Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çakal ustalar hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLABİLECEK İRİ VAR MI kymco dink 200 i sahibiyim cuma günü şanzımanından ses geleye başladı motorcuya gittim varyatör dişleri bozulmuş krank dişlisini yemiş şanzıman dişliyeri değişeck dedi 1980 tl fiyat çıkardı bilgisi olan var mı yardı edecek birkaç sorum var antalya da adam gibi usta yok mu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Yahu bunu sadece motorun sesini dinleyip mi söyledi? Vay be ne kulak varmış. Motor açılmadan o kadar şeyi söylemesi mümkün değil sen usta değiştir.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    vaybe üç cümlede 2000tl çıkarmış biraz daha sohbet edeydin merak ettim

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Motoru bırak ustaya git hocam.Masrafını falan düşünme.Hatta beleşe yanında çalışmayada başla.
    hayat2teker bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Ustanın dinleyerek fiyat verdiğini nerden çıkarttınız? Arkadaş demiş ses geliyodu ustaya götürdüm böyle böyle dedi. Sesten rahatsız olan kullanıcı arkadaşımız.

Her neyse. Ustaya hangi parçaların değişmesi gerektiğini yazmasını, çıkma araştıracağını söyle. Çıkma bak aynı zamanda kumco distrübütöründen sıfır parça fiyatları al.

Antalya diyince bir anım depreşti. Motosiklet için değil de otomobilim için gittigim Antalya Organize sanayisindeki Alfa Romeo özel servisi, aracıma 135 tl lik yan sanayi parça takıp benden aynı parca icin orininal diyip 690 tl para almaya kalkmıştı ama yakaladım.
    İşini hakkıyla yapanlar ayrı ama sanayilerde şerefsiz ahlaksiz usta bozuntusuda cok.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Kymco sahibiyseniz o fiyatlar kaçınılmaz.

Usta motorun sesini dinleyip değil komple şanzımanı ve debriyajı söktü bilye yatağı aşındığı için tornaya gibi önce yatakları yapışacak sonra şanzımanı varyatörün takıldığı yer krank dişleri çok aşınmış varyatör ve krank değişmesi lazım dedi ben yaparım krank değişmeZse ben. Seni sadece şanzımanı değiştirir. Paranı alıeımanxak rektekrar eder dedi

Hocam hangi usta bu?

Moto garage diye bir yer içim çok huUrsu oldu

Eski sanayide Tayfun Motor var. Tavsiye ederim, bir uğra derim.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ben telefondan şase yamulmuş at çöpe motoru diyen usta biliyorum..Sene 2007 hea 3g felan yok hala bir sms 2 kontördü..

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cannn15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLABİLECEK İRİ VAR MI kymco dink 200 i sahibiyim cuma günü şanzımanından ses geleye başladı motorcuya gittim varyatör dişleri bozulmuş krank dişlisini yemiş şanzıman dişliyeri değişeck dedi 1980 tl fiyat çıkardı bilgisi olan var mı yardı edecek birkaç sorum var antalya da adam gibi usta yok mu
    Kardeşim, Kymco motorları ve yedekparçalarını UMA getiriyor. İnternet sitesinden Dink'in ön varyatörünün fiyatına bakabilirsin. Tahminimce sadece varyatör bagaları ve plastik tırnaklarının değişmesiyle iş çözülür ama ön varyatör iyice aşınmışsa komple değişimi gerekebilir.

http://www.kymco.com.tr/tuketici-hizmet-hatti.aspx

O kadar çok fiyat çıkacağını sanmam.

Sadece varyatör bagası alman gerekirse de:

https://www.motobakkal.com/kymco-sym...o-roller-10186

https://www.motobakkal.com/kymco-uyu...mple-set-10799

işçilik de 50-100TL arası tutar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler