Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

150 CC MOTOSİKLET ÖNERİSİ LÜTFEN

Motovento
    REKLAM ALANI
    oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1.61 boyum var diyor, Xtreme max nasıl kullanabilsin,,,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BekTürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LİFAN KP150 LF150-10B
    Al bi KP150 bak keyfine motor hakkındaki yorumlarımı diğer mesajlarından bulabilirsiniz
    [IMG][/IMG]
    ASFALT DENİLEN ZIMPARADA , 2 TEKERLE GİDEBİLENLERDENİM...!

Motosikleti
    -
    Öncelıkle çinlilier bir kenara bırak derim..

Ardından Hintlilerde de daha iyi ve dayanıklı oldugu ıcın hero hunk onerırım,apache çok titrer..

bajaj ıle hero arasında kalırsanda ıkısınıde bayıde ıyıce ıncele zaten parca kalıtesı,baglnatı noktları ıscılık ve boya gıbı acılardan hunk un pulsar dan ıyı oldugunu goreceksın ayrıca on arka dıskte avantaj

Motosikleti
    LİFAN KP150 LF150-10B
    Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelıkle çinlilier bir kenara bırak derim..

Ardından Hintlilerde de daha iyi ve dayanıklı oldugu ıcın hero hunk onerırım,apache çok titrer..

bajaj ıle hero arasında kalırsanda ıkısınıde bayıde ıyıce ıncele zaten parca kalıtesı,baglnatı noktları ıscılık ve boya gıbı acılardan hunk un pulsar dan ıyı oldugunu goreceksın ayrıca on arka dıskte avantaj
    Arkadaşım birşeye çamur atmadan önce araştır dene öyle çamur at tutturmuşsunuz bir Çinli muhabbeti gidiyor ben bu motoru bugün itibariyle 11.111 km'dir kullanıyorum ve allaha şükür daha tık demedi sen neyini biliyorsun da çamur atıyorsun diğer Çinlilerin ne olduğu beni bağlamaz fakat ulaşamadım kp150 başka makina onu söyleyeyim sen senin gibi düşünenler yüzünden bu makinası kıymetini az kişi bilir çamur at izi kalsın politikasını bi kenara bırakın artık ve gerçekten kullanıcı olanların tecrübesini hafife almayın
    KİMSENİN MALINI KÜÇÜMSEMEYE VE KARALAMAYA KİMSENİN HAKKI YOKTUR
    Ergün Er. bunu beğendi.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hocam o motoru alırsam herhalde uçmayı öğrenirim :D

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı BekTürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al bi KP150 bak keyfine motor hakkındaki yorumlarımı diğer mesajlarından bulabilirsiniz
    http://<a href="https://resmim.net/f...9TOPtq.jpg</a>
    Çin maları arasında çinli kalitesinden ayırt ettiğim bir marka lifan marka model güzel su suğutma özeliğinin yanında enjeksiyon varsa güzel sitede6 bin küsürdü sanırım fiyatı peşin ve mağza fiyatları nasıl ve kaç km re yaptınız ne zamandır kulanıyorsunuz
    BekTürk bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    LİFAN KP150 LF150-10B
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin maları arasında çinli kalitesinden ayırt ettiğim bir marka lifan marka model güzel su suğutma özeliğinin yanında enjeksiyon varsa güzel sitede6 bin küsürdü sanırım fiyatı peşin ve mağza fiyatları nasıl ve kaç km re yaptınız ne zamandır kulanıyorsunuz
    08.02.2016 tarihinden itibaren severek kullanıyorum ve çok çok çok memnunum bugün tam 11.111 km oldu (şaka değil) tek bir kere sıkıntısı olmadı bakımdan bakıma servis gördü fiyatını hak ettiği bir gerçek 160cc az yakıyor çok seri ben çok memnunum mağazalarda 6200tl ye falan satılıyor ama temiz 2.el almayı tavsiye ediyorum
    sondurak35 bunu beğendi.

Atakangke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo250ie
    Dostum ns 150 kararını doğru vermişsin. 2.temiz bakmanda fayda var. Bende 182 boy As 150 aldım. Ilk motorum olduğu için olsa gerek yüksek geldiğini düşünüyorum hele bi 500km yapiyim alişirim. Herneyse Ns 150 ;)

Ee adam haklı cbf150 dünyanın en dandik tasarımlarından biri. Önce o çıkartmasını çıkarsınlar üzerinden 80'lerin fontları ve efektleriyle CBF150 yazmışlar bi de utanmadan.

İyi gözükmek herkesin hakkı kimi takar kimi takmaz. Ama bu motor çirkindir arkadaş. Ama işte alet o kadar oturmuş ki artık herkes güvenerek alıyor sevenerek kullanıyor. Tercih meselesi bu hayat.

Bak baktıkça sinirleniyorum ya abv o ne biçim yazı öyle.

Pulsar NS150 öneririm bende. Şık konforlu bir motor da daha çok var fikir değiştirip durursun motor denemeye çalış en iyisi. Kafan netleşiyor o zaman bi nebze. (bi de ekipmanı önceden 2 3 toplamaya başla, daha çok keyif alırsın planını uyguladığını görüyorsun çünkü adım adım)

bajaj pulsar 2017 modellerı baya zamlanmış.Ben Cf Moto 150nk ile bajaj pulsar 150 ns i bu formda karsılastırma yaptım

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/175506-arkadaslar-baslangic-motoru-icin-goruslerinizi-alabilirmiyim-forumda-yeniyim.html

bu lınkten bakabılırsın. Karsılaştırmada biraz kendi düşüncelerimi kattıgım için size objektıf gelmeyebılır ama butun + ve - leri yazdım 150 cc motor alıp yarış yapmayacagım ve 7-8 km hız farkını da kafaya takmadıgım için bana en guzel secenek olarak cf moto geldi. Bajaj 200 ler suan 11300 olmus buyuk ıhtımalle 150ns modellerınde kucuk bır artış olur (7-7500 arası olabılır abs olmasa bıle genel bır zam yaparlar bence ) sizin düşündüğünüz fiyatta bajaj 200 bulmak cok zor olur ayrıca 2013-2014 hatta 2015 modellere kadar kronık tonla sorunu var. Bence bir araştırın derim
    Hayati01 bunu beğendi.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Hocam izin verirler mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

Hocam 200 ns fiyatını bilmiyorum da 150 lik 6600 falan

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150cc alınabilecek en güzel motosiklet bajaj boxer dır.
    YBR ve cbf in yarı fiyatından daha ucuzdur ve en güzel tipe sahiptir şahsi fikrimce has commuter tipi motosiklet denince aklımda uyanan görsel

Motosikleti
    R25
    Şimdi arkadaşım kafanı karıştıranlara kulak verme beni bi dünle derim ilerde beddua yerine dua etmene yardımcı olayım, ybr ve cbf en sorunsuz piyasası olan parçası bol az yakan motorlar bunlardan birini almak istersen gözün kapalı alabilirsin, lakin tipleri hoşuma gitmiyor dersen geriye 3 model kalır 1. Apache : kullanıcısı olaraktan şekline kanarak aldım iki kez, motor yönünden sıkıntı çıkarırmı dersen çıkarmaz sağlam motordur emsallerine göre hızlıdır, fakat farları pek iyi aydınlatmaz, titreşim vardır, yokuş yukarı veya arkanda artçı varken ani gazlamalarda ön kalkabilir, tankslappere yatkın dengesiz bi motordur servis ağı az yedek parçası baya bi pahalı motordur, bunlar sorun değil dersen gönül rahatlığı ile alabilirsin.

2. Pulsar 150: kullanmadım fakat pek sorun yaşayanı görmedim gidip bi incelemeni tavsiye ederim, incelemeden alma.

3. Hero : kullanmadım Hakkında bi fikrim yok yorum yapan çoğu kişininde kullandığını sanmıyorum.

NOT ; çan Çin çona bulaşma...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

Alıntı Machair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O bütçeye çok güzel bir CBF 150, Michelin ya da Anlas kış lastiği, arka çanta ve koruma demiri olur. Hatta heçen sene modelinden pazarlık yapabilirsen 0 bile olur. Honda veya Yamaha'dan şaşma derim. Ben Honda'nın görüntüsünü ve oturuşunu çok seviyorum. Ama Yamaha'da yan ayak müşürü ve kick start olması ayrı bir avantaj.

Bu iki motoru gayet detaylı yaşadım. Ve anladım ki insanlar (ben dahil) aslında çok tecrübesiz ve eğitimsiz. Halbuki bu iki motorun ortalama bir motorcuya göre çok iyi potansiyeli, limiti var.
    Anlas nedir abicim kaç km yol yaptınız bu lastikle, ıslak zeminde sürdünüzmü viraj aldınızmı, ben söyleyim kuru yola yapışmıyor lastik kaldıki diğer seçenekleri söylememe gerek yok
    sondurak35 bunu beğendi.

gSol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150 İnşallah :)
    ben ehliyet sınavını pulsar 150 ns ile geçtim, amatörlerin kullanabileceği en basit ve pratik motor. 6 ay scooter kullanan biri olarak eğitimde ilk gördüğümde yuh demiştim bu canavarla girmiycem heralde sınava, eğitmen maalesef kardeşim bunla gireceksin otur bakalım bir üstüne dedi, oturuş o oturuş, 3 seansta hakim oldum motora. Kesinlikle pulsar 150 ns, şüphe bile etme, asla pişman olmazsın. Avatarımda da göreceğin gibi benim de hayalim o...
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine...

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pulsar 150ns candır 9 bin km'yi devirdim kullanması gayet keyifli. Diğer 150'liklerden performansı çok daha iyi. Yalnız üzerindeki lastikler sela okutur.

gSol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150 İnşallah :)
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 150ns candır 9 bin km'yi devirdim kullanması gayet keyifli. Diğer 150'liklerden performansı çok daha iyi. Yalnız üzerindeki lastikler sela okutur.
    aynen evet ben onu pas geçmişim
    Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür, ve bir orman gibi kardeşçesine...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende tvs apache almıştı dijital gösterge ve sürüne birazda ucuz olmasına aldanıp, sonra cbf 150 almadığına çok çok çok pişman olmuştum şimdi daha iyi büyük motorların var ama hala içimde uhte kaldı.
    işte bu kişi cbf150 almadığı için pişman ben ise 5 ay cbf 150 için para biriktirip 6. ay Tvs Apache aldığım için memnunum ve 18.03.2016 tarihinde aldım.

motor şu anda bende, 13 gün sonra bir senelik olacak ve satmayı düşünmüyorum. profilimde albüme girip bakabilirsin benim apache'me.

Tvs Apache yakışıklı ve her yerde dikkat çeken bir motor ve serilik konusunda pulsar 150ns dışında rakiplerini geride bırakıyor ve yakıt konusunda yine cbf ve ybr kadar yakmıyor ama aralarda uçurum yok tabi. yakıt konusunda onlardan fazla yakmıyor desem daha iyi olur.

titreşimden dolayı diline dolanmış bir motor ama öyle titreşim abidesi bir motor değil, yani rahatsız olanlara pek aklım ermiyor. 150cc bir motor ne kadar konforlu olabilir ki istanbul trafiğinde diye soruyorum hep.

cbf150 oturuş pozisyonu neticesiyle rahat ve titreşim yok diyorlar. cbf150 sürdüm ben ve oda titriyor ama apache kadar değil. rahatlık konusunda katılmıyorum çünkü cbf150 ile uzun yol yapmayacağın garanti çünkü otoban için 150cc hava soğutmalı bir makine yetersiz ve etrafınızı kollamaktan dolayı hiçte konforlu olmuyor.

bana sorarsan Tvs Apache her zaman gönlümün bir köşesinde olacak, az yakması ve yakışıklı olup seri olması sebebiyle.

bu arada aldığımda kilometresi 40860 idi ve şu anda 56900 civarı. yani 11 buçuk ayda 16 bin kilometre civarı yol yapmışım.

