Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 1000 RR Sorularım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr 600RR Hrc 2017
    Selamlar herkese arkadaşlar sormak istediğim bi soru var öncelikle 3 adet 600 cc motor kullandım 1000cc ye geçmek istiyorum ve honda almakta karar kildim bakımıdır arıza açma durumudur açısından ustalara sorduğumda bu mantikli geldi tabi biraz da fiyat açısından simdi bu motorun min kaç modeli alınabilir yağ yakma mevzusundan ötürü yada bilmediğim sizin bildiğiniz kronik bir problemi var mıdır yeni çıkacak kasa harici 2012 sonrası son kasa olarak geçiyor 2012 den 2016 ya kadar bu yıllar içinde değişmiş bi özelliği var mıdır hani 2012 alma 14 de bu var diyebileceğiniz kullanan abilerim varsa yardımcı olurlar ise sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam atıyorum cebinizde 5 lira vardır.Piyasada 5 liralık modeli yüksek makina vardır.Ama 3 lirayada modeli düşük aynı makina vardır.Biz burada herşeyi aynı deriz.Ama siz gidip aynıysa 3 liralık malı alayım demeyin.Paranızın sınırı ne kadarsa ona göre güncel makina bakın.2015e para yetiyorken 12 almayın yani.Para konusu sıkıntıysa sizin için 2013den aşağı almayın.

Motosikleti
    Cbr 600RR Hrc 2017
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam atıyorum cebinizde 5 lira vardır.Piyasada 5 liralık modeli yüksek makina vardır.Ama 3 lirayada modeli düşük aynı makina vardır.Biz burada herşeyi aynı deriz.Ama siz gidip aynıysa 3 liralık malı alayım demeyin.Paranızın sınırı ne kadarsa ona göre güncel makina bakın.2015e para yetiyorken 12 almayın yani.Para konusu sıkıntıysa sizin için 2013den aşağı almayın.
    Anladım hocam ama sunu merak edıyorum bu kasa 2012 de başlıyor misal niye siz 13 dediniz min. bide şu piyasada 14 model bi motora ne kadar verirdiniz

Motosikleti
    Cbr 600RR Hrc 2017
    Up arkadaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)