Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AEA 'nın 3 çalışanının fuarın 3. günü istifa etmesi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    O kanalın adı nedir dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Para için herşeyi yaparsan para ile ceza vermeye çalışırlar. Vicdanını kaybedene vicdan işlemez. Para ile ceza revadır. Çalışan insanların gönül yangını olmasın mı?

liverisk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    https://m.youtube.com/watch?v=cwnNpU...ature=youtu.be

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Alıntı gibigibi1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:40 ----------

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Alıntı liverisk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Bu vlog ölü doğmuş.Gelecegi olmasi imkansız.Bireysel vloglardan da geride kalır bu iş.Bazen 1+1 ikiden az olur.

Motosikleti
    -
    şimdi bu yarlanlar bırlıkte yenı bırkanalmı acmıs yoksa bır baska var ola kanalamı gecmısler? suankı kanallarının ismi nedir ?

Yollari acik olsun. Liseliler bol bol takip eder.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bu melmeket bu kadar motovloggeri kaldırmaz arkadaş,
    bu işten bir tek kask kamerası satanlar karlı çıkacak.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Altın Elbiseli Adam youtube kanalına ilk abone olanlardan biriyim.İlk videolarında bizden biriydi,insanlara yardım etmeye çalışan bizim dilimizden konuşan ,firmayı karşısına almaya korkmayan birisi...Ancak bugüne gelindiğinde iş tamamen ticarete döndü,tabii ki kimse bu işi babasının hatırına yapmayacak ancak KTM ve supermoto ilan başlayan furya yürüdü de yürüdü insanın suratına bakmayan supermoto çalışanları melaike gösterildi.

Her işte olduğu gibi Altın Elbiseli Adam'da pik noktasına ulaştı.Bundan sonrası bayır aşağı.5 yıl sonra bu yazıyı editleyeceğim,bakalım zaman neler gösterecek.
    iguven bunu beğendi.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu melmeket bu kadar motovloggeri kaldırmaz arkadaş,
    bu işten bir tek kask kamerası satanlar karlı çıkacak.
    3 yıl kadar önce gopro aldım ve kullanmaya başladım. O zamanlar kaskına kamera takılı motorcu yok gibiydi nerdeyse.

Artık kaska kamera takmıyorum. Artık herkes kamera takıp dolaşmaya başladı. Hele hele kafalarında kamera olan motorcu tiplerin paylaştıkları saçma sapan videoları gördükçe motor kullanmaktan nefret eder oldum. Son 1 yıldır video bile paylaşmıyorum.

Millet sanki dükkan açmış gibi youtube'da kanal açtık diye iş kurduk sanıyor. Komik geliyor,
    espresso ve Mirable bunu beğendiler.
    Ducati 1198SP _ RedLove

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yıl kadar önce gopro aldım ve kullanmaya başladım. O zamanlar kaskına kamera takılı motorcu yok gibiydi nerdeyse.

Artık kaska kamera takmıyorum. Artık herkes kamera takıp dolaşmaya başladı. Hele hele kafalarında kamera olan motorcu tiplerin paylaştıkları saçma sapan videoları gördükçe motor kullanmaktan nefret eder oldum. Son 1 yıldır video bile paylaşmıyorum.

Millet sanki dükkan açmış gibi youtube'da kanal açtık diye iş kurduk sanıyor. Komik geliyor,
    Nerde o eski maviş hey gidi günler hey...

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın Elbiseli Adam youtube kanalına ilk abone olanlardan biriyim.İlk videolarında bizden biriydi,insanlara yardım etmeye çalışan bizim dilimizden konuşan ,firmayı karşısına almaya korkmayan birisi...Ancak bugüne gelindiğinde iş tamamen ticarete döndü,tabii ki kimse bu işi babasının hatırına yapmayacak ancak KTM ve supermoto ilan başlayan furya yürüdü de yürüdü insanın suratına bakmayan supermoto çalışanları melaike gösterildi.

Her işte olduğu gibi Altın Elbiseli Adam'da pik noktasına ulaştı.Bundan sonrası bayır aşağı.5 yıl sonra bu yazıyı editleyeceğim,bakalım zaman neler gösterecek.
    katılmıyorum.

Birincisi Türkiye'de bu işi eli yüzü düzgün bir seviyede yapan yok.

İkincisi, adam bu işe daha yeni başlamadı yıllardır yapıyor. TV'de motosiklet programı yaptığını, motosiklet dergisinde yazarlık yaptığını unutmayalım.

Üçüncüsü yedek plan şimdiden hazır aynı videoların ingilizce olanları da mevcut. Buradaki potansiyel Türkiye'deki izlenme potansiyelinden daha fazla.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bu adam sayesinde çoğu kişi vlog yapmaya başladı, bu adam sayesinde yeni nesil eğitimin önemini anladı ama benim katlanamadığım ve artık kendisine gıcık olmamın tek bir sebebi var, illa bu adamı inatla savunanlar da cevaplarsa çok sevinirim.

Bu adamı benim gibi takip ettiyseniz bilirsiniz canlı yayınlarında bir çok kez hero sorana "bana hiro miro demeyin kardeşim incelemem de anlatmam da övülecek nesi var elinizde kalır" dedi kaç kere eeee daha sonra hintlilerin geleneksel kıyafetini giyip dansöz gibi kıvırmadı mı?

Ya 4riders ürünleri için ne demeli? 3 sene önce 4 riders deri mont almıştım şirinevler şubesindekiler ile de bayaa samimi olmuştum hem kaliteli hem ucuz diye 4 riders tercih ederken Barkın paşa yine bir canlı yayınında 4riders soran kişiyle dalga geçmişti canınız bu kadar ucuz mu dainese alpinestar giyin diye tembihlemişti peki şimdi ne değişti bu ürünlerde? Yine aynı mont yine aynı eldiven satılıyor ama nedense bir anda motomax ve 4riders harika oldu.

Uzun lafın kısası bilgin yoksa sus ama altın elbiseli adam her konuyu biliyor ve onun için kendisine fayda sağlayan herşey güzelken faydası dokunmayan herşey kaka, insanların kendisini sevmemesi de bu yüzden, tamam sen yine reklamını yap ama reklam vermeyeni de kötüleme.
    pea, sokamarukun, dc50xmax ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu adam sayesinde çoğu kişi vlog yapmaya başladı, bu adam sayesinde yeni nesil eğitimin önemini anladı ama benim katlanamadığım ve artık kendisine gıcık olmamın tek bir sebebi var, illa bu adamı inatla savunanlar da cevaplarsa çok sevinirim.

Bu adamı benim gibi takip ettiyseniz bilirsiniz canlı yayınlarında bir çok kez hero sorana "bana hiro miro demeyin kardeşim incelemem de anlatmam da övülecek nesi var elinizde kalır" dedi kaç kere eeee daha sonra hintlilerin geleneksel kıyafetini giyip dansöz gibi kıvırmadı mı?

http://i.hizliresim.com/YD4zZ6.jpg

Ya 4riders ürünleri için ne demeli? 3 sene önce 4 riders deri mont almıştım şirinevler şubesindekiler ile de bayaa samimi olmuştum hem kaliteli hem ucuz diye 4 riders tercih ederken Barkın paşa yine bir canlı yayınında 4riders soran kişiyle dalga geçmişti canınız bu kadar ucuz mu dainese alpinestar giyin diye tembihlemişti peki şimdi ne değişti bu ürünlerde? Yine aynı mont yine aynı eldiven satılıyor ama nedense bir anda motomax ve 4riders harika oldu.

Uzun lafın kısası bilgin yoksa sus ama altın elbiseli adam her konuyu biliyor ve onun için kendisine fayda sağlayan herşey güzelken faydası dokunmayan herşey kaka, insanların kendisini sevmemesi de bu yüzden, tamam sen yine reklamını yap ama reklam vermeyeni de kötüleme.
    barkını sevmeme rağmen dediğin gibi yapmaya başladı. İncelemelerini izliyorum.Canlı yayınlarında ise konuk laıyorsa kesinlikle izlemiyorum. Tek ise soru cevaplıyor diye izliyorum

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/YD4zZ6.jpg

haklısınız. ayrıca barkın olmasaydı belki motosiklet fiyatları daha ulaşılabilir denilebilecek seviyede olurdu diye düşünüyorum. adam kendi çıkarları uğruna getirdiğini götürdü bence

Motosikleti
    honda pcx 125-ktm duke 200 - honda cbr 500 r
    https://www.youtube.com/watch?v=4Omr8bVRKMs
    Adamlar bunlar sanırım. Eğer bunlarsa SGK yapılmamasından dolayı ayrılmak gerek ve yeter sebeptir. Başka sebebe ihtiyaç yok bence ayrıca SGK yapmadan çalıştırmak yasal değildir. Üzerine tazminat almaları lazım.
    espresso ve Shrieker bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız. ayrıca barkın olmasaydı belki motosiklet fiyatları daha ulaşılabilir denilebilecek seviyede olurdu diye düşünüyorum. adam kendi çıkarları uğruna getirdiğini götürdü bence
    Barkin'in motosiklet fiyatlarina etkisi pozitif veya negatif mutlaka vardir. Ama fahis vergiler, sigorta ve batan ekonomi sonucu azalan alim gucu'nun ezici etkisi yaninda devede kulaktir bence...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkin'in motosiklet fiyatlarina etkisi pozitif veya negatif mutlaka vardir. Ama fahis vergiler, sigorta ve batan ekonomi sonucu azalan alim gucu'nun ezici etkisi yaninda devede kulaktir bence...
    yinede bayi kârları şuanki kadar fazla olmazdı. 2.el piyasasıda bu kadar revaçta olmayacağı için 15 liralık makinaya 10 liraya anlaştık diyebilirdik haşmet abi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    yinede bayi kârları şuanki kadar fazla olmazdı. 2.el piyasasıda bu kadar revaçta olmayacağı için 15 liralık makinaya 10 liraya anlaştık diyebilirdik haşmet abi.
    Turgut Özal'ı Barkın öldürdü
    Sokollu ve killingroad bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Adamlar eskiden 10 satarken simdi 5 bile satamiyorlar. Cunku ekonomi kotu, issizlik fazla, alim gucu az. Saticilar ayakta kalmak icin eli mahkum birim urunden elde ettikleri kari arttirmak zorunda kaliyorlar. Bazi durumlarda o da yetmeyecek ve kapatmak zorunda kalacaklar. Onlar da istemez mi fiyat kirsinlar da satis artsin ve toplamda kar artsin? Ama millette para yok. Fiyat kirsalar bile faydasi olmayacak. Faydasi olacak kadar kirarlarsa ayakta kalamayacaklar. Eli mahkum, fiyati ne olursa olsun alacak olan kesimden cok kar elde etmek zorundalar.

Alim gucu yuksek oldugunda, veya arz kisitli oldugunuda; talep artisi fiyati arttirir. Ancak alim gucu azken ve arz yeterliyken talep artisi fiyati azaltir. Simdi ikinci durumdayiz. Hatta Barkin'in fiyatlara faydasi soz konusu olabilir... Yine de azdir etkisi.
    DKN bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabi abi adam zengin altından elbise ile geziyor koyar mı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)