Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2006 runner alınır mı acil bi bakın be

Motovento
    REKLAM ALANI

2006 model bir runner alıcam 6000 tl 55 binde sizce alınır mı bu paraya piyasası nasıldır yok mu bilen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alma kardeşim, motorlara kıran mı girdi? 2016,2015 hadiçokçok 2014 modellere bak derim.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    2006 runner vxr 200 ü 100.000km üzerinde kullandım,
    Temiz durumda ise alınır,biraz bakım gerekir;
    kayış,misketler,fren balata,akü,lastikler.
    50.000 km ye özel sorunlarda olur.
    Ön amortisörde yağ kaçırma bu km lerde oluyor başıma geldi keçeler değişmeli,
    -Motor takozları veya burcları değişmeli
    Salıncakta derler,motor kalkışta veya virajda sallanır uzun süre kapılmaz ise arka amortisörü sallanmaya bağlı tepe noktasından kırar,
    Takoz değişimi için komple motor aşağı iner,işlem basit olmasına rağmen işçilik motor aşağı inceğinden tuzlu olabilir.
    Egzoz susturucusu değişmeli bu km lerde biter.
    Fren merkezlernin yağ kaçırma ihtimali yüksek,komple merkezler değişir.
    Ayrıca debriyaj balatasının da bitme zamanıda gelmiş,

eyw dostlar 2012 200 st var 7750 ye de ona mı yönelsem yok honda ps 150 mi alsam bilemedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:05 ----------

motor 8000 km önce rekteefe olmuş

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Sevgili cannn15 11 sene çalıştığım eski işyerinde Honda psi 150 vardı. Sıfırını bayiden ben teslim aldım . Yaklaşık 11000 km yi ben kullandım.
    Patronum da aşağı yukarı 1000 km yaptı. Kendi motorum Mondial rx3i evo . Her ikisini de kullanmış birisi olarak sana psi 150 yi tavsiye ederim.
    Boyuna posuna aldanma , manyak bir alet. Psi nin olduğu yerde başka makinaya verilecek para haramdır. SELAMLAR.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Tabi ki kullanılmış motoru iyice bir kontrol etmeden- ettirmeden alma.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili cannn15 11 sene çalıştığım eski işyerinde Honda psi 150 vardı. Sıfırını bayiden ben teslim aldım . Yaklaşık 11000 km yi ben kullandım.
    Patronum da aşağı yukarı 1000 km yaptı. Kendi motorum Mondial rx3i evo . Her ikisini de kullanmış birisi olarak sana psi 150 yi tavsiye ederim.
    Boyuna posuna aldanma , manyak bir alet. Psi nin olduğu yerde başka makinaya verilecek para haramdır. SELAMLAR.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Tabi ki kullanılmış motoru iyice bir kontrol etmeden- ettirmeden alma.
    yalnız 2 arkadaşım da ps maduru birinin 12bin civarında diğerinin de 17bin civarın beyinleri gitti internetten baktığımda ise bir çok kişi aynı sorunu yaşamış sanırım kronik bir problemi var. Bir de çok ağır yahu.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Bildiğim ve araştırdığım kadarıyla gaz kelebeği denen çük kadar aletlerinde kronik sorunları varmış e ne varmış değişiriz olur biter derseniz çiçek gibi makine sorun ne mi kaç kuruş olduğu

2000 milyar milyon sen ne yaptın söyle bana
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

abi motoru hurdayaverdim resmen çakal bir ustaya denk geldik kavga ettik

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

ya ben 2012 de 0 almıştım ağlaya ağlaya sattım borç yüzünden şimdi 2010 22binde 5 liraya var runner 7500 20binde 2012 model hangisini alsam yok mu runner cı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)