Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sitede ehliyetsiz motor kullanabilir miyim?

Motovento
    REKLAM ALANI

evet bir sitede oturmaktayım almak istediğim motoru sadece sitede kullanacağım bir şey olur mu? almak istediğim motor lifan pony

şimdide soğolun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kaza yapmadığınız sürece birşey olmaz ancak tavsiye edilecek bir iş değil.
    EMİR34 bunu beğendi.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Motoru aldiktan 1 ay sonra ehliyet aldim. O arada da sürmeyi boş oazar yerlerinde öğrendim.
    EMİR34 bunu beğendi.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Ehliyetsiz her yerde kullanabilirsin.
    Tabii birisinin canına ve malına zarar gelen bir kazaya sebebiyet verdiğinde polisin önünde ağlamayacaksan buyur kullan.

Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetsiz her yerde kullanabilirsin.
    Tabii birisinin canına ve malına zarar gelen bir kazaya sebebiyet verdiğinde polisin önünde ağlamayacaksan buyur kullan.
    yok canım o kadar değil yine sitede arkların motorlarını kullanmıştım baya

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    ehliyet araç trafiğine açık yollar için gerekli; "yok ben hayatta çıkmam ehliyetsiz" diyorsan, al bin. kimse bi şey diyemez. ama öyle bakkal-çakkal turları, mahalle arası gezmelerine dönerse iş, sonu kötü olabilir.

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyet araç trafiğine açık yollar için gerekli; "yok ben hayatta çıkmam ehliyetsiz" diyorsan, al bin. kimse bi şey diyemez. ama öyle bakkal-çakkal turları, mahalle arası gezmelerine dönerse iş, sonu kötü olabilir.
    yok şu anda motora bir ihtiyacım yok sadece sitede öyle turlamaya markete falan gitmeye ama kask takıyorum

Trafiğin bulunmadığı herhangi bir yolda, alanda ehliyetsiz araç kullanılabilir. Aksi taktirde suç işlemeden araç kullanmayı öğrenemezdik.
    Ancak yolun sadece araç trafiğine kapalı olması yeterli değil. İnsanların sıklıkla kullandığı bir yolda da kullanamazsınız. Bir kaza sonucu mala yada cana zarar gelirse doğal olarak sorumlu olacaksın. Gerçi duvara çarpmış olsan ve duvarın sahibi şikayetçi olsa durum aynı olacaktı.

Ha trafik denetimlerini soruyorsan merak etme. Ara sokaklarda polis sizi tutup ceza yazmaz. Yoksa okuldan sonra mahallelerinde elektrikliyle turlayan 10 yaşındaki çocuklara göz açtırılmazdı.
    EMİR34 bunu beğendi.

Alıntı gungenir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafiğin bulunmadığı herhangi bir yolda, alanda ehliyetsiz araç kullanılabilir. Aksi taktirde suç işlemeden araç kullanmayı öğrenemezdik.
    Ancak yolun sadece araç trafiğine kapalı olması yeterli değil. İnsanların sıklıkla kullandığı bir yolda da kullanamazsınız. Bir kaza sonucu mala yada cana zarar gelirse doğal olarak sorumlu olacaksın. Gerçi duvara çarpmış olsan ve duvarın sahibi şikayetçi olsa durum aynı olacaktı.

Ha trafik denetimlerini soruyorsan merak etme. Ara sokaklarda polis sizi tutup ceza yazmaz. Yoksa okuldan sonra mahallelerinde elektrikliyle turlayan 10 yaşındaki çocuklara göz açtırılmazdı.
    doğru ancak sitede trafik denetimi olmaz sitede 10 13 yaşlarında çok fazla çocuk var elektirikli kullanan onlara bir şey denmiyorsa sıkıntı yok

ByYlmzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir Süre Yok
    ben ehliyet almak için çırpınıyorum şu an.yaklaşık 10 ay ehlietsiz şehirlerarası bile motosiklet kullandım.b ehliyetim olduğundan da bir şekilde sıyrıldım polislerden.hep iyi niyetli polisler denk geldi bana.ama kesinlikle önerim şudur ki motoru sitede bile sürmeyin çıkn trafiğe kapalı alanlarda ya da mahalle çocuklarının top oynayıp sertleştirdiği toprakta sürün..

gSol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150 İnşallah :)
    Alıntı EMİR34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bir sitede oturmaktayım almak istediğim motoru sadece sitede kullanacağım bir şey olur mu? almak istediğim motor lifan pony

şimdide soğolun
    al ehliyetini kafan rahat olsun, gerile gerile gez sonra. bir süre sonra sitede gezmek yetmeyecek kendini
    D-100 e falan vurmak isteyeceksin emin ol çok..
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine...

sitede küçük cocuklara falan çarparsin birinin park halindeki arabasına çarparsın başına bela olur dikkatli ol en guzeli sehir disinda bir yerlerde çalismak imkan varsa

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Neden kendini site ile sinirliyosun , çık gez dalgana bak, ehliyet almak bence ahmaklık.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    O zaman trollsss...
    bektanist bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O motor site dışına mutlaka çıkar . Kendini kandirma ehliyetini al gez dolaş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler