Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Hangi Tarz Motor Alıcağıma Karar Neden Veremiyorum ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Model bir yana, rengini iyi seç.

Kawasaki alırsan yeşil olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Yusuf -_- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürekli kız binmiyor arkama ama artçı aldığım zaman kız oluyor genelde. Cros rahatsız rüzgar gelir, naked rüzgar yer , chopper da kendi sürüş tarzımı yapamam. Tek seçenek rs200 ile cbr 250 kalıyor galba. Artçı yine rahat olamicak ama sırf artçı içinde inazuma alıcak değiliz. Nası olsa bugün var yarın yok
    o son cümle beni üzdü çünkü bu aralar o konumlardayızda her neyse konumuza bakalım, cross arkada nasıl oluyor hiç bilmiyorum ama tutunucak yeri varsa eliyle nakedden daha iyi olur,
    insta: veli_montana_

Anfibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS
    Eger olayin top speed,yarış degilse,naked candır gerisi heyecandir derim

Alıntı jonvolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçı bayanlar için sırt dayamalı topcaseler daha kullanışlı oluyor sanırım.
    öyledir illaki tabiki heralde bilmiyorumki ben hiç kullanmadım benim kullandığım motorlara yakışmıyor

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Vay arkadaş yalnız değilim. Çok mıtlu oldum. Benim gibi arafta kalanlar varmış. Sazman duy sesimi! :D

Bende de bu aralar fena mahalle baskısı var. Gv 250 al diyen var regal al diyen var naked ya da cbr al diyen var ikinci el yüksek CC al diyen var...

Yahu o kadar çok fikir var ki şu an bana söylenen cidden zor durum. Kararsız kalıyorum.

Ne yazık ki isteklerimizi aynı anda karşılayan motorlar az ve onlar da ucuz makineler değil.

Her gün karar değiştiriyorum
    SAZMAN bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Mustaphalanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş yalnız değilim. Çok mıtlu oldum. Benim gibi arafta kalanlar varmış. Sazman duy sesimi! :D

Bende de bu aralar fena mahalle baskısı var. Gv 250 al diyen var regal al diyen var naked ya da cbr al diyen var ikinci el yüksek CC al diyen var...

Yahu o kadar çok fikir var ki şu an bana söylenen cidden zor durum. Kararsız kalıyorum.

Ne yazık ki isteklerimizi aynı anda karşılayan motorlar az ve onlar da ucuz makineler değil.

Her gün karar değiştiriyorum
    400 nk yı bekliyorum ben.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)