Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yanlış Bilgilendirmeli İlan

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karşı taraf ile telefonda görüştüm sizin adamın dükkanına kaldırım taşı "atmışsınız" ve tamirden sonra motordaki arızaları söylememişsiniz adama, dükkana saldırırkende bi kaç kişi gittiniz sanırım, burada iki tarafta yalanlar söylüyor, forumun masum insanı kime inansın simdi ?
    2 senedir motorun yattığını ve arızalı olduğunu bilmekte. Ustasına gösterip baktırdı ve tamir ettirdi. Bu süreç içersinden ben kendisinden para almadım çünkü motorun arızalı olup tamir görmesi gerektiğini ilettim. O da ustasında yaptırdıktan sonra satışı aldı ve yine para almadım. Sonrasında anlaşma sonucu ödemesi gereken dönemde dükkanını çağırıp parayı eksik ödemesi üzerine sorun çıktığı doğrudur. Kaldırım taşını kafama silah dayayıp (ruhsatsız) tehdit ettikten sonra atmış olabilir miyim ? İşin hukuki tarafına değinmek istemiyorum, işin o kısmı mahkemece görülecek. Burada bunları konuşarak mahkeme sürecini etkilemek istemiyorum. Sonuç olarak alacak kişi hukuki boyut ile değil, motorun durumu ile ilgilenecektir diye düşünüyorum. Zaten şuanda ilan sahibinden.com üzerinden kaldırılmıştır. Benim bu 2 kriterim ilana eklendikten sonra ilan ile ilgili bir sorunum olmayacaktır. İşi pembe diziye döndürme gibi bir düşüncem yoktur.

Ekleme: Bunca konuşma sonrasında konunun esası olan 2 kriter doğru mu değil mi bunu sorsaydınız konu bu kadar dağılmayacaktı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    satan şahıs öuyle ya da böyle motorun hatalarını yazmıyor. Konuyu açan bunu söylemese bilecek miydiniz? kimin haksız olduğu açık değil mi? gerisi kendi aralarında...

Motosikleti
    R25
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size ne dostum ya adamlarin arasindaki münasebetten İşiniz gücünüz yok mu herkes forumda Müge Anlı olmus isin pesine düsmüs Sonuc olarak arkadasimiz bu motoru olurda bizim forumdan biri almak isterse dikkatli olun ruhsatla bilgileri farklilik gosteriyor demis...Forumun masum insanlari da ruhsat bilgilerinin farkli oldugunu bilsin motosikleti almasin... Kimin hakli kimin haksiz kime inanilir kime inanilmazi bırakında Adalet versin cevabini.. Saolsun tesekkur edip gecmek lazim...
    Sonuçta ortada yalan söyleyen şahıslar ve bizler bu durumda keriz yerine koyuluyoruz sen keriz olmak istiyorsan bişey demiyorum
    can-kartopu bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    olay karşı tarafı suçlayıp rezil etmeye çabası ve madurum ben diye üste çıkma çabası gibi geldi bana, satılık iphone 5 yazsalar bi detaylı foto ve bilgi almak için aramaz mıyız ? yani kim kimi kandıracak ? zaten eğer sn yanlış olduğunu anlarsanız ve bu sonra bile olsa ayıplı mal satmaktan suç işlemiş olur ve kimse böyle bir şeyin altına girmez ! Yani yok detaylı foto yok yok şu bu diye insanlar karalanamaz, o zaman sorarım motorun sıkıntısı var o kadar yazmışsınız neden adama demediniz de şimdi bile yazıyorsunuz ? adam çok güzel yapılanları yazmış !!

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuçta ortada yalan söyleyen şahıslar ve bizler bu durumda keriz yerine koyuluyoruz sen keriz olmak istiyorsan bişey demiyorum
    Ben bu motoru alacak miyim ?? HAYIR !!!
    Sen bu motoru alacak misin ?? Sanirim HAYIR !!!
    Bu kadar muhabbetin üstüne bu konuyu okuyan biri bu motoru alir mi ?? Bu da sanirim HAYIR !!

Ben ortada keriz olan biri göremiyorum ama sen yine vaktini harcamak istiyorsan harca kardes zamanin bol senin sanirim

Bu son yazılan mesaj çok iyi oldu. Şimdi bunları toparlayıp suç duyurusunda bulunacağım. Dönünce diğer sorulara cevap vereceğim.

