Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

önemsiz-belki önemlidir- bir park dokunuşu

Motovento
    REKLAM ALANI
    kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz önce bankamatikten para çekecekken, atmlerin hemen önüne parkedilmiş bir araç vardı.

Dedim ki bu çıkarken görmez şimdi,birbucuk metre mesafe bırakmışsam motosikletle arasında

az daha geriye alırak belki iki metreden fazla mesafe bıraktım..

Tam atmde sıra bana geldi arkamda da kuyruk var, o sıra arabanın başına geldi biri,gözümde arabada,

geri gidiyor çıkmak için kafamda kaskla belli belirsiz bi ses duydum.'arkana bak, bırak o telefonu' falan

diye bağırırken ayıya tabiri caizse, bu yürüdü gitti..

Baktım motosiklet yan sehpada yerinde duruyor ön tekerlek direksiyon kilidini kitleyecekmişim gibi bir halde dönük,

devrilme yok, görünürde bişey yok,fakat seleye oturunca ayna ayarı falan bozulmuş sürüklenme etkisiyle titreşimden,

ön çamurluk sanki bir cm falan sola kayıktı.Tahminim o vaziyette bir iki karış kadar geriye sürüklenmiş motosiklet biraz uzakta olduğumdan göremedim..

Bi daha da o beyaz malum marka tescilli aracların dört metre arkasına park etmem, resmen üç dakika önce aklıma gelen başıma geldi..

Şeytan diyor illa kaldırıma bırak ama uymayacağım..Beş dakikalığına nasıl parkedilir keşke öğrenebilsem..

Yarın veya haftasonu servise göstereceğim, muhtemelen 'bi problem yok' diyecek..Görünürde bişey olmasa da biliyorum ki

yarın öbürgün yüksek hızda içim rahat etmeyecek. Motosikletin özellikle baktırmam gereken bir yeri var mıdır sizce ,bu tarz

bi sürüklenmeden zarar görür mü ya da en çok neresi zarar görebilir (amortisör, jant, göbek, gidonun gevşemesi neyine bakılmalıdtr.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gidon bilyaları gidondan bir eğiklik amortisörlere bakmakta fayda var geçmiş olsun

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    yazın yolda giderken "ulan şimdi uyuyup kaza yapsam amma kötü olur ha!" diye düşünüp, iki dakka sonra uyuduğum için kaza yaptığımdan, kimse "aklıma gelen başıma geliyor"culukta elime su dökemez
    kefkes bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)