Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

AEA 'nın 3 çalışanının fuarın 3. günü istifa etmesi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunu kendisi fuar sonrası yaptığı canlı yayının başında dile getirdi. Bu konu hakkanda bilgisi olan, ayrıntıları bilen varmı?

Niye fuarda işler devam ederken 3 çalısan birleşip işleri yarıda bırakıp kaçar acaba.

Aklıma küçük miktar mobbing yada diğer tarafta şımarık daladan dala, sorumsuz elemanlar ihtimali geliyor. Barkın bayoğlu biraz sinirli ve zor bir insana benziyor çalışırken

Bari fuar biteydi. Barkının da bu çocuklar üzerinde emeği vardır sonuçta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu kendisi fuar sonrası yaptığı canlı yayının başında dile getirdi. Bu konu hakkanda bilgisi olan, ayrıntıları bilen varmı?

Niye fuarda işler devam ederken 3 çalısan birleşip işleri yarıda bırakıp kaçar acaba.

Aklıma küçük miktar mobbing yada diğer tarafta şımarık daladan dala, sorumsuz elemanlar ihtimali geliyor. Barkın bayoğlu biraz sinirli ve zor bir insana benziyor çalışırken

Bari fuar biteydi. Barkının da bu çocuklar üzerinde emeği vardır sonuçta
    Hocam şimdiye kadar yayında kamera arkasında işleri yürüten elemanlar fuar olduda barkın bey sinirlendi diye gitmez.Yalnız şöyle bir durum var aea aman giderlerse gitsinler gibi anlaşılmış bazı yerlerde yorumlar onu gösteriyor çünkü böyle birşeyin olduğunu ben şahsi olarak düşünmüyorum.Sorun herneyse zaten ilgi olduğu için yakında açıklanacaktır.
    GP500-1st bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Memlekette iş arayan adam çok, yenilerini buluruz. AEA'nın askerleriyiz
    Bay Balta bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mengü gibi adamlar bulması lazımdı. iş arkadaşlarını şimdiye kadar hep yanlış seçti. ruhunda arabacı değil motorcu olucak. motorcu kanı taşıcak onun dışında devrimle fuattan da hiç bahsetmiyo artık, neden acaba..
    jimi_hendrix, halilom, osiosborn ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Barkın abimiz bir yola girdi ama hayırlısı..

İlk bölümlerini izleyenler bilir eleştirel yaklaşırdı bazı şeylere. Sonra ktm girdi işin içine bir baktık motorlarının negatif yanı kalmadı, yamahaya giydirirdi bir baktık açılışından sonra yamaha cici.. Ee ardından reklamlar gelmeye başladı motomax,gis akademi vs..

Aea artık ayaklı reklam tabelasına döndü iyice. Olmaktan korktuğu yerde Saffetin garajında.. Tabi bakınca herkes para kazanmak ister. İnsanlar kapında sıra olmuş yeter ki benim malımı öv al sana para dediğinde reddetmiyor. 5 sene sonra kimse 'aa adam ne güzel sunuyordu şimdi nerede' demez.

Onun haricinde AEA pekte baba figürü bir adam değil. Şov kısmında 'ben mütevazi adamım hadi sarılın fotoğraf çektirelim' gayet iyi ancak normalde diktatör gibi adam. Ayrıca aea nın yanında kaç kişi var ki 3 kişi birden bıraksın. Bana kalırsa 3 gün boyunca yanındakilere cehennem azabı çektirmiştir.

Ayrilanlardan biri hakkinda, Barkin Bayiglu'nun bir arkadasi soyle yazmis: https://eksisozluk.com/entry/66584997
    redlion999, halilom, Stock Sever ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Bugün günlerden MALESEF "Barkın Beyden Ayıplar Silsilesi" .