Motosikleti
    R25
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu kişi cbf150 almadığı için pişman ben ise 5 ay cbf 150 için para biriktirip 6. ay Tvs Apache aldığım için memnunum ve 18.03.2016 tarihinde aldım.

motor şu anda bende, 13 gün sonra bir senelik olacak ve satmayı düşünmüyorum. profilimde albüme girip bakabilirsin benim apache'me.

Tvs Apache yakışıklı ve her yerde dikkat çeken bir motor ve serilik konusunda pulsar 150ns dışında rakiplerini geride bırakıyor ve yakıt konusunda yine cbf ve ybr kadar yakmıyor ama aralarda uçurum yok tabi. yakıt konusunda onlardan fazla yakmıyor desem daha iyi olur.

titreşimden dolayı diline dolanmış bir motor ama öyle titreşim abidesi bir motor değil, yani rahatsız olanlara pek aklım ermiyor. 150cc bir motor ne kadar konforlu olabilir ki istanbul trafiğinde diye soruyorum hep.

cbf150 oturuş pozisyonu neticesiyle rahat ve titreşim yok diyorlar. cbf150 sürdüm ben ve oda titriyor ama apache kadar değil. rahatlık konusunda katılmıyorum çünkü cbf150 ile uzun yol yapmayacağın garanti çünkü otoban için 150cc hava soğutmalı bir makine yetersiz ve etrafınızı kollamaktan dolayı hiçte konforlu olmuyor.

bana sorarsan Tvs Apache her zaman gönlümün bir köşesinde olacak, az yakması ve yakışıklı olup seri olması sebebiyle.

bu arada aldığımda kilometresi 40860 idi ve şu anda 56900 civarı. yani 11 buçuk ayda 16 bin kilometre civarı yol yapmışım.
    Fatih senin gibiler "Apache övenler" yüzünden bende Apache aldım, her yorumda apache söyle böyle diyorsun motorunu övüyorsun, motorunun o km lere gelmeden önce sıfırlandığınıda yaz kardesim ayrıca Apache'nin titreşimli olduğunu, farlarının yetersiz olduğunu kaliteli far takarsan akünün yetersiz kaldığını, yedek parçasının baya bi pahalı olduğunu, arkanda artçı varken yada tek iken yokuş yukarı gazı fazla verince ön tekerin kalktığını, oturuş pozisyonun rahat olmadığını, vites geçişlerinin çok sık yapılması gerektiğini de yaz, ha kötü motormu asla değil çinliden kat ve kat üstün ama bi japon etmez tek artısı 1 görünüş 2 hızı, eksileri artılarını yok ediyor..
    BekTürk ve efendy06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    LİFAN KP150 LF150-10B
    Çan Çin çona bulaşma diyen arkadaşım KP150 ile bi tanış ondan sonra tekrar konuşalım

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya dostum neden yüksek motor süremiyorsun, biz anamızın karnında enduro yapmıyorduk.
    Git xtreme 150 al, senin hatan harici bi saçmalık yaparsa gel suratıma kus.
    İstanbula gelecem hem tanışmak için, hem de şu enduro işine beni de ikna et diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Niye CBF ile uzun yol yapılmasın? Monial Mr150 Vulture ile ben gayet uzun yol yapmıştım. Üstelik 110 km/h de tıkanan rahatsız, çok titreyen bir motor. Beklenti meselesi, yurtta otoyollarda hız sınırı belli, normal yollarda hız sınırı belli. 90km/h ile gidebilen, giderken de devir kesmeyen neredeyse her motor uzun yola da gider. Sadece biraz sabır ister.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)