Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

En Beğendiğiniz Moto Vlog Youtube Kanalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Maxwrist yeter bu dünyaya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İnş yakında alıcam şimdi araştırma aşamasındayım
    Bence en iyisi Barodi Troll bide şu Oğuzhan Musludan nefret ediyorum.Ben motosiklet zehirini yeni kaptım şimdi ehliyet falan alıcam.Sonra motosiklet aşıcam ama bu Oğuzhan Muslu gibi herifleri bide şu https://www.youtube.com/watch?v=2Se8kblD-7Q videodaki kazaları görünce korkmuyorum değil yani.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    başlık açılmış ama uzun uzun konuşmaya gerek yok. türkiyede maalesef bu işinde ... çıkmış durumda. altın elbiseli adam yılladır camiaya hizmet eden ve katkıda bulunan biriydi. Kanalında 286. abone var , motosiklete binen herkes tanır...

2 yıldır sadece motovlog çeken kanallara bakıyorum 130 140 bin aboneler adamın milyon kez izlenmeler... ayıptır ya. hadi para verip takipçi izlenme satın alıyosun birsürü numara kullanıyosun ama yazıktır. Ben şahsen utanırım.. 150 tane videoyla 150 bin takipçi kazanılmaz. İşten anlamayanlar var evet ama artık internet yaygın herkes her hileyi anlıyor görüyor.

Motovlog çok tehlikeli bir iş olmakla beraber, bence samimisi yolculuğunu paylaşmak ve tecrübe anlatmak. Motovloglar para karşılığında sponsorluk karşılığında ürün tanıtım videoları çekmesi saçma ve komik.hadi kendi kullandığın kaskı montu anlatırsın.. Tanımadığı bir ürünü 2 gün inceleyip .... abonesi olan kanalda bunun tanıtımını yapmakta saçma benim için. Saygı duyuyorum çok tehlikeli ve zor bi iş yapılıyor. Ama ürün tanıtımı ...

Herkes işini yapmalı, yoksa ortalık ytmonster gibi 3-5 siteye üye olup bir videoya 3 milyon izlenme atan arkadaşlarla dolacak :D

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)