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrilanlardan biri hakkinda, Barkin Bayiglu'nun bir arkadasi soyle yazmis: https://eksisozluk.com/entry/66584997
    İyi kötü vs birşey yazılır da arkadaş yaşamış bildiğin ikaruslar, ağustos böcekleri, alttan üstten laf sokmalar falan Üşenirim la ben
    halilom, Shrieker ve crxforever bunu beğendiler.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Motosiklet grupları bölünerek çoğalırlar. Bu durum çoğalabilmek için gereklidir.

Ama genelde bölünerek ayrılan grup çok çabuk dağılır. Kalan grup büyüyerek yoluna devam eder. Sonra yine bölünür, büyür, bölünür ölür. Hatta öyle ki bölündükten sonra birbirlerine düşman olurlar.

En az 4 farklı motosiklet grubunda aynı şeyi yaşadım.

Sırf hobi olarak motora binen biri olarak takılacak grup bırakmadıkları için yalnız takılıyorum. Bazen petrolde 3 motorlu denk geliyoruz, birinin mutlaka dediği şey hadi bir grup kuralım feyste :D :D :D
    screamaykut, gursus, shruikan ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet grupları bölünerek çoğalırlar. Bu durum çoğalabilmek için gereklidir.

Ama genelde bölünerek ayrılan grup çok çabuk dağılır. Kalan grup büyüyerek yoluna devam eder. Sonra yine bölünür, büyür, bölünür ölür. Hatta öyle ki bölündükten sonra birbirlerine düşman olurlar.

En az 4 farklı motosiklet grubunda aynı şeyi yaşadım.

Sırf hobi olarak motora binen biri olarak takılacak grup bırakmadıkları için yalnız takılıyorum. Bazen petrolde 3 motorlu denk geliyoruz, birinin mutlaka dediği şey hadi bir grup kuralım feyste :D :D :D
    Aynısını bende yaşadım artık arakdas ortamı yok gurp mus falanmıs hep yek en guzelı motor alamınde cunku gurup olarak bırseyler yapmaya calıstıgında hep boku cıkıyor

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo kişiliğe saldırı, almam bi dal. "Sen daa hayatında glasig müzig duymamışan eeeaağğğarraaam" nası bi düşün dünyasıdır..

Barkın bunu bizzat kendi yazmadıysa (ki sanmıyorum), arkadaş dalyaraklık yapmış. Zira Barkın'ın böyle bi savunmaya ihtiyacı yok. Hee, "adamın kendi düşüncesi olamaz mı" derseniz, olabilir ve belirtebilir elbette. Ama ben bu yapılanı kraldan çok kralcılık olarak görüyorum.

Kim ne derse desin Barkın iyi bir iş yapıyor. Hayalini kurduğu şeyleri yaşıyor ve bundan para kazanıyor. Üstelik sıfırdan başladı da yaptı. "G.tü de peg galktı bezemengin" derseniz, adam zaten 10 sene önce de üç aşağı beş yukarı böyleydi. Yani ün, şan, şöhretin getirdiği bi şımarıklık ve boş özgüven gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo kişiliğe saldırı, almam bi dal. "Sen daa hayatında glasig müzig duymamışan eeeaağğğarraaam" nası bi düşün dünyasıdır..

Barkın bunu bizzat kendi yazmadıysa (ki sanmıyorum), arkadaş dalyaraklık yapmış. Zira Barkın'ın böyle bi savunmaya ihtiyacı yok. Hee, "adamın kendi düşüncesi olamaz mı" derseniz, olabilir ve belirtebilir elbette. Ama ben bu yapılanı kraldan çok kralcılık olarak görüyorum.

Kim ne derse desin Barkın iyi bir iş yapıyor. Hayalini kurduğu şeyleri yaşıyor ve bundan para kazanıyor. Üstelik sıfırdan başladı da yaptı. "G.tü de peg galktı bezemengin" derseniz, adam zaten 10 sene önce de üç aşağı beş yukarı böyleydi. Yani ün, şan, şöhretin getirdiği bi şımarıklık ve boş özgüven gibi bir durum olduğunu düşünmüyorum.
    Kraldan çok kralcılık kısmına bende katılıyorum.Ama sonuçta olmuş bitmiş bir olay.Ve bu elemanın bu işi bırakacağı önceden belliydi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yazdıkların gayet mantıklı... bu yazı niye böyle yazıldı bu bıyıklı genç arkadaş için dersen, fuarda bırakıp gidince arkadan hellfire ı kitlemiş AEA grubu

