Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

En Beğendiğiniz Moto Vlog Youtube Kanalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Riding with Tom.
    Tek Tabanca,
    M^2
    Bunların da her videosunu izleyemiyorum ama takip ediyorum.

AeA zaten vlog kanalı değil. Vlog bazlı işler yaptılar(rc390 ile İstanbul, aea bir günü gibi) ama vlog kanalı demek haksızlık olur. FB sayfası üzerinden vlog döner ama o da motovlog değil.

Bir de beta sürümü var onlar da AeA yavrusu gibiler. Onlara da arada bakıyorum. Vlog başlayıp, evrildiler. Fena değil. Bajaj konusunda güven vermiyorlar ama bazı videoları güzel.

Eskiden berenarı'yı izliyordum ama artık video gelmiyor. Kendi halinde vlogları iyi idi. Sjcam ile xiaomi arasında kullandığı çamur kamerayı saymazsak.

Bu kadar.
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OZARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 300 ABS - Bekleniyor
    MotoBaba
    mete_han bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tektabanca
    motorcumuhabbeti
    motorcu abi
    motobaba
    bunlar takıp etmeye calıstıklarım
    motorlucocuk
    barodi
    bunlar da vıdeosuna denk gelınce dırek ctrl+w kombınasyonu yaptıgım 2 kanal dıgerlerını bılmıyorum
    mete_han ve Jemand bunu beğendiler.

Motosikleti
    -
    tabıkı aea ılk gelır sonrasında ara ara motorcu abi ve motobabaya aboneyım, beta sürümü bozdu bence,cok yılısık üslüp var ve bajajı pohpohluyorlar,e tabi tamamen duygusal.
    mete_han bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Yingosa sadece başka takip ettigim biri yok.Takip etmek istedim ama beni çekecek bişe bulamadım.
    jimi_hendrix ve mete_han bunu beğendiler.

MotorcuAbi'nin kanalını beğeniyorum üretken, iyi çalışıyor, ekipman alırken bir mağazada denk gelmiştim yaklaşık 1.5 saat ilgilenmişti bire bir o kadar da iyidir.
    MotorcuMuhabbeti Fazlasıyla kaliteli.

RoyalJordanian ve Londra sokakları izlemesi aşırı keyifli. İstanbul'u böyle turlayan bi OwlCruiser var bildiğim sessiz sadece motor sesi ve istanbul sokakları.. Bence montajları da kaliteliydi ama getirisi olmayınca işin sanıyorum azalttı youtube kısmını..

Bi de CemreDuru var. Herhalde en hızlı büyüyen motovlog kanalı. Keyifli bir arkadaş bence bu piyasadan da anlıyor gayet. Daha her kanalın klasiği en çok hit getiren başlangıç motorları konularına bile değinmeden 10 bin aboneyi geçti rahat baya işi..

Ama bu motovlog piyasasında konu kısıtlı baya. İşin aslı Türkiye'deki bir çok motovlog kanalını inceledim ve hepsi nerdeyse bitirdiler konularını (Başlangıç motoru, aile ikna, absli mi abssiz mi, vitesli motor nedir vs.).. Abone sayıları inanılmaz durağan artık. Youtube'un algoritması da bunu engelleyecek yapıda üretken olmadıkça geriye atılıyorsun. İşleri zor yani.
    mete_han bunu beğendi.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolacan gercekten cok iyi ankaranin 1 numarasi
    mete_han ve jimi_hendrix bunu beğendiler.
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı VS60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

RoyalJordanian ve Londra sokakları izlemesi aşırı keyifli. .
    bende izliyorum bazen denk geliyor..peki bu egsoz ve sese Londranın göbeğinde nasıl müsaade ediyorlar orayı anlamıyorum...burda bile kitlerler cezayı ya da men ederler...hani Avrupa sonucta orjinal sesi bile olsa desibel normal değil gibi..bide milleti aragazla korkutuyor falan ..

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar da vıdeosuna denk gelınce dırek ctrl+w kombınasyonu yaptıgım 2 kanal dıgerlerını bılmıyorum
    bak yeminle cehaletimden soruyom..ctrl+w yapınca klavyede noluyo...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/user/yiangosa superbikeracer adlı böyle bir eleman var güney kıbrıstan, gsxr1000 kullanıyor, kendisi konuşmuyor,sürüşü konuşuyor, kamera açısı çok güzel ve videoları çok kaliteli (alayı 4k )...

izledim bayağı sağlam kullanıyor motoru..ama biz bir hikaye ve geyik peşinde koşmayıda sevdiğimizden senaryo da lazım... ama şimdi izledim başladınmı adamla birlikte sağa veya sola kafayı sende izlerken yatırıyon ara ara dalıyon yani ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu vlogculara bi türlü ısınamadım. Ama tektabanca farklı.

Takipte olduğum, tanıştığım biri var oda 'Halilhayabusa' cansın abim.
    o aganın bir düşüşü var hiç unutmam..bizim Seyrantepe Mevkisinde TEM otoban da teker yapmaya çalışırken dşmüştü..eski videodur ama hatırlarım halen...motor delisinde çok takip ederdim ama sonradan koptuk tabi kendisinden...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Alıntı Kızıl pars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MotoVlog için içerik üretmek gerçekten çok zor.
    ne anlatacaksın nasıl anlatacaksın vs.
    Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum ama beneim için öne çıkanlar şöyle :

1. Tek tabanca.
    Şarkısı bile güzel, Tek tek tek tabanca. Kanal ikonu ayrıca güzel.
    Çok farklı bir kişilik, ne işle uğraşır bilmiyorum ama mütevazı, efendi bir adam.

2. MotorcuMuhabbeti
    Mahallenin bıçkın delikanlısı, teknoloji şeyisi.

3. motoBaBa
    Çok samimi bir üslup, kafa dengi

4. Motorcu abi
    Gelin bereaber öğrenelim, ben de bilmiyorum abi şeklinde.

Elinize, emeğinize sağlık arkadaşlar.
    sizin beğenilerinizi tavsiye olarak görüp bende bakınıyorum bu arada kim necidir napıyor diye...
    jimi_hendrix bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    başkentin gururu
    tarz sahabısı

"kolaçan"
    mete_han bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

izledim bayağı sağlam kullanıyor motoru..ama biz bir hikaye ve geyik peşinde koşmayıda sevdiğimizden senaryo da lazım... ama şimdi izledim başladınmı adamla birlikte sağa veya sola kafayı sende izlerken yatırıyon ara ara dalıyon yani ..[COLOR="Silver"]
    Ben ekranı büyütüp full hd açıp öyle izliyorum, binlik kullanıyormuşum gibi hissediyorum.
    mete_han bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete_han ctrl+w yapınca dırek ' oldu o zaman ben bı cay suyu koyayım ' dıyorsun dene bı bence
    mete_han bunu beğendi.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    1-Tektabanca. Bu ara pek video atmasa da yaza doğru haftada bi videoya iner. Video çoğaldıkça kalite düşer diye heralde az ama kaliteli videolar atıyo.

2-Bathu_r1. Hem hemşerim hem de kendi memleketimi de görmeme fırsat veriyo. Üstüne videolar da gayet iyi. Benim radar korkusundan 90-100 gittiğim yollarda o baya 200+ hızlarda gidiyo. İyi birşey değil ama kısaca videolar güzel izlenebilir.

3-Kolaçan. Bu abimiz de ybrsiyle iyi şeyler yapıyo anlatıyo seviyorum videolarını.

4-Royal jordanion. Ne dediğini anlamasam da adamın videolar izleniyo.

5-İkiteker. Artık motovlog pek olmasa da vloglar falan güzel videolar geliyo.

Arada da bob, m2, gizmo, motobaba, tuğra falan izliyorum ama favorilerim yukarıdakiler.
    mete_han bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han ctrl+w yapınca dırek ' oldu o zaman ben bı cay suyu koyayım ' dıyorsun dene bı bence

denedim bişey olmuyor be aga...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende izliyorum bazen denk geliyor..peki bu egsoz ve sese Londranın göbeğinde nasıl müsaade ediyorlar orayı anlamıyorum...burda bile kitlerler cezayı ya da men ederler...hani Avrupa sonucta orjinal sesi bile olsa desibel normal değil gibi..bide milleti aragazla korkutuyor falan ..

bak yeminle cehaletimden soruyom..ctrl+w yapınca klavyede noluyo...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

izledim bayağı sağlam kullanıyor motoru..ama biz bir hikaye ve geyik peşinde koşmayıda sevdiğimizden senaryo da lazım... ama şimdi izledim başladınmı adamla birlikte sağa veya sola kafayı sende izlerken yatırıyon ara ara dalıyon yani ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

o aganın bir düşüşü var hiç unutmam..bizim Seyrantepe Mevkisinde TEM otoban da teker yapmaya çalışırken dşmüştü..eski videodur ama hatırlarım halen...motor delisinde çok takip ederdim ama sonradan koptuk tabi kendisinden...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

sizin beğenilerinizi tavsiye olarak görüp bende bakınıyorum bu arada kim necidir napıyor diye...
    Halil abi candır. Güzel insan senden iyi olmasın.

Hayabusayı kafaya geçirmişliği var ama bu onun tecrübesiz biri olduğu anlamına gelmez.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM RC 250 ABS
    1- Bathur1
    2- Tektabanca
    3- Motobaba

tektabanca diğer ikisine oranla baya bi profesyonel fakat bathur1 i tek geçerim
    mete_han bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Dişli lastik kanalını beğenerek izliyordum lakin oda epey bir süre önce video çekmeyi bıraktı bazı sebeplerden dolayı.

Hem pozitif hem endurocu hemde aynı zamanda alt yazı kullanan biriydi kelimeler anlaşılmazsa diye.

Keşke tekrar video çekmeye başlasa , ondan başka böyle güzel vlog şeklinde enduro videosu çeken yok.
    mete_han bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/user/yiangosa superbikeracer adlı böyle bir eleman var güney kıbrıstan, gsxr1000 kullanıyor, kendisi konuşmuyor,sürüşü konuşuyor, kamera açısı çok güzel ve videoları çok kaliteli (alayı 4k )...
    ulen sırf şu heriften özenip kameraya gimball aldıydım. tracerda koycak yer bulamadım fakat r1m e geçtiğinden beri pek sarmıyo artık. sesi kulak tırmalıyor aletin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:55 ----------

bu arada eşşoğlusunun 360 lı videoları falan da var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

şu manyağı izliyom bi de.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

ve tabiki bol bol wheelie, stoppie, retro motorlar, kesiciler yok efendime söyleyeyim brezilyalı hatun totosu falan görebileceğiniz bu kanalı da takip ediyorum.
    mete_han ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Motosikletin üstündeki türk efsane
    mete_han bunu beğendi.

En kaliteli buldugum kanal motobaba. Ozellikle egitmenlerin oldugu bolumleri tavsiye ederim.
    Motorcumuhabbeti iyiydi bu aralar durgun.
    Aklima gelmeyen bir iki tane daha takip edilebilir kanal var. Geri kalanlarin cogu hormonlari kafasina vurmus ergenler.
    mete_han bunu beğendi.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    hazır eliniz değmişken benide takip edin len, trafikte deli treysır kullanırım.
    mete_han ve BESTAPO bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)