Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kadırga QM250T Nasıldır ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar daha öncede açmıştım bu tarz bir konu ama motoru gören veya test eden göremedim bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi acaba ? motor nasıldır parça kalitesi nasıldır yedek parça sıkıntı yaşarmıyım ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Güncelllll
    polo34 ve yüksel66 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    salkano wolf
    Parcasi yok fabrikasi kapanmis ama yuki ninde bu motorun aynisini cinde getiriyor yani ayni motor parcalari uyumludur istersen bi arastir

Alıntı darkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parcasi yok fabrikasi kapanmis ama yuki ninde bu motorun aynisini cinde getiriyor yani ayni motor parcalari uyumludur istersen bi arastir
    fabrika kapanmış derken hocam çindeki mi ?

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Kadırga kd-250 gy sahibiyim. Hocam bırak o motoru kaç oradan. Ölü fiyatına almıyorsan kadırga alınmaz.
    efendy06 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kadırga'dan motor alınmaz.
    efendy06 bunu beğendi.

Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadırga kd-250 gy sahibiyim. Hocam bırak o motoru kaç oradan. Ölü fiyatına almıyorsan kadırga alınmaz.
    hocam motor hoşuma gitti satışı 11 milyar falan 3.500 4'e alırsam alacağım kalitesi falan fena durmuyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:51 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadırga'dan motor alınmaz.
    yukide satıyor aynı motoru motor kaliteli duruyor yedek parçada sıkıntı yaşamazsam 2 firmadada vardır heralde az çok motor hoşuma gitti

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

+++++++++++++

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:01 ----------

++++++++++++

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    ??????????????????????

Bilenler bildiği kadarını söylemiş, zaten çok fazla kullanan bulamazsın kadırganın herhangi bir modelini.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    macera arama,sana bilmek istediğin açıkça söylenmiş

biraz daha koy piyasada geçerli bişey al,,yanındaki xmax i görüyorsun değilmi,,onu alabiliyorsan al,,yok param 4 tl dersen honda veya yamahanın ufak scooterlerine bak ,,böyle çan çin çon larla başın bitten kurtulmaz dertsahibi olursun

yok ben beğendim alıcam uğraşırım diyorsanda sen bilirsin,alacaksanda ölü fiyata almaya bak bari
    efendy06 bunu beğendi.

Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    macera arama,sana bilmek istediğin açıkça söylenmiş

biraz daha koy piyasada geçerli bişey al,,yanındaki xmax i görüyorsun değilmi,,onu alabiliyorsan al,,yok param 4 tl dersen honda veya yamahanın ufak scooterlerine bak ,,böyle çan çin çon larla başın bitten kurtulmaz dertsahibi olursun

yok ben beğendim alıcam uğraşırım diyorsanda sen bilirsin,alacaksanda ölü fiyata almaya bak bari
    Gönül tabi xmax ister ama türkiye şartlarında alamıyorum şuan okul bitti boş boş geziyoruz ne atama var ne birşey var bende istemiyorum böyle motorlarla uğraşmayı ama işte mondial'de var 2 maxi adamlar hala sıfır parası istiyor temizine bu motor 900 km temizde gözüküyor 11 bin lira satış fiyatı ben 3500 4000 alabilirsem alacağım bir tane

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Elin anahtar tutuyorsa 3-4'e alınır. Hee yok ben sorun çıkarsın istemiyorum dersen zaten gereken söylenmiş.

Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elin anahtar tutuyorsa 3-4'e alınır. Hee yok ben sorun çıkarsın istemiyorum dersen zaten gereken söylenmiş.
    bende rs 151 var ben motorumu temiz kullanmaya gayret gösteririm 15 bin km geçti motorum 1 kere kısa devre yaptı onun dışında hiç sorun yaşamadım çin malıda olsa güzel temiz kullanırsan gidiyor başkan.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    maşallah güzel motor, içi seni dışı beni yakan cinsten mi, ne kadar titrer, cıvata döker mi, çok yakar mı bilinmez, bunlar için bir Türkiye turu yaptırsalar, aşama aşama foto video vs bilgi verseler ne hoş olurdu, bizde sorular sorardık, neden böyle şeyler aklımıza geliyor

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah güzel motor, içi seni dışı beni yakan cinsten mi, ne kadar titrer, cıvata döker mi, çok yakar mı bilinmez, bunlar için bir Türkiye turu yaptırsalar, aşama aşama foto video vs bilgi verseler ne hoş olurdu, bizde sorular sorardık, neden böyle şeyler aklımıza geliyor
    scooterin üreticisi suzukinin parçalarını üreten fabrikalardan biri yabancı forumlarda motoru kötüleyen yazı görmedim ama işte motoru getiren firma tırt olunca motor tırtlıyor :D

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı byzirvex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooterin üreticisi suzukinin parçalarını üreten fabrikalardan biri yabancı forumlarda motoru kötüleyen yazı görmedim ama işte motoru getiren firma tırt olunca motor tırtlıyor :D
    motorun orijinal ismi Qingqi Grampus QM250T, 2010'dan beri var görünüyor, ebay'da pek parçası yok, aliexpres'de hiç göremedim, aşağıda sitede parça var gibi görünse de menülere basınca boş görünüyor.
    http://www.scootass.com/index.php?id_category=1195&controller=category

sahibinden.com'da bir adet teşvikiyeden ilan var, yukarıdaki fotolar da nişantaşından, ilan sahibimisiniz
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kadirga-tr-de-bu-fiyata-baska-yok-394235836/detay
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun orijinal ismi Qingqi Grampus QM250T, 2010'dan beri var görünüyor, ebay'da pek parçası yok, aliexpres'de hiç göremedim, aşağıda sitede parça var gibi görünse de menülere basınca boş görünüyor.
    http://www.scootass.com/index.php?id_category=1195&controller=category

sahibinden.com'da bir adet teşvikiyeden ilan var, yukarıdaki fotolar da nişantaşından, ilan sahibimisiniz
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kadirga-tr-de-bu-fiyata-baska-yok-394235836/detay
    yok.hocam internette görmüştüm daha önce

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

günceldir+++++

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

++++++++++++++++++

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Motoru ustana göster kaliteli, hor kullanılmamış düzgün bişeyse al gitsin. Yorumlara takılma nerdeyse hepsi ezbere yazıyor. Ben dünyanın en kaliteli motorlarından birine sahibim ama devamlı ustanın yanına gidiyorum. Biraz titiz olduğum için olabilir ama sonuçta kullanımla alakalı. Benden önceki sahibi çok kötü kullanmış ben uğraşıyorum kalite olarak çok bişey bekleme düzgün kullan bakımlarını zamanında yap bişi olmaz. O kadar mühendis uğraşmış yapmış.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şuna vereceğin paraya üç beş daha ekle yamaha suzuki gibi bilinen bir maxi scooter al..Yazık buna vereceğin paraya..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Alıntı jacob34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru ustana göster kaliteli, hor kullanılmamış düzgün bişeyse al gitsin. Yorumlara takılma nerdeyse hepsi ezbere yazıyor. Ben dünyanın en kaliteli motorlarından birine sahibim ama devamlı ustanın yanına gidiyorum. Biraz titiz olduğum için olabilir ama sonuçta kullanımla alakalı. Benden önceki sahibi çok kötü kullanmış ben uğraşıyorum kalite olarak çok bişey bekleme düzgün kullan bakımlarını zamanında yap bişi olmaz. O kadar mühendis uğraşmış yapmış.
    bende öyle düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuna vereceğin paraya üç beş daha ekle yamaha suzuki gibi bilinen bir maxi scooter al..Yazık buna vereceğin paraya..
    bende isterim ama işte imkanlar sınırlı olunca çine mahkumuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Güncel+++++++++

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

+++++++++++++

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı byzirvex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende öyle düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:02 ----------

bende isterim ama işte imkanlar sınırlı olunca çine mahkumuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

Güncel+++++++++

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:05 ----------

+++++++++++++
    Piyasa da yolda bırakmayacak bir burgman 6 bine bulursun..Bendeki bakım istiyor yoksa verirdim sana ama hoş olmaz.. Şu yuvarlak farlı olan buna çok benziyor..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...94316440/detay

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa da yolda bırakmayacak bir burgman 6 bine bulursun..Bendeki bakım istiyor yoksa verirdim sana ama hoş olmaz.. Şu yuvarlak farlı olan buna çok benziyor..

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...94316440/detay

hocam yedek parca durumu nedir fiyat ve bulunabilirlik

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)