerime hitap etmeyen ortalamalarımın altında olan kanalların ratingine katkıda bulunuyorum kendimce...

iki tekere gönül veren herkese selamlar olsun...

.
    dyavol-77, Kızıl pars ve bektanist bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

Evet dostlar böyle bir anket açılmdımı bilmiyorum ama sen sevdiğiniz moto vlog youtube kanalı konusunda bir anket açmak istiyorum...bu husus da anket şıkları oluşturmak çok zor hatta imkansız...çünkü o kadar çok kanal var ki birini illaki unutabilir gözden kaçırabiliriz...anket açıyoruz şık seçenek yok..o zaman sadece moto vloglarla alakalı bir konu başlığı olsun diyelim...

ben kendim şahsen bizzat BETA SÜRÜMÜ adlı kanalı takip ediyorum... hoppidi zıppidi şeyler yok belki veya ne söylediklerini anlıyorum...yani düzgün Türkçe..argo olmayan samimi bir bakış açısıyla sektördeki gelişmeleri yorumluyorlar...yani neden beğendiğinizi veya beğenmediğiniz kanallar varsa neden beğenmediğinizi yazarsanız ilgili kanal sahipleride bunları değerlendirir..kendilerine pay çıkarır...

150-200 liraya alınacak bir action kamera ve pc sahibi herkesin kanalı olduğu bir dönemdeyiz..farklı yaş grupları yüksek egolar vs..yani bu işi insan neden yapma gereği duyar bilmem...bişeyler katmak bişeyler sunmak beğenilmek vs her türlü amaca SAYGI duyarım..ama zor zanaat olduğu aşikar..bunları kayda almak kesmek hazırlamak yüklemek geri dönüşleri beklemek..işlerini iyi yapanlarla kötü yapanlar bir şekilde zaman içinde kendini belli ediyor...

malzeme bulmak zor..malzeme yaratmak için kaygılar taşıyan hatta sırf kanalına video koymak için aylak aylak gezinen kişilerde vardır illaki...hepsine saygı duyuyorum..sonucta bir emek var...emeğe saygı babında sadece tıklanması yükselsin diye bazı ortalamanın altında olan kanalların ratingine katkıda bulunuyorum kendimce...iki tekere gönül veren herkese selamlar olsun...
    Motorcu abiden herkeze meraba...diye videoya giriş yapan zat'ın kanalı. CBR250 Repsolü var,değişik motorları tet eder, arka çanta/topcase'ye sepet der.Benim favorim. Yaşı ses tonundan tahmin ediyorum 19-22,fakat ''motorcu abi''olmuş....
    mete_han ve Kızıl pars bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

Ankete gerek var mı? Abonelik sayıları diye bir şey var. İzlenme sayıları diye bir şey var.
    mete_han bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    https://www.youtube.com/user/yiangosa superbikeracer adlı böyle bir eleman var güney kıbrıstan, gsxr1000 kullanıyor, kendisi konuşmuyor,sürüşü konuşuyor, kamera açısı çok güzel ve videoları çok kaliteli (alayı 4k )...
    mete_han, Karalı, Jemand ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

nTolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Tek Tabanca en iyisi
    mete_han ve Trombosit bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    haa bu arada R1 almış artık eleman...
    mete_han bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu abiden herkeze meraba...diye videoya giriş yapan zat'ın kanalı. CBR250 Repsolü var,değişik motorları tet eder, arka çanta/topcase'ye sepet der.Benim favorim. Yaşı ses tonundan tahmin ediyorum 19-22,fakat ''motorcu abi''olmuş....
    dün izlediğim bir videoda ise ninja 300 cü vloger sağa yanaşırken arkadaki arkadaşı tosladı buna...sonra 3.diğer argadaşlarıda duramayarak 2.motora arkadan tosladı.. ortada tost olan arkadaş xmax250 idi..mıcır kazası diyelim..sonra ninjanon grenajını xmaxcinin babası söktü falan onu tamire götürdüler vs yani aslında samimi paylaşımlar olunca sonuna kadar izleniyor...güzel vakit geçiriyor insan..sonucta motosiklete dair bişeyler var...kurgu olduğu anlaşılınca izlenmiyor veya yapmacık hareketler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Şu vlogculara bi türlü ısınamadım. Ama tektabanca farklı.

Takipte olduğum, tanıştığım biri var oda 'Halilhayabusa' cansın abim.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    motobaba severim, kabilin seyir defteri sv 650 a kullanması nedeniyle yeni neler eklemiş diye bakarım
    mete_han ve Archidraw bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Vlog olmasa da AEA ve MotorcuMuhabbeti'ni seviyorum.

Diğer izlediklerimin çoğu ya amatör olmasına rağmen sürekli konuşuyor, ya apaçilik peşinde ya da "YouTube'da para varmış laaa!!!" diye iş yapan kanallar.

Yabancılarda da RoyalJordanian, RoadcraftNottingham, FortNine takip ediyorum.
    mete_han bunu beğendi.

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    MotoVlog için içerik üretmek gerçekten çok zor.
    ne anlatacaksın nasıl anlatacaksın vs.
    Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum ama beneim için öne çıkanlar şöyle :

1. Tek tabanca.
    Şarkısı bile güzel, Tek tek tek tabanca. Kanal ikonu ayrıca güzel.
    Çok farklı bir kişilik, ne işle uğraşır bilmiyorum ama mütevazı, efendi bir adam.

2. MotorcuMuhabbeti
    Mahallenin bıçkın delikanlısı, teknoloji şeyisi.

3. motoBaBa
    Çok samimi bir üslup, kafa dengi

4. Motorcu abi
    Gelin bereaber öğrenelim, ben de bilmiyorum abi şeklinde.

Elinize, emeğinize sağlık arkadaşlar.
    mete_han bunu beğendi.

Tek tabanca.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Vlogçumu değilmi bilmem ama barodi yi severek izliyorum
    mete_han bunu beğendi.

Arkadaşlar gelişmiş ülkelerde internet üzerinden bilgisini paylaşan ve aynı dili konuştuğu insanlara faydalı olan insanlar ülkelerinin gelişimine katkıda bulunuyor. Bundan para da kazanıyorlar. Lütfen bunu daha çok yapın. Türkiye'de bu tür paydaşımlar çok az ve düşük kaliteli ama gelişiyor. Vlogger ları ve blogger ları küçümsemeyin, onlar dilimize ve kültürümüze fayda sağlıyorlar. Türkçe olmazsa biz olmayız.
    mete_han bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    KTS ve Ferhat Hakan'ı takip ediyorum.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Takip etmem sebeplerimle birlikte

1. MotorcuMuhabbeti (M2)
    Efendi, bildiği herşeyi anlatmaya çalışan, yıllardır güzel karakterinden ödün vermeyen.
    2. MotorcuAbi
    Enduro merakı, ağır başlı efendi tavrı.
    Genç motosikletçi kardeşlerimize rastladığı her yerde kalp kırmadan samimi yaklaşması.
    3. TekTabanca
    Yurt dışında yaşamasına ramen düzgün Türkçe'si, güzel anlatımı, güzel karakteri, mütevazi yaklaşımları.
    mete_han ve Kızıl pars bunu beğendiler.

Never4More - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TEKTABANCA
    mete_han bunu beğendi.

MotorcuAbi çok mütevazı, ağır başlı sorulara yanıt vermeye çalışan bir kişilik aea çok resmi gibi duruyor bana.
    mete_han bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Mordeth13, dünyanın ilk ve en iyi motovlogcusu. Tayvanda yaşıyor. Bikaç sene önce sağlam bi kaza yaptı ama toparladı gibi
    mete_han bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete_han, mezit, muhammetcon ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)