Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MotoBike Expo 2017 Fuarı İstanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yolcuoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gelemeyenler ve Gelip de Gezemeyenler için MotoBike Expo 2017 Fuarı İstanbul
    Bataryamız ve Zamanımız Yettiğince Tüm Standları Çekmeye Çalıştık.(Bazı Standları Arka Planda Çaldıkları Müziklerden Dolayı Yükleyemedik.Telif Hakkı Meselesi)
    Ara Ara Oluşan Sallantılar Shake veya Walkout Efekti Değildir.[ Son Anda Bulunan Monopod'un Eseridir.Kusura Bakmayınız ] Ama Değişik Şeyler Çıkmış Ortaya Fuarda Yürüyomuş Hissi Verebilir

İyi Seyirler Dilerim..
    GezeGeze bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Ortamda çalan şarkıdan telif yememek için o kısımın sesini biraz azalt editlerken dostum.

Teşekkür ettim dostum,aynen öyle yaptım bende umarım yemeyiz

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi fuardan geldim bende arkadaşlar önceki zamanlardaki heyecanı göremedim ama açıkçası birde bana az göründü nedense önceki zamanlarda daha mı büyüktü fuar alanı veya markalar daha mı çoktu bilemiyorum ama pek beğenmedim bu seneki fuarı benelliyi inceledim şu yeni enduro modelini birde bajajj ın yeni bi motoru vardı o çok hoşuma gitti 400 cc sanırım yanlış hatırlamıyorsam o kadar modele baktım ki tek tek kafam bi dünya oldu
    Yolcuoğlu bunu beğendi.

Aynen size katılıyorum kesinlikle geçen senelerdeki fuarların tadı yoktu çok ölü ve sıkıcı geldi banada açıkcası

Motosikleti
    R25
    Gecen senelerde nasıldı fuarlar sıkılmanızın sebebi nedir yarın gidicem inşallah bende ?

Geçen senelerde çok daha canlıydı bu senede fena değilde diğer senelerle karşılaştırınca biraz sönük kalıyor gibi malum şuan ki piyasanın durumu seminere yansımış

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Belli başlı büyük markalar bazında 5-10 dakikalık videolar şeklinde kırpıp koyarsanız aranılan markayı modeli izlemek daha kolay olacaktır; tüm 48 dakikayı izlemek yerine...

Motosikleti
    R25
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belli başlı büyük markalar bazında 5-10 dakikalık videolar şeklinde kırpıp koyarsanız aranılan markayı modeli izlemek daha kolay olacaktır; tüm 48 dakikayı izlemek yerine...
    Evet iyi olurdu malum meşhur fiber hızlı 4,5 g miz internetin tozunu attırıyo fakat emeğe saygı

Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videonun açıklama bölümünde hangi standın kaçıncı dakikada olduğunu yazdım insanlar videodan videoya geçmek yerine istediklerini tek bir videoda bulsun diye amaçladım ama verdiğiniz fikir için teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)