Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Agv k3-mt kre momentum hangisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Arkadaşlar merhaba. Yeni bir kask almak istiyorum 500 liraya kadar bütçem var. İki adet kask arasında kaldım başlıkta gördüğünüz gibi hangisini tavsiye edersiniz ? Ya da bunları boşver şu kask çok daha iyi diyeceğiniz bir kask varsa tavsiyelere açığım. Kaskı internetten alacağım bu arada bulunduğum yerde iyi kasklar bulunmuyor malesef.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı boora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Yeni bir kask almak istiyorum 500 liraya kadar bütçem var. İki adet kask arasında kaldım başlıkta gördüğünüz gibi hangisini tavsiye edersiniz ? Ya da bunları boşver şu kask çok daha iyi diyeceğiniz bir kask varsa tavsiyelere açığım. Kaskı internetten alacağım bu arada bulunduğum yerde iyi kasklar bulunmuyor malesef.
    AGV K-3'ü tercih ederdim.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AGV K3 üretimden kalktı.AGV K3 SV üretiliyor onun yerine.O yüzden üretim tarihine dikkat edin derim.Benim tercihim AGV K3 SV olurdu.Tabii o fiyatlara bulabilirseniz.

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    550 Tl gibi bir rakama hudson motor agv k5 satıyor sitesine bir göz atın. Hangiai iyi hangiai kötü bilmem ikiaini de kullanmadım ama k5 k3 ün bir üst versiyonu galiba.

Ergün Er. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araştırıyor..
    Alıntı ernaltnts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    550 Tl gibi bir rakama hudson motor agv k5 satıyor sitesine bir göz atın. Hangiai iyi hangiai kötü bilmem ikiaini de kullanmadım ama k5 k3 ün bir üst versiyonu galiba.
    Aldın mı bilmiyorum ama o sitede tükendi kardeşim.

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Evet bende hudson motordan baktım öğlen birsürü kask vardı şimdi kalmamış :/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)