Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu tarz motosikletlere ne deniyor? Bana da bir tane önerir misiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    (o,o) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    Selam forum halkı,

İsimlerini ve fotoğraflarını paylaştığım motosiklet tarzına ne deniyor? Bu tarz bir motosiklet almak istiyorum. Genel olarak kılık kıyafetim bu tarz motosikletlere gidiyor. Hatta bunların bir etkinliği var The Distinguished Gentleman's Ride şeklinde. Bu tarz, bu kafada bir motosiklet almak istiyorum. Fuarda GV 250 alacaktım ancak bu tarz olmadığı için içime sinmedi bir türlü ve almadım.

3.Motosikletim olacak. a2 ehliyetim var. Bütçem en fazla 19-20 bin TL.
    (Çok eski modeller var ancak almak istemiyorum, mümkünse 2-3 yıllık en fazla )

Eğer bulamazsam mt-25, r25 gibi modeller almak zorunda kalacağım.

Yardımcı olabilecek herkese teşekkür ederim.

Yamaha XV950
    Ducati Scrambler
    Yamaha XV950 Racer
    Triumph Street Twin
    BMW R Nine T

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Cafe Racer bı arastır

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XRX - 2015
    Bunları beğendiysen Yamaha XSR 700'ü de gör mutlaka. Ama yakından bayide gör derim. 700 lük iki silindir olmasına rağmen muadil olarak Scrambler 400 ile aynı fiyata satılıyor. Tüm bunları arkadaşım fuardan aldığı için biliyorum. Hele ki yeşil rengi şahane..

(o,o) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    Alıntı Yilldiray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunları beğendiysen Yamaha XSR 700'ü de gör mutlaka. Ama yakından bayide gör derim. 700 lük iki silindir olmasına rağmen muadil olarak Scrambler 400 ile aynı fiyata satılıyor. Tüm bunları arkadaşım fuardan aldığı için biliyorum. Hele ki yeşil rengi şahane..
    Evet çok güzel dediğiniz model. Ancak almaya ne param yetiyor, ne de sürmeye ehliyetim

Motosikleti
    Bajaj Avenger 150 Street
    http://www.avcilarmotosiklet.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-2016-yeni-model-cafe-racer-250-cift-sil.avcilar-motordan-288474769/detay

Al bundan bir tane, paran cebinde kalsın İkinci el bile bulursun.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı ride_safe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.avcilarmotosiklet.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-2016-yeni-model-cafe-racer-250-cift-sil.avcilar-motordan-288474769/detay

Al bundan bir tane, paran cebinde kalsın İkinci el bile bulursun.
    Hastayım bu regal'e. Kalite rezalet, ama öyle bir tasarımları var ki adamların, ne kadar .oktan olduğunu bilmeme rağmen halen arada aklım kayar daytona'sına.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hastayım bu regal'e. Kalite rezalet, ama öyle bir tasarımları var ki adamların, ne kadar .oktan olduğunu bilmeme rağmen halen arada aklım kayar daytona'sına.
    Rezalet derken? 11 yıldır kullandığım sarf malzemesi hariç bir şey harcamadığım Regal bahçede duruyor. Kullanana göre değişmesin o iş? 9.800 e 250cc Cafe Racer alıyorsun sıfır.. Ne bekliyorsun acaba bu parayı verdiğin aletten. Yamaha Kalitesi mi?

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Uygun fiyatlı iki motosiklet var her ikisi de 250cc ;

1- Buccaner - (Mondial satıyor)
    2- Regal Raptor Daytone Cafe Racer

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Birinci fotogaftaki cruiser.
    Sonuncu fotograftaki naked.

Arada buyuk fark var. Birincisinde sele daha alcak olur ve pegler daha onde olur. Ayaga kalkamazsiniz motosiklet uzerinde.

Naked ornegi cok. Ama cruiser icin motor kritik oneme hazo bence, ve 500cc altinda dusuk devirli ve yuksek torklu motor mumkun degil. Sahsi bir gorus, ama Honda 600cc VLX (Turkiye'de Shadow olarak gecebilir) en kucuk gercek manada "cruiser" diyebilecegim motosiklet. Bakmayin 600cc olduguna, CBR250 daha gucludur. Ama Shadow daha torkludur, ve herseyin basinda V2'dir. Acaip dayanikli oldugu icin ikinci elini guvenle alabilirsiniz. Honda oldugu icin yedek parca sorununun olmamasi lazim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)