Motosikleti
    R25
    Alıntı cıbırlover1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu motoru alacak miyim ?? HAYIR !!!
    Sen bu motoru alacak misin ?? Sanirim HAYIR !!!
    Bu kadar muhabbetin üstüne bu konuyu okuyan biri bu motoru alir mi ?? Bu da sanirim HAYIR !!

Ben ortada keriz olan biri göremiyorum ama sen yine vaktini harcamak istiyorsan harca kardes zamanin bol senin sanirim
    O zaman 3 HAYIR İLE UĞURLUYORUZ SENİ ;)

can-kartopu isimli şahsın motoru alan kişi olduğu ortaya çıktı. Bu daha güzel en azından direkt olarak savcılığa şahsa hakaretten suç duyurusunda bulunabileceğim.

dunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satıcı eğer gerçekten dürüst olsaydı sahibinden'de, burada ve donanımhaber'de kendi adı ile üyelik alır ve olanları dürüstçe yazardı. can-kartopu diye sahte hesaplar alarak, kendi kendine mesaj atarak olayı anlatıyor ve burada sanki satıcıdan duymuş gibi bugün aldığı üyeliğiyle aklınca konu sahibinin başkasının canı yanmasın umuduyla açtığı konuyu ona saldırarak baltalamaya çalışıyor.

Sadece buradan bile motor satıcısının ne kadar art niyetli olduğu görülebilir. Olay motorun hangi şartlar altında el değiştirdiği değil, şu an satılık ilanında motorun tüm kusurlarının gizlenerek yüksek bir fiyattan satılıyor olması.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Beynim yandı. Vaktimi çaldınız.

Motosikleti
    R25
    Alıntı doghouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beynim yandı. Vaktimi çaldınız.
    Devreler sağlamsa sıkıntı yok

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Artık bu konudan kopamam sonunu görmek istiyorum.Muhtemelen moderatörler konuyu kapatacak olsada.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    Bence motoru satan kusurlu alan mağdur niye derseniz eski bir motoru çalışmayan arızalı bir motoru arkadaşına satmış oda parayı eksik vermiş

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Noldu şimdi. İlan düzeltilmiş sanırım. Konuyu hortlattığım kötü olmadı inşallah

jarre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility 125/ peugeot citystar 200i
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.comu ara uçururlar ilanı..Şahsıda denendi..Gerçekten harika müşteri hizmetleri hiç sıkılmıyorlar da yahu oradaki temsilciler..
    ben 2006 model motora 2016 diye ilan vereni bildirdim ilgilenmediler bile

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Yeminle bildiğin hayat hikayesi seviyorum bu tür konuları

Acaba kim doğru söylüyor aklımda deli sorular

Anlamadım bende birine güvenerek motor aldım 300 400 tl masrafı çıktı adamı aradım dedim ya 400 tl tamir parası ver veya al motorunu ver paramı yoksa bu işin sonu iyi deyil dedim 3 kuruş için deymez benide kendinide üzme dedim kıramadı beni adama ısrarla sordum sorun varmı diye yok dedi bana kalkıp baktırsaydın kardeş ama tmm geri alırım verim paranıda dedi sen selamet ben selamet yolumuza baktık

Bu zamanda 2 türlü kanun var biri insanlar arasında olan kanun anayasa birde hayvanlar için koyulmuş orman kanunu vardır başa gelen çekilir yapıcak birşey yok

Malum olayda köpek hayvan karışmış direk orman kanunu patlat gelsin Neden ben
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

gençmotorcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    Pirelli Diablo Rosso Corsa 190/50/17 ebatında 100 km önce takıldı(fotoğrafta eski lastikler görünmekte.
    Motor seri numarası ile ruhsatta yazan farklıdır ve önceki OqqÇsahibi tarafından elimde imzalı belge mevcuttur, ufak tefek çizikleri var,önce sahibi acemi olup kullanamadığından yan yatırmıştır, abisinin ısrarı üzerine satın aldım ve tamir ettirdim ama satarken bana sadece şarj sorunu ve yağ bakımı masrafı olduğunu söylediler ama arkadaşım olmalarına rağmen bana diğer eksiklerini söylemeyip baktırsaydın diye bir cvp verdiler, benim hatam moturun üstüne 1 kere bile binmeden satın almak oldu sonuç olarak gelip bakın ve görün öyle alın !!! İlan sahibinden alıntıdır
    Dört tekerlek bedeni, iki tekerlek ruhu taşır!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)