Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha x max 400 ABS

Motovento
    REKLAM ALANI
    bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Merhabalar aklımda abs li bir 400 almak düşüncesi var, xmax 400 hakkındaki düşünceniz nedir, günlük gidiş-geliş 50 km yol yapıyorum ve ağırlıklı otoban sürüşü, daha önce piaggio xevo 400 kullandım 30bin km kadar, farklı motorlarım da oldu, tecrübesiz değilim (100 binleri devireli çok 10 binler oldu) peşinen belirteyım "neden 250 değilde 400" diyenlere kullananlar bilirler 250 cc yüksek hızlara çıktığınızda hiçbir ekonomik durumu kalmıyor evo yu satıp 1 hafta 2012 xmax 250 kullandığımda aynı yakıtı tüketti, motorda öyle bakımsız değil hasanpaşa piyasasında bilinen bir esnafın motoruydu. Lütfen onu değilde bunu demeyin sadece xmax 400 ve mümkünse ABS li hakkında bili istiyorum teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gadd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skuter
    38 bin km deyim hiç bir şikayetim yok. 5 bin km bakım aralıkları olsun performansı olsun üzmez.. Sadece şehir içi dur kalk çok yapan için biraz ağır motordur ve bu sebeple yakıtı fazla gelebilir, bende günde ortalama otoban yol olarak 60 km yol yapıyorum. Bunun dışında Frenleri ve yol tutuşu gayet başarılı abs hemen devreye girmiyor dengesi oturaklılığı kararlı gidişini seviyorum ve rüzgarlı havalarda 250 ile çok farklı otoban sürüşü için gayet keyifli motordur.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Xmax 400 çok kısa süre kullandım,
    Çok büyük ve ağır geldi,pratik değil,kalkışta da ince bir titreşim vardı debriyaj kaynaklı.
    Kendi motoruma binince sarılasım geldi
    Yağ içinde çalışan,çok diskli debriyajı olan motorlarda bir göz atın,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)