Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

150 CC MOTOSİKLET ÖNERİSİ LÜTFEN

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    salkano wolf
    Selamin aleykum bende 150cc tavsiyesinde bulunim 150 cc bence lideri lifan kp150 ve fiyat olarak gayet uygun ama kalitesi bence tartisilmaz salcano 150 attack dir kp 150 hakkinda hic konusmicam bilen biliyor kaliteli motor allah icin lakin turkiyede bir gercek daha varki oda salcanonun yurt disindan getirtdigi motorlardir ben 5 senedir salcano motorsiklete binmekdeyim birakin yolda kalmayi lastigim dahi patlamadı desem yalan solemis olmam bu motorlari salcano JİANSHE firmasina yaptiriyor adamlar 84 ulkeye ihracati var dile kolay baya baya kaliteli motorlari biraz motorlari hakkinda konusalim gayet rahat konforlu cbf aratmaz yakit inanilmaz kullandigim 150cc attack 20 tl ye 180 km devirebiliyorum bu kis sartlarinda yazin 220 km gormuslugum var gerci benzin fiyatlari malumunuz yukseldi gidisi cok iyi 2 kisi rampada bayilmaz 11.5 nm tork var bence yeterli biraz gaza fazla dokunursaniz kafa kaldiriyor rahatlikla titresime gelirsek sifir titreşim bu makine titremiyor bu motoru almamdaki en buyuk etken budur 2inci eline gelirsek motor pek taninmadigindan 2 inci eli pek yok parca sikintisi yasamadim 5 senedir son bi not yamaha 125 cc motorlarinida JİANSHE uretiyor saygilar
    BekTürk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bashwarp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alternatif bir öneri olsun. Haojue 150/9

iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Rks titank,kuba strike , drift 150 bunlarada bak

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)