Zaten prodüksiyon inanılmaz amatör kayıp olmaz kimse için. Adamlar yurtdışına fuara gitti cep telefonuyla dik şekilde çekim yaptı geldi :D
    Şimdi videolarda revzilla vari ekipman tanıtımı koyuyor bildiğin paint, comic sans'la da yazı yazmış.
    braveguy bunu beğendi.

Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı ^adm^ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten prodüksiyon inanılmaz amatör kayıp olmaz kimse için. Adamlar yurtdışına fuara gitti cep telefonuyla dik şekilde çekim yaptı geldi :D
    Şimdi videolarda revzilla vari ekipman tanıtımı koyuyor bildiğin paint, comic sans'la da yazı yazmış.
    Mesele zaten o değil.Sen megelli'nin incelemesini yaptıkları videoyu falan bi izle.Hani amatörlük nedir ne değildir bir gör.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Barkin abi janti adamdı, adabı giyinmeyi iyi bilirdi...
    zekeriyaimam bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bence olay tamamen para...yani bu adamlar mayışlı adamlardı aldıkları paralar belli...en fazla 2000-2500 liradır atıyorum mayışlar..Barkın bu arkaşaları bence tokluğa alıştırdı...yani beyler görüyonuz işte kazandığımızı paylaşıyoz..fuar zamanı geldi çattı..Barkın sezonun hasadınını fuarda toplamaya başladığını görünce bunlar uyandı..aslan payını sen alıyosun bize üçün biri dediler bence..pay istediler..Barkında günahını vermemiştir tabi..ki niye versin..

yani Fuadaki organizasyonlardan her bir firmadan 10-15 bin lira kaldırsa sadece fuar haftası 100-120 bin lirayı cebine koymuştur...bir prodüksiyon organizasyon şrketi olduğu da belli değil..yani vergisini verirmi Allah bilir..ama cukkayı daha yeni yeni doldurmaya başladı...sırf 1000RR tanıtım kampanyası için 20 bin almadıysa beni dütlesinler veya 30 bin..ya sen Honda Tr nin Kurumsal tanıtımında boy gösteriyosun..en azındna bir cbr 1000 RR bile hediye edilmiş olabilir..tabi paket reklam anlaşması yapılarak...

anlaşma maddeleri de belli

1. Honda hakkında olumsuz negatif yorumlar yapılmayacak..yapanların çükü kesilecek..

2. Honda hakkında ileri gerikonuşulmayacak..

3. Honda yüceltilecek..

beyler biraz empati yapın..bir baltaya sap olamamış vasıfsız (veya vasıflı da olsanız bu zamanda 3-4 bin mayışla masabaşındamı çalışılır..) bir kişisiniz..hobinizii mesleğe çevirip cebinizi dolduruyorsunuz...bilginiz birikiminiz yok ortaya sallıyorsunuz...kime ne gelirse..ha olumlu ve isabetli tesbitleriniz tabiki var..sempatiksiniz..sektörün sorunlarını biliyor yaralara barnak basıyorsunuz..

öyle ahmak motovloglar gördüm ki onlar bile tıklanma ve izlenme popisi yaşarken Barkın Aganın izlenmemesi veya talep görmemesi mümkün değil...

bunu bir fırsatcılık veya çakallık olarak tabiki görmüyorum..serbest piyasa ekonomisinde mübah olan şeyler..özünde iyi olan ve sıcak olan biri ayrıca..bu samimiyeti onun yaptığı veya yapacağı her hatayı etkisiz veya önemsiz kılıyor benim için...Barkın Aganın bu sektöre gönül verdiğine inanıyorum..bal tutan barnağını bırakalım yalasın...bir boşluk varsa o boşluk dolsun...

Barkın artniyetli biri değil...kaç yıldrı işin içinde..fuarlarda fink atıyor firmaları dolanıyor...kndini bir şekilde pazarlıyor...henüz meyveleri toplamaya başladı...sosyal medyanın gücünü ardına aldı ve bir marka oldu..ister beğen ister beğenme...ister ciddiye al ister alma...

ilk zamanlar boynuna fotoğraf makinasını asar dolanırdı standlarda..2008-2009 lardan hatırlarım...sonrası Skyturk kanalında bir fırsat bulup işi profesyonelliğe dökmeye başladı (2010-2011)..yani şu anki duruma kolay gelmedi arkadaşlar...

ayrılık gayrılık olur herkes yolunu çizer..ama şu anki yeni jenerasyon..eskiler..yeniler..çaylaklar ustalar Türkiyede motorla alakalı herkes bu adamı tanır...bütün mesele bu..

ve bu işler böyle yürür..racon böyledir...bir çizgi tutturdu ..bence başarılı..
    Zippo's, aquarist4, D e m i r ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    sende cbf 150'yi tanıtan bir video at, tıklamayan şerefsiz olsun
    Levent ve aquarist4 bunu beğendiler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende cbf 150'yi tanıtan bir video at, tıklamayan şerefsiz olsun
    ya aga sosyal medyayı mt neti kullandığım kadar kullansaydım zamanında 2005-2010 arası bende borozanı parayı kim verirse onunmeldoisiyle öttürürdüm..

parayı veren düdüğü değil borozanı bile çalar...

ama şimdi ben çaynalara vurmuşum 11 yıl boyunca...bana çayna ithalatcısı para verecek bende Çaynaları övsem (atıyorum) vatandaş bunu yer mi.. hade len ordan çakal der..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostlar cok fazla detay anlatmak istemem, ama nispeten sizden daha iceriden biri olarak polemiksiz karsilamamiz gereken bir durum oldugunu soylemek isterim.

Hic bir sey yazmadan once Barkin babanin bu sektore kattigi seylerin baska hic bir kimse ya da kurum tarafindan daha evvel yapilmamis olduguna ictenlikle inanip emin olmamiz gerekiyor.

Sonralikla benim tanidigim Barkin abinin karakterini anlatayim: Tek cocuk oldugu icin super simarik, sinirsiz derecede huysuz, ne zaman konussak biri veya bir seyden sikayet ediyor, bir seylere kufur ediyor. Beraber hic calismadim ama calisiyor olsam katlanilmaz oldugundan eminim. FAKAT, fenomen ve egzantrik bir kisilik olmanin getirdigi falsolar bunlar diye ele almak gerek diye dusunuyorum.

Buyuk fedakarliklar yapip buyuk isler basaran insanlar pek normal olmazlar. Yanlarinda insan calistiriyorlarsa da yaptiklari seyin mukemmel ve kusursuz olmasi icin de beraberlerindekilere her turlu korkunc muameleyi yaparlar, gerisini de dusunmezler.

Altin Elbiseli adam butun kusurlariyla sahane bir projedir, ama orada onunla calismak istiyorsan her turlu zorluga maruz kalirsin. Bunu kendi de defalarca dile getirmistir. M. Ali gibi buna artik katlanamayan kisilerin pes etmesi de son derece normal.

Velhasilkelam taraf tutmak yersizdir

Bunun disinda yaptigi seylerle ilgili ahkam kesmeden once kacinizin onun yaptigi seyleri yapabileceginizi hesaba katip ona gore konusun. Bazilarinizin sadece izleyip "like" "not like" oyu vererek bol keseden atmasini ben kaldiramiyorum.

Son olarak tekrar dile getireyim ne faniyimdir ne calisani. Taniyip konustugum enteresan bir kisiliktir, yine forumda agzindan girip kicindan ciktigim yorumlari da bulabilirsiniz. Ama muhtesem isler basarmis siradisi bir adamdir, bunu hesap ederek konusun.
    zaferce, Shrieker, Levent ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)