Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

DİKKAT!!! Bu ilana kanmayın

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurye13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekspertiz'e güvenme, satıcıya güvenme,insanlara güvenme... Geriye kalan tek şey var,ıncığına cıncığına kadar motosikletten anlamak. 2. El motosiklet alacak arkadaşlara başarılar...
    Bakılan modeli özel olarak bilmek lazım yoksa genel bilgiler de kurtarmayabilir.
    efendy06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özgürgenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    Bende ne yazık ki bu şekilde kazık landım pendik güngör motorda çalışan serkan adındaki şahıs dan honda activa aldım ve 3 ay sonra krank gitti 1000 tl param gitti ben hondada çalışıyorum bizde yanlış olmaz dedi daha sonra araştırdık ve sahibinden devamlı bu işleri yapdığını gördüm hondaya şikayet ettim sonuç hüsran

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1850 TL ye al 5050 TL ye daya gitsin.Soran olursa ticaret yapıyorum dersin.Zaten motorun ahı gitmiş vahı kalmış.Ön farın sararmasından bile motorun 100.000 km ye dayandığı belli oluyor.

Bir de elemanın diğer ilanlarına baktım fiyatlar gerçekten abartı.Piyasada 12.750 ye satılan Çinli Blackster 250i ye 14.284 TL fiyat çekmek ne demek?Bu fiyatlarla bu arkadaştan motosiklet alanın aklından zoru vardır.
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1850 TL ye al 5050 TL ye daya gitsin.Soran olursa ticaret yapıyorum dersin.Zaten motorun ahı gitmiş vahı kalmış.Ön farın sararmasından bile motorun 100.000 km ye dayandığı belli oluyor.

Bir de elemanın diğer ilanlarına baktım fiyatlar gerçekten abartı.Piyasada 12.750 ye satılan Çinli Blackster 250i ye 14.284 TL fiyat çekmek ne demek?Bu fiyatlarla bu arkadaştan motosiklet alanın aklından zoru vardır.
    Senetle vadeli veriyor bildiğim kadarı ile. Yani vade farkı olarak açıklanabilir o durum. Evkur denen zımbırtı da aynını yapıyor.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Lengeli Fötr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 - Suzuki V-Strom DL-650
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haberleri olmuş demek ki burda yazılanlardan. Yine de tam doğruyu değil de görünen (göstergedeki)doğruyu yazmışlar.
    Bu da bir şeydir...
    Söylediğin kısmen doğru. Motoru sattığımda 48bin küsürdü. Kafa ve göstergeler değiştiğini mesajımda da belirttim satıcıya da söyledim. Sebebine de gelince balkondan beton parçası kopup motorun üzerine düşmesi sonucu hasar gördü, depoda ki göçük de ordan kalma. Bir kaç ay km çalışmadığından tam kilometresini bende bilmiyorum. Satıcının sonradan 40bin diye düzeltmesi sonradan taktığım göstergeye göre söylemesi ama neden 48bin yazmamış veya başta neden 15bin yazmış tahmin ediyorum ama günahı boynuna diyorum

Düzeltme, yoğun iş temposudan dolayı kafa bş dünya. Maktamanın mesajını çok yanlış okumuşum sanki beni suçlar gibi algıladım. O yüzden yaptığım alıntıyla yazdığım mesaj alakasız oldu, kendimi savunmak istedim. Kusura bakma maktama kardeşim günahını aldım

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Geçen hafta bi cbf bakmaya gittim. 2015 6 binde. Motoru bir yıkamışlar, parlatmışlar kullanmıyorlar. Motor min.50 bin. Yetkili serviste 30 bine kadar servise gelmiş gözüküyor. Hasar kaydı varmı dedim yok dedi,atarsın sms i tak 1100 hasar kaydı.

Dedim kendine iyi bak. Çakal dolu piyasa..

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı kurye13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakılan modeli özel olarak bilmek lazım yoksa genel bilgiler de kurtarmayabilir.
    Tabiki alınacak olan modelin gelmişini geçmişini araştırmalı. Allahtan internet denilen birşey var bilgi elimizin altında...

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    üstad uğraşmayı severmisiniz bilmem fakat ilanın ekran resmini alıp açıklamayla birlikte,noter satış sözleşmesini(motor ve şase numarası motorun doğruluğunu kanıtlar en azından) dosyaya ekleyip mahkemeye verilse,birde bu konu medyaya taşınsa(medya bu haberleri çok sever)bir daha yapamazlar bu şerefsizliği.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı ByYlmzZz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad uğraşmayı severmisiniz bilmem fakat ilanın ekran resmini alıp açıklamayla birlikte,noter satış sözleşmesini(motor ve şase numarası motorun doğruluğunu kanıtlar en azından) dosyaya ekleyip mahkemeye verilse,birde bu konu medyaya taşınsa(medya bu haberleri çok sever)bir daha yapamazlar bu şerefsizliği.
    Kim demiş yapamazlar kaliteyi artırırlar sen dert etme helalmiş haramış çok düşündülerde o kaldı
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

forumda böyle başlıklar görmek sevindiriyor artık, hile yapanı böyle ortaya çıkaralım paylaşalım çevremizi uyaralım ki böyle düzenbazlar para kazanmasın.. Bizleri ne olarak gördükleri belli bize düşen görev ise bilinçli ve uyanık tüketici olmak.. Otomobil sektörü de böyledir pert aracı yemin eder kitaba el basar düzgün diye satarlar takım elbise giyince bey olduklarını sanıyorlar ama değiller böylelerinin ciğeri beş para etmiyor malesef ! uyanalım çevremizi de uyandıralım arkadaşlar
    özgürgenc bunu beğendi.

ne satana ne alana bir hayrı olmaz bu motorun bu şartlarda.
    birde 1850 e satılan motora nasıl 5000 tl para istiyolar hayret doğrusu.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Sahtekarlığı bir kenara koyarak..
    Piyasasının üstüne çıkmayıda yok sayarak...
    Hepinize soruyorum.
    Piyasıb3 aşağı 5 yukarı 10 bin olan motoru,
    Çoook zengin birinden,amcanızdan,yada değerini bilmeyen birinden gönül rızasıyla 4 bine aldınız...
    Piyasası 10 bin ama ben 4 bine aldım 6 bine satıyorum diyecek olan delikanlıları görmek istiyorum .
    Ha bu arada bu motor miras kalmış olursa para vermeden almış olacağınızdan 1,5 - 2 bine satarsınız sanırım...
    Alınan fiyatın satış fiyatına hiçbir etkisi olamaz...
    Dediğim gibi sahtekarlık dolandırıcılık olmadığı sürece...
    sailor33 bunu beğendi.

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim demiş yapamazlar kaliteyi artırırlar sen dert etme helalmiş haramış çok düşündülerde o kaldı
    skalayı daraltmayalım mı yani en azından köşeye sıkışırlar azıcık
    4 teker hastası,2 teker aşığı,tek teker hayali

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    2. el motor almaya çekindiğimden motoru değiştiremedim senelerdir.
    çok kötü durumda değil ama benim tempoma ayak uyduracak daha diri bir şey olsa iyi olurdu.
    şimdilerde bir cbf150 hevesim var kelepir, bana ekmek yedirecek bir şey arıyorum. muhtemelen kredi kartı veya senetle alacağım bir motor olacak ama bu çakallıkları gördükten sonra kendi tenekemle devam etmeye karar verdim.

bu konuyu açan arkadaşa da çok teşekkür etmek lazım. böyle ifşalar ile çürük yumurtalar aramızdan ayrılır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)