Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Böyle temiz 2. El

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ilanlara bakıyorum mesela 15 bin km 2014 model bakımları zamanında yapılmış cizik kazası yok honda cbr 250 r görüyorum fiyat 10.500 tl
    Adam diyor isterseniz ustaya götürebilirsiniz

Siz olsanız böyle ikinci el alır misiniz??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yakından bakmalı ustayada götürmeli

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TskMuvazzaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilanlara bakıyorum mesela 15 bin km 2014 model bakımları zamanında yapılmış cizik kazası yok honda cbr 250 r görüyorum fiyat 10.500 tl
    Adam diyor isterseniz ustaya götürebilirsiniz

Siz olsanız böyle ikinci el alır misiniz??
    Bak kardeşim:

Adamın 2.3. motorudur,
    Adam bilinçli sürücüdür,

Böylebir adamsa git motora bak. Hiçbir şey anlamasan bile yağçubuğuna bak yağ ne renk, radyatör suyuna bak ne renk. Zincirine bak eğer yağsızsa aşırı bolsa direk uzaklaş zaten.

İlk incelemeyi geçince honda yetkili srvisine götür ekspertiz yaptır, tramer kaza kaydını sorgulat. Şasi motor no ruhsatla aynı mı plaka app mi kontrol et. Kafana yatarsa alırsın.

Bir de mümkünse motordan anlayan güvenilir bir insanla bakmaya git.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Serviste ekspertiz yaptır. Taş çatlasa 100 tl tutar motor sahibi guveniyorsa motoruna kendi karşılar zaten. Orda en ince detaylar bile çıkar.

Motosikleti
    2011 c8 Crypton & 2013 xmax250
    Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka app mi kontrol et.
    aynen ceza yememek için mecburen yeni ruhsat çıkarmak zorunda kalırsın...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serviste ekspertiz yaptır. Taş çatlasa 100 tl tutar motor sahibi guveniyorsa motoruna kendi karşılar zaten. Orda en ince detaylar bile çıkar.
    Mal sahibi expertiz ücretini neden karşılasin ki?

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorunu satmak istiyorsa ekspertiz raporunu kendisi karşılamak zorunda. Aksi takdirde bir cok kişi motorda sorun vardır diye bakmaz motora. Tabi ben karşılamam bu haliyle al diyen varsa da ben şahsen öyle adamdan da o motordan da uzak dururdum. Anca kendi motoruna güvenen adam ekspertiz raporu çıkartır satmadan önce.

Expertiz ücretini bende karşılarım o sorun değil de expertiz de kilometre sifirlanip sifirlanmadigi anlaşılır mi?

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Km yapmış motosiklet kendini belli eder. Selesi, anahtarı(özellikle yedeğe de bakın), ayaklıklar vs vs. Cbr 250 ve 125 in 2. El piyasası çok hızlı olduğundan hasarlı toplayıp satan çok var.
    Dikkat edin..
    efendy06 bunu beğendi.

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km yapmış motosiklet kendini belli eder. Selesi, anahtarı(özellikle yedeğe de bakın), ayaklıklar vs vs. Cbr 250 ve 125 in 2. El piyasası çok hızlı olduğundan hasarlı toplayıp satan çok var.
    Dikkat edin..
    EyvAllah sagolasin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Olmadı sıfır cbr125 alırım sorun degil.Hayatımda ilk defa motorum olucak ama

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı TskMuvazzaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EyvAllah sagolasin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:05 ----------

Olmadı sıfır cbr125 alırım sorun degil.Hayatımda ilk defa motorum olucak ama
    O fiyata verilen CBR'yi merak ettim. Piyasada toplama bir sürü cbr var. Dikkat etmek lazım. CBR 125 ise gereksiz. Hem pahalı hem gitmiyor, kısa sürede yetmez. Çok da alıcısı olan bir motor değil. İlk motor için grenajsız, piyasası hızlı 125 cc biryer al, yelken gibi bir koruma demiri taktır. Biraz bin, öğrenip sıkılınca satar öyle grenajlı bakarsın.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam baktırmadan almayın.Ne olur ne olmaz.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşım bundan 2 sene önce bendeki burgmani piyasanın çok çok altına almıştım..Ustaya da götürmedim..O gün bugündür saat gibi çalışıyor sadece bir kere bakıma götürdüm aküydü balata idi kayıştı onlar değişti hepsi o..Belli olmuyor önce kendin bir bin sür zaten belli eder makine kendini için rahat etmedi götür ustaya :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyata verilen CBR'yi merak ettim. Piyasada toplama bir sürü cbr var. Dikkat etmek lazım. CBR 125 ise gereksiz. Hem pahalı hem gitmiyor, kısa sürede yetmez. Çok da alıcısı olan bir motor değil. İlk motor için grenajsız, piyasası hızlı 125 cc biryer al, yelken gibi bir koruma demiri taktır. Biraz bin, öğrenip sıkılınca satar öyle grenajlı bakarsın.
    Cbr250 iydi çok iyi hatırlıyorum. Dediğim gibi ya sıfır cbr125 ya da cbr250 ikinci el.

İlk önce ehliyet abi 20 mayısta sınav var.O zamana kadar artmazsa ikinci el fiyatı almayi dusunuyorum

oguncelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750 x
    250 cbr grenajlarıda ucuz heryerdede buluna biliyor ve toplaması kolay en güzeli honda servisi

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mal sahibi expertiz ücretini neden karşılasin ki?
    Satici malini anlatir. Arac ekspertize girer. Eger saticinin dedigi gibiyse ucretini "alici" oder. Eger anlatilandan farkli sorunlar varsa bu durumda ekspertiz ucretini satici odemek durumundadir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)