Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

2017 Bajaj Fiyat Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mehmet_2026 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11.300 tl plaka ruhsat ıvır zıvır 12.300
    Şimdi 12.500 e 2. El sağlam japon alaman var fiyata bu açıdan bakarsak bana göre mantıklı değil
    benimde içimde bulunduğum durum bu...şu an cbfmi satsam 5000 eder üzerine 7000 katarım...12000 e pulsar alacağıma ikinci el ınazuma alırım..o da Hint Üretimi aslında..hantal bir makina ama Pulsarla kıyaslanmaz..Bajajcılar şimdi kızmasın ama Bajaja bineceğime Suzukıye binerim kafam rahat olur...

Ekrem Ata Bey samimi açıklamalarda bulundu ama kendileri bence kar marjını çok yüksek tuttular..DOmınar da bu paraya istenen satış rakammını yakalayamaz bunuda kenara not edelim...yani millet de para var alım gücünden değil ama o riske veya eleştirilere tahammül edecek motor kullancısı çok azdır...hani şu bu kadar parayı bu motoramı verdin cephesi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki ₹ 99,995 (hint rupisi) 9687.83 Türk lirasına nasıl çıkıyor? Vergiyle kârla vs. 9687,83 olan fiyat 11300 oluyor onu zaten biliyoruz.İki senedir ilk sorduğumu anlatan olmadı...
    99995 Rupi, 5600 TL civarı bir fiyat ediyor sanırım. Fabrika Hindistanda olunca, Hint markası olunca, veya Hindistandaki hükümet yerli üretim olan ürünlere aşırı vergi koymayınca durum bu oluyor gibi. Aynı soruyu KTM alırken orada yaşayan bir arkadaşa sormuştum zira. 2017 Duke 390 bizim paramızla 13000 TL içinde çıkıyordu fiyat olarak.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    99995 Rupi, 5600 TL civarı bir fiyat ediyor sanırım. Fabrika Hindistanda olunca, Hint markası olunca, veya Hindistandaki hükümet yerli üretim olan ürünlere aşırı vergi koymayınca durum bu oluyor gibi. Aynı soruyu KTM alırken orada yaşayan bir arkadaşa sormuştum zira. 2017 Duke 390 bizim paramızla 13000 TL içinde çıkıyordu fiyat olarak.
    Dikkat edersen ben bizde alınan vergiden sıyırıp 9700 olan fiyatı verdim.Vergiyle bizde 11300 zaten.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    hesap doğru ama hep bir ama var oda şu sizin baktığınız fiyat bu malın distribütöre satılan fiyat değil kullanıcıya satılan fiyat yani bu söylediğinizden çok daha düşük bir fiyat olarak düşünün.
    kimsenin ne kadar kazandığı beni ilgilendirmez beni ilgilendiren husus alıcı olarak aldığım ürünün fiyatını 2 sene sonra tekrar NS200 deki gibi fiyatı enflasonun altında ezdirirlerse alıcı zarar üstüne zarar ettirilmesini sağlar.
    ben bunu sorduğumda satış stratejimiz bu denildi. ürünü fiyat olarak taça çıkarınca almış olan kişiler hepsi taça çıkmış oldu.
    2. eli ölü olan bir ürünün sıfırıda para etmez o yüzden sıklıkla hyo gibi olacak diyorum.
    fiyatından bahsedince bazı arkadaşlar tu kaka diyen ezik olarak görüyor herhalde bizi. alıcı ( tüketici ) olduğum için her zaman alıcıların menfatine yorum yaparım hak yemeden bu eziklikse normalde fiyat bandı 3 ken 5 liraya satılmasına milleti zarar ettirmeye çalışana ne denir.
    newmoto76 bunu beğendi.

Bu yıl motosiklet sektörünün üzerine toprak atarız hep beraber..

SSH sorununu çözememiş markaların fiyatlarını arttırmalarından sonra potansiyel müşteri ya vazgeçer yada kaliteli ürüne yönelir.. Bakın martın ortasındayız hala yeni motor satın alma konusunda kimse hevesli görünmüyor..

Bajaj için 11 K ve üzeri fiyatlar doğru değil. Honda ve yamaha nın 17 k larda dolaşmasıda doğru değil.. Honda pazarlama müdürü %5 lik bir büyüme öngördük dedi bu sene.. Haya diyorum buna bu fiyatlarla.. Motosiklet müşterisi gün geçtikçe küstürülüyor.. Bu iş para meseleside degğil motosiklet müşterisi sürekli "kazık yiyoruz" algısına sahip..Maalesef markalarda bunu değiştirecek birşey yok..

Bajajın olayına gelince.. Onlarda biliyor 400 lükten çok satılmayacağını.. 400 lük Bajaj için vitrin ürünüdür 18 bine onu gösterip 11.500 e 200 lüğü al olayıdır bu.. Bu yıl sektörde daralma beklendiği için cirosal anlamda kayıp yaşamamak adına yapılıyor bu.. Discovery ler başarısız olunca Kuralkanın elinde Pulsar kozu kaldı.

Ama artık sahada Benelli tnt25 ki Bajaj kadar sorunlu olmadığı kesinleşti. 10 K ya çektiler fiyatı..Özeti yine olay 250 cc ye kadar olan bölümde dönecek.. Ancak yinede psikolojik rakam 10 K dır.. Japon harici motosiklet için..

10K nın üzerine çıkan adam zewk için motosiklet biniyodur oda +5K verip daha kaliteli motosiklete yönelecektir.. ( 2.elde satarkende çok az kaybı olacaktır )

Bektanist arkadaşın yazdıklarına katılıyorum.. Burada motorcu motorcuyu kollayacak markayı değil.. Marka müşterisine adam gibi hizmet/seervis sunmadan markayı savunmanın bir manası yok.. Tahminim odurki Bajaj Pulsarlarda ve Dominar da birkaç ay sonra bir kampanya çıkışına ihtiyaç duyacak..

Birde hala anlayamadım bu hintlileri kardeş ya ABS si 2 tekerleğe koyun adam gibi yada hiç koymayın. Tek tekerlekte ABS koyacağına michelin / pirelli falan tak motor doğru düzgün gitsin dursun.. Üzerindeki lastiklerle ABS nin motoru durdurabilme metrajı ne kadar artıyor hiç baktınız mı????
    bektanist